Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'kupno' .
-
Forma zapłaty:blik Data złożenia zamówienia: 12:35 13,05,2024 Miejsce złożenia zamówienia: przez stronę www sklepu Nazwa zakupionej usługi: np. V.I.P czy rezerwacja slota na serwerze CS 1.6 - 4FUN Dane identyfikacyjne usługi: wpisz tu jakieś dane wprowadzone przy zakupie usługi, np. nickןɐɯoı̣zoʇʞɐı̣sɐuɐq https://steamcommunity.com/id/SK1T3K Opis problemu: opisz dokładnie i zwięźle problem; pamiętaj, że opis musi być czytelny i zrozumiały : zakupilem usluge vip pro na serwerze a nie zostala mi nadana, Uwagi: w tym miejscu możesz zawrzeć dodatkowe informacje, niezawarte powyżej, np. zdjęcie z błędu lub potwierdzenie zakupu usługi
-
Link do usługi: Opis problemu: hej potrzebuje pomocy w kupnie vipa ktos pomoze ? Uwagi:
-
[ Formalności przed zakupem usługi ] Akceptacja regulaminu usług: TAK Rodzaj płatności: PSC [ Informacje o skinie na zawsze pro ] Nazwa grupy: QualityX6 Link do skina: Jest w opisie tego filmu Adnotacja dotycząca skinów grupowych: Nie można ustawiać skinów ważących ponad 5 mb! Nie można ustawiać skinów przezroczystych ani zbugowanych! Nie można ustawiać skinów z rodzaju: anime, zombie ani żadnych z wydźwiękiem erotycznym! Skin musi być pełnowymiarowy - nie może być niższy od standardowego!
-
Twój nick w MTA: Duszek Twój login w MTA: Duszek Twój serial w MTA: B242093931829045F3F4B0CABD4845B2 [ Informacje o bazie ] Nazwa gangu: ekipa LS Rodzaj płatności: PSC Rodzaj bazy: Standardowa Wielkość bazy: Średnia Położenie bazy: na lądzie Lokalizacja bazy: https://zapodaj.net/d40684751723b.png.html [ Darmowe dodatki do bazy ] Napis na górze bazy [ maks 5 znaków ]: / PeNeR Dodatkowe pomieszczenie w bazie: / Tak Dodatkowe obiekty do bazy [ maks 15 obiektów ]: / Tak , 4 wieze na dachu , parking dla pojazdow pietrowy [ Płatne dodatki do bazy ] a) Skiny grupowe Skin czasowy [ miesiąc - 5 PLN ]: / NIE Skin na zawsze pro [ PROMOCJA: z możliwością zmiany skina raz na miesiąc - 15 PLN ]: / NIE -> link do skina: ... b) Skrzynki z itemami [ PROMOCJA! ] Kup 5 małych skrzynek ( 25 PLN ), a otrzymasz jeszcze jedną (
-
juz nie wazne prosze o usuniecie postu :V
-
Witam! Ostanio kupiłem u was vipa przez wasz sklep i niestety nie otrzymałem automatycznie rangi. Musialem do was napisac. Mam nadzieje ze ten blad zostanie naprawiony. http://shop.fragujemy.com/
-
siema mam problem kupiłem vipa na zombie infection 1.6 i mam taki problem że nie mam kamizelki ale wygląd typa z noktowizorem mam i granaty tez ale zrobiłem też coś takiego że kupiłem najpierw vipa tańszego a potem vipa rozbudowanego tego samego dnia dokonałem zakupu sms
-
Drodzy użytkownicy, jak w temacie chciałbym poznać wasze zdanie, a może nawet jakieś propozycje na temat lapka do kupienia. Budżet max 2500 zł z systemem, oczywiście dedykowana karta graficzna. Mam już jedną propozycję, lecz chciałbym poznać wasze zdanie, na temat tego laptopa którego znalazłem na allegro: http://allegro.pl/show_item.php?item=5323621509&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.&msgtoken=048a25b10f8bf5405c1e387864ffa85323220a1444b540a86acf77d00be2ff62 Głównie jestem zainteresowany sprzętem na którym bez problemu mogłyby pociągnąć gry typu gta4, jakieś mmorpg i cs1.6 oraz global offensive. Czekam na wasze zdanie, jak i też na propozycje. Pozdrawiam :) @edit CTSH te 8 gbramu to są na ddr5
-
Siema ! Chciałbym kupić jakieś dobre krzesło , bo moje obecne trochę się psuje . Najbardziej by mi odpowiadało jakieś obrotowe podobne do tych co mają drużyny z csgo . Oczywiście jeszcze nie zarabiam i mam budżet do 500 zł . Pomóżcie jakiegoś poszukać dla mnie :P
-
Witam ! Kolega dał Mi pomysł aby napisał taki MEGA poradnik, że tak go nazwę. Bindy potrzebne do gry, ułatwiające gre na różnych modach . ONLY DD2 + 4FUN i nie tylko :P Na początek zajmiemy się ważnymi bindami na serwerze DD2 dotyczące kupna różnego rodzaju broni (zestaw snajperki, zestaw wszystkich granatów itp) AK47/M4A1 - bind "klawisz" "ak47; m4a1" - Ten bind kupuje jedynie samą broń (w zależności czy jesteśmy TT = AK47 CT M4A1, bind nie kupuje ammo. DGL - bind "klawisz" "deagle; secammo" - Bind kupuje nam deagle z full amunicją, ale jeżeli chcemy bez ammo wystarczy usunąć ,,secammo" GRANATY - bind "klawisz" "hegren; flash; sgren" - Bind kupuje wszystkie granaty, jakie można. Jeżeli chcemy kupić 2 fleshe, po hegren należy wpisać ,,flash; flash; sgren" i wtedy kupimy 2 Fleshe. Natomiast jeżeli gramy na serwerze gdzie można mieć 2 HE po prostu wpisujemy 2x ,,hegren" i to wszystko. AWP - bind "klawisz" "awp; primammo" - Bind kupuje AWP wraz z amunicją, a jeżeli chcemy bez ammo po prostu nie dodajemy ,,primammo" Ammo pistolety - bind "klawisz" "secammo" - Bind kupuje amunicję do pistoletów typu Glock, UPS, DGL itp. Ammo karabiny - bind "klawisz" "primammo" - bind kupuje amunicję do karabinów typu Ak, M4, AWP Teraz zajmiemy się bindami takimi jak, sprawdzanie ile HP zostało danemu przeciwnikowi, ile obrażeń zadaliśmy. /me - bind "klawisz" "say /me" - Wyświetla Nam jakie obrażenia zadaliśmy. /hp - bind "klawisz" "say /hp" - Bind pokazuje ile HP zostało przeciwnikowi. ZOMBIE INFECTION Teraz zajmiemy się serwer ZI , bindy będę wedle ustawień serwera z Fragujemy :) Najpierw zaczniemy od kupna rzeczy ze sklepu na serwerze ZI: (HUMAN) A więc tak, jeżeli chcemy coś kupić z pierwszej strony sklepu wpisujemy na przykład bind "klawisz" "say /sklep;menuselect 1;menuselect 1" - I wtedy kupuje Nam się Napalm Nade Dodajemy kolejne bindy ,,bind "klawisz" say /sklep;menuselect 1;menuselect 2/3/4/5/6" i tak cały czas, wtedy kupujemy cały czas z pierwszej strony. Ale jeżeli chcemy kupić coś z drugiej strony (w Naszym przypadku będzie to ,,MachineGun") musimy wpisać tak bind "klawisz" "say /sklep;menuselect 2;menuselect 1" Oczywiście, jeżeli mamy więcej przedmiotów na drugiej stronie, to wpisujemy na końcu zamiast 1 to 2-3-4-5-6-7 czy coś takiego ;) (ZOMBIE) Jeżeli chodzi o Zombie to nic się nie zmienia, wszystko tak samo jak opisane wyżej. Czyli na przykładzie kupna ,,Granatu zarażającego" bind "klawisz" "say /sklep;menuselect 1;menuselect 4" I tak cały czas, nic się tutaj nie zmieniło. Taka Sama przypadłość jak z Humanami Mamy jeszcze bind który używam dosyć często a mianowicie /me - bind "klawisz" "say /me" - Opisane jest na górze również Cóż to by było chyba na tyle w tym poradniku, pozdrawiam i zapraszam do wypowiedzi. ©Copyright by Bedzie Dobrze Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Poradnik stworzony specjalnie dla użytkowników Sieci Fragujemy.com Zakazuje się kopiowania i powielania jakiejkolwiek części powyższego tekstu pod groźbą kary z art. 25 prawa autorskiego Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 1994 r. Nr 24, poz. 83)
