-
Jestem adminem: dziennym/nocnym Nick jakiego używasz: JokerS Wiek: 15,5 Staż gry CS:GO: Ogólnie: 1,5k | Na nowym koncie: 700h Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: NIE Czy kiedykolwiek sprawowałeś tę funkcję: TAK ALE NIE NA WASZYCH SERWERACH Podstawowa wiedza w zakresie funkcji admina: TAK Godziny w jakich grasz: 17-21 w weekendy 8-20 Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: [MINIMUM 3 ARGUMENTY] - Jestem towarzyski - Umiem się śmiać z siebie - Bezstronny Oświadczam, że posiadam STEAM. Mój SID: STEAM_1:0:131246030 @EDIT: Proszę o usunięcie odpowiedzi napisałem Temat.
- 72 odpowiedzi
-
- 2
-
-
- admina
- przyspieszona
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Witam! Mam prośbe bo chcialbym kupic ta gre ale nie wiem czy sie oplaca. Poniewaz duzo kolegow mi powiedzialo ze to strata kasy. Moze ktos mi podpowie co sadzi na ten temat?
-
Witam! Poszukuje ludzi do gry w lola. Posiadam 30 lvl i bronza IV. Więcej PW. Moj nick w lolu: Kocurek15
-
Witam! Ostanio kupiłem u was vipa przez wasz sklep i niestety nie otrzymałem automatycznie rangi. Musialem do was napisac. Mam nadzieje ze ten blad zostanie naprawiony. http://shop.fragujemy.com/
-
Dzień Dobry. Witam całe społeczeństwo FORUM <3
