Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'grać' .
-
Witam Wlasnie dopiero co aktywowalem ponownie moje konto Vip na nicku "PIS" i wyswietla mi taki blad jak chce sie polaczyc z serwerem, ze nieprawidlowe haslo wpisz je w konsole lub zmien nick. WTF znowu ???
-
Cześć! Kolejny poradnik, tym razem gadam sobie o rundach eko i staram się wytłumaczyć jak można je grać, żeby ugrać w nich jak najwięcej. Zapraszam do obejrzenia!
-
Cześć! Nagrałem kolejny poradnik, w którym omawiam grę w piwnicy na Mirage po stronie TT. Pokazuję jak zajmować piwnicę oraz parę przydatnych granatów, które można rzucić z piwnicy i pomóc drużynie zająć mida. Zapraszam do obejrzenia!
-
[CS:GO] Jak grać na odnodze po TT na Trainie?
RUPYT opublikował(a) temat w Poradniki do CS 2 & CS:GO
Cześć! Przedstawiam Wam mój poradnik na temat grania na odnodze na Trainie po stronie TT. Pierwszy raz coś takiego nagrywam, więc pewnie jest sporo niedociągnięć, więc jak macie jakieś uwagi to piszcie (tutaj lub na YouTube, chociaż pewnie na YT szybciej zobaczę komentarz). Zapraszam do obejrzenia filmiku w całości i przećwiczenia pokazanych rzeczy na serwerze! -
Poradnik jak grac AK-47 Coś o AK-47 Ak-47 to bardzo silny karabin, lecz ma ogromny rozrzut i nic zbytnio nie wskuramy strzelając full-auto. Gracze często wybierają ten karabin ze względu na jego pierwszy strzał jeżeli przeciwnik jest bez zbroi i hełmu. Jak strzelać? Aby celnie strzelać należy stać w bezruchu i strzelać seriami 2-3 strzały, bardzo dobrą opcją jest 3xfire, jest to przycisk w niektórych myszkach, po kliknięciu raz broń oddaje nam 3 strzały co pomaga nam panować nad rozrzutem. Ewentualnie jeżeli jesteśmy przyzwyczajeni do walenia full-auto to strzelamy po nogach! nie w brzuch lub w głowę ponieważ celownik idzie w górę więc jak bijemy po nogach jest prawdopodobieństwo że walniemy headshota Gdzie uczyć się grać? Najlepiej na botach, ustawić na poziom expert, ustawić w cvar 16000$ na start i idziemy do tt, grając cały czas ak i zabijamy boty wymienionymi sposobami wyżej. Polecana broń drugo rzędna? Deagle + komplet granatów i oczywiście kamizelka z hełmem, lepiej polatać 2-3 rundy z samym deaglem, i później zaopatrzeć się w ten zestawik
-
Witam mam oto taki problem gdy chce zagrać z kolegą , który jest u mnie w domu. Tylko gdy wchodzimy na serwer 1 może wejść a drugiemu pisze duplicate steamid Jesteśmy podłączeni do tego samego internetu czy da sie grać razem czy trzeba na oddzielnym internecie?
-
W Counter Strike 1.6 można grać na Androidzie!
TygryS opublikował(a) temat w Rozmowy i fragmovie z CS 1.6
W kultową już grę Counter Strike 1.6 można grać na urządzeniach mobilnych z systemem Android. Programista Alibek Omarov postanowił przenieść CS’a na urządzenia mobilne. Nie, nie jest to jakaś okrojona kopia, a dokładnie ten sam tytuł, który dostępny jest na platformie Steam. Countera uruchomić można zarówno na smartfonach, jak i tabletach. W tej wersji gry znalazł się nawet tryb sieciowy, umożliwiający zabawę z innymi graczami. Jeżeli zastanawiacie się co z celowaniem, to od razu warto zaznaczyć, że o szybkich headach nie ma mowy. System sterowania jest dość oporny, chociaż nadal intuicyjny. Nastawiony na skilla osobom pozostaje opcja podłączenia klawiatury i myszki poprzez bluetooth. Autor udostępnia wszystkim swój kod i każdy może spróbować, czy odpowiada mu taka rozrywka. Źródło: http://polscygracze.pl -
Fakty, które osoby mainujące Heimerdingera chcą przed tobą ukryć: Lubimy czyścić Ponurnika (Gromp) / Skalniaki (Krugs) w 1:55, pozwala nam to przyjść na górną aleję z drugim poziomem bez używania Teleportacji. Heimer posiada stosunkowo wysoką regenerację HP, więc nie mamy problemu z brakującym zdrowiem.Jeśli zobaczysz Heimera wygrywającego 1 vs 2 w początkowej fazie gry, to w większości przypadków jest to spowodowane tym, że wrogi mu dżungler na 4 lub 5 poziomie go zgankował, a on sam miał już 6 poziom. Jest za to bardzo podatny na ganki na poziomach od 1 do 5.Syndra uchodzi za dobrą kontrę Heimerdingera dzięki temu, że może rzucać jego działkami. Nie jest co prawda złym wyborem przeciwko niemu, ale to Vladimir jest najtrudniejszym przeciwnikiem dla Heimera. Gra jest raczej wyrównana na poziomach 1-8, z drobną przewagą naukowca. Natomiast w momencie jak Vladimir wbije 9 level i zdobędzie już trochę przedmiotów, to będzie miał wystarczający sustain i obrażenia, by nacierać na Heimera przez cały mecz. Kiedy zaczną się już walki drużynowe, Vlad będzie posiadał sporą przewagę nad Heimerem, jeśli tylko odpowiednio rozegrał pierwszą fazę gry. Cho’gath także jest dobrym wyborem.Nienawidzimy lane swapów. Heimer jest beznadziejny w grze 2 vs 1, co przyczynia się do tego, że nie występuje na scenie profesjonalnej. Jest mało mobilny, a jego działka łatwo zniszczyć. Ponadto inaczej niż np. Rumble, któremu wystarczą Sorcerer’s Shoes/Haunting Guise, Heimer potrzebuje złota. Nienawidzimy grać przeciwko ADC na linii. Może mało popularne, ale strzelec na górnej alei jest świetną kontrą na bohatera tego poradnika. Jeśli zdarzy się, że przeciwna drużyna skradnie mi Heimerdingera, zazwyczaj wybieram na niego AP Corki’ego. To bardzo prosta linia dla Dzielnego Bombardiera i dobrze kontruje Heimera, ponieważ rakietki bez problemu niszczą działka wynalazcy w każdej fazie gry.Lubimy zdobywać Barona w 20. minucie, jeśli nikt nie próbuje nas powstrzymać.. Traktuj naukowca tak, jak Nunu i przyjmij do wiadomości, że może potencjalnie zdobyć ten przydatny buff bez konieczności pomocy całej drużyny.Prawie każdy champion jest w stanie poradzić sobie na linii na Heimera. Jednak często gracze popełniają błąd i próbują go zabić. Granie pasywne oraz farmienie mogą się nudzić, ale w większości przypadków najłatwiej wygrać tę linię właśnie grając bezpiecznie, dobrze się farmiąc oraz pomagając drużynie używając Teleportacji. Jeśli natomiast zamierzasz się rzucić na Heimera, musisz mieć stuprocentową pewność, że wygrasz. Inaczej dasz mu dużą przewagę, gdy cię zabije.Zwracaj uwagę na to, w którym miejscu zaczynasz się teleportować. Nie zapominaj, że Heimer ma stuna i nie zawaha się go użyć, jeśli będziesz w jego zasięgu. Nawet jeśli trochę się wycofasz, to Heimerdinger nadal może ulepszyć granat, by zwiększyć jego zasięg i posłać twój czar Teleportacji na pięciominutowy odpoczynek.Nie ignoruj działek Heimerdingera. Często możemy zauważyć jak przeciwnicy ścigający Heimera po prostu przechodzą obok nich i oddają za darmo połowę punktów życia, a czasem nawet całe. Ponadto działka wynalazcy nie dezaktywują się z momentem jego śmierci. Nie dawaj mu darmowych zabójstw wracając w ich zasięg tuż po tym, gdy umarł (niestety zdarza się to zatrważająco często). Niektórzy dżunglerzy radzą sobie z Heimerdingerem lepiej niż inni. Jednym ze straszniejszych jest Fiddlesticks. Jeśli zaskoczy naukowca ultem, Postrach sprawi, że nie będzie w stanie się obronić przed dwoma przeciwnikami. Ma on dodatkowo obrażenia obszarowe, które zniszczą działka i zmniejszą obrażenia Heimera, przez co prawdopodobieństwo zgarnięcia jakichkolwiek zabójstw w tej walce będzie znikome. Rammus jest równie dobry dzięki dużej mobilności, tankowności, ma także obrażenia obszarowe oraz taunta. Ale przykładowo Lee Sin nie jest przerażający dla Heimera, ponieważ potrzebuje trafiać skill shotami, nie ma obrażeń obszarowych i można go ograć.Heimer należy do postaci, dla których pierwsze 10 minut meczu jest kluczowe. Jest mu trudno, jeśli odpadnie, a łatwo, kiedy prowadzi.Jednym z największych błędów popełnianych na linii z Heimerem jest budowa ofensywna – Brutalizer u Riven, części Trinity Force u Irelii, itp. Jeśli twój champion może budować Hexdrinkera, to rushuj go. Masz dzięki temu trochę obrażeń, a odporność na magię jest wystarczająca, byś mógł zaatakować Heimera, wygrać i przeżyć. Kiedy natomiast przeciwny top laner buduje się całkowicie ofensywnie, to, nie biorąc pod uwagę błędów popełnianych przez graczy ani interwencji dżunglera, wynalazca ma duże szanse na wygranie tej linii. Jedynym wyjątkiem jest tutaj Tryndamere, który jako pierwszy przedmiot powinien zbudować Tiamata. Obrażenia obszarowe i sustain pomogą mu na górnej alei.
-
[CS:GO] 4 TIPY jak grać lepiej M4A1-S w CS:GO!
TygryS opublikował(a) temat w Poradniki do CS 2 & CS:GO
-
[CS:GO] 4 TIPY jak grać lepiej AK47 w CS:GO!
TygryS opublikował(a) temat w Poradniki do CS 2 & CS:GO
-
Kolejny poradnik jak nalezy grac M4A1 Broń typowo szturmowa. Możną ją stosować raszując, podczas biegu, przy każdej okazji. Choć wymaga to umiejętności. Ta broń ma mniejszy rozrzut niż AK47, ale za to też mniejsze obrażenia. Gdy raszujemy tłumik jest bezużyteczny, ale gdy jesteśmy w jakimś ciemnym miejscu tłumik się przyda. Gdy cel jest blisko można strzelać seriami lub tzw. "Full auto". Jak należy strzelac Aby celnie strzelać, należy stać w bezruchu, jeszcze lepiej kucnąć i strzelać po 3-5 naboi gdy cel jest daleko. Przy takiej pozycji starać się trafiać w głowę i tułów. Ale gdy cel jest blisko, strzelamy jak wcześniej wspomniałem :full auto", gdyż ta broń ma mały rozrzut. Nauka + gdzie dobrze sie uczyc dla poczatkujacych Dla początkujących polecam ustawić sobie cvar 16000$ i kupować M4A1 i grać na botach, na poziomie expert to jest najlepiej ogarnac ta bron.
-
1. Główną bronią snajpera jest AWP [Arctic Warfare Police] 2010-10-07_043350.jpg Pojemność ogólna naboi : 40 Pojemność w jednym magazynku : 10 Ilość magazynków : 3 + 1 [reszta + pierwszy] Cena : $4750 AWP to najlepsza broń snajperska w CS'ie oraz broń posiadająca największego DMG [damage - obrażenia] nie licząc noża. 2. Drugorzędną bronią jest Desert Eagle [w skrócie Deagle] 2_1255623112.jpg Pojemność ogólna naboi : 42 Pojemność w jednym magazynku : 7 Ilość magazynków : 5 + 1 [w/w schemat] Cena : $650 Deagle to (jeżeli opanujemy go umiejętnie) jeden z najlepszych pistoletów CS'a posiadający również największego DMG spośród wszystkich pistoletów. Jest lepszy nawet od, niektórej części karabinów. 3. Reszta ekwipunku to podstawowo : kamizelka + hełm, granaty (HG, 2x FB, SG) oraz w CT Defusal Kit. Jak używać broni? 1. AWP : może łatwo zabić ale patrząc na to ogółem obsługa broni nie wydaje się taka prosta ale o tym później. Jedno jest najważniejsze : NIGDY NIE STRZELAJ W NOGI! Dlaczego? Pomyśl sobie, doświadczonemu graczowi wystarczą te 2-3 sekund po twoim strzale, aby ustrzelić Ci łeb. Tak więc zawsze celuj powyżej pasa (oprócz ramion) najlepiej w klatkę piersiową lub głowę. Musisz dobrze opanować AWP a więc poćwicz na DM, DMOnlyAWP. 2. Deagle : tak samo jak wyżej. Celownik trzymaj zawsze w miejscach gdzie przeciwnik może wyjść głową. Dodatkowo staraj się nie biegać pamiętaj, że masz tylko siedem szans na zabicie, strzelając w nogi nie zdążysz zabić przeciwnika (sam zginiesz) zatrzymaj się w konkretnym miejscu, nie bardzo na otwartej przestrzeni raczej w kącie bo nigdy nie wygrasz. Dobrym przykładem będzie tutaj "komin" na de_dust2 : komin.jpg W bliskim zwarciu masz większe szanse na wygranie poprzez strzał w głowę. Możesz poćwiczyć takie strzały na serwerach DM, DM+HS albo DMOnlyPistols itp. 3. Granaty : umiejętne rzucanie granatów może nie raz uratować Ci dupę. Przykład : siedzisz na "romanie" na de_dust2 koleś wskakuje na długą i trafia cię, Ty go również ale w nogę. Gościu wskakuje do dołu i mówi na VT, ogólnym voice (mix, cw/public) gdzie jesteś. Umawiają się, że jeden wyjdzie galą i Cię będzie ostrzeliwał a drugi w pewnym momencie wyjdzie i Cię dobije z boku. Nie pozwól na takie coś ! Po trafieniu z AWP ale nie zabiciu przeciwnika posiada on bardzo mało HP: rzucasz granat wybuchowy do dołu i zajmujesz się tym z gali. Możesz poćwiczyć rzuty na New Game. Co snajper potrzebuje aby zostać ekspertem? 1. Cechy, których posiadania wymaga snajper to : - przede wszystkim cierpliwość oraz spokój, jeżeli jesteś typem człowieka, który po zobaczeniu wroga, który się schował ale nie można go skanować nie potrafisz go wyczekać (zwłaszcza jak jesteś CT) i podchodzisz do niego bądź idziesz dalej, lub jeśli Cię zabiją a Ty krzyczysz mówisz, że rzucasz CS'a to przykro mi ale nie zostaniesz zawodowym snajperem gdyż stwarzasz zagrożenie dla teamu (poprzez dopuszczanie wroga gdziekolwiek) a powinieneś je czyścić - również precyzja i refleks bardzo się przydadzą, można je wyćwiczyć ale jeżeli masz je już trochę wyćwiczone z innych gier bądź po prostu masz je w genach to robisz większy kroczek do zostania zawodowcem. biggrin.png 2. Co by się przydało pod względem materialnym : - na pewno słuchaweczki + mikrofon biggrin.png i nie mówię tu o jakichś tam biedronkowych za dychę tylko jakieś lepsze minimum za 40 zł, ale ja do niczego nie zmuszam jeżeli uważasz, że świetnie sobie radzisz z tymi tańszymi proszę bardzo, w końcu trzeba czuć się wygodnie i swojo biggrin.png mikrofon potrzebny gdyż snajper musi dawać info w przypadku ucieczki wroga - może przydać się myszka (chyba, że opanowałeś swoją do perfekcji) oraz podkładka. Chociaż co do podkładki to akurat już jak tam wolisz ja gram bez podkładki i jest mi dobrze. Na czym polega praca snajpera? Co musi robić? 1. Snajper to skryty zabójca, który w odpowiednim miejscu musi potrafić "wyrżnąć" cały team przeciwnika, bądź w nie odpowiednim przynajmniej jednego lub dwóch wrogów. Snajper jeżeli widzi zagrożenie to je usuwa, jeżeli nie widzi to.. cóż jeżeli nie widzi to może go pocichutku poszukać i również usunąć. [snajper jest jak odkurzacz :D] 2. Co musisz robić? Głównie to co zostało w/w ale dodam, że trzeba się do wszystkiego dopasowywać. Jeżeli w tej i tej rundzie musisz iść tam gdzie nie za bardzo "posnajperujesz" to wybierz deagla bądź odpowiadający Tobie karabin i ruszaj na atak. Musisz również dostosować się do mapy i miejsca twojej bazy [inaczej kampy] . W CT jest ciężko wszystko jest ciemniejsze ale i tak staraj się dopasowywać wszystko jak najbardziej. Natomiast w TT są zróżnicowane kolory ubioru "bohaterów" więć tu są lepsze opcje. Musisz mysleć strategicznie i logicznie (możesz pograć w gry logiczne, strategiczne, poćwiczyć matmę lub pograć w szachy aby to poćwiczyć biggrin.png) , musisz się domyslać gdzie wróg pójdzie, gdzie może być itp. Tricki itp. Więc tak : są pewne "tricki" bez, których nie będziesz wybitnym snajperem. 1. Fastzoom - polega to na tym, że zamiast żmudnie naciskac prawy wymierzać i strzelić to można wymierzyć i szybko strzelić skraca to czas o jakieś 0.5 sekundy. Dla snajpera to dużo. Jak to zrobić? Wystarczy ogarnąć gdzie mamy środek monitora i celując w przeciwnika naciskamy szybko prawy,lewy ale to musi być tak szybko jakbyś nacisnął oba naraz. Linka do poradnika :http://www.youtube.com/watch?v=G1nMQJttPW0Tona prawdę nic trudnego, to jest jeden z najprostszych trick;ów. Dla ułatwienia możecie sobie na środku ekranu dać kropkę plasteliny bądź zrobić ją mazakiem, markerem. 2. Nozoom - to według mnie jest najprostsze. Wystarczy strzelić wcześniej normalnie z zoomem bądź fastzooma nastepnie wystarczy trzymać LPM (Lewy przycisk myszki) w celu strzalu. Jeżeli będziemy mieli celownik na wrogu (nick przeciwnika w lewym dolnym rogu) zawsze trafimy. Również wystarczy wiedzieć gdzie jest środek ekranu. Link do filmiku :http://www.youtube.com/watch?v=mWdEoO-k4kQ 3. SpawN Jump - to już jest bardziej dla zaawansowanych nie potrzebujecie tego bardzo, żeby być snajperem ale jak się tego nauczycie to czasami może się przydać. Polega na tym, że przed strzałem trzeba zrobić szybki skok i od razu po lądowaniu wymierzyć i strzelic (trzeba zrobić to superszybko!) dzięki temu mozna szybciej oddać strzał o parę procent. Oczywiście dla snajpera liczą się wszystkie ilości nawet te najmniejsze. Ilość tych procentów jest tak mała, że nikt prawie nie zauważa, że strzela szybciej i mówią, że nie działa bądź, że nie umieją tego zrobić. Link do filmiku :http://www.youtube.com/watch?v=xRgp4W--PoQ Jakie są zalety bycia snajperem? Zalety bycia snajperem? - na pewno spodoba się to miłośnikom "kampienia" gdyż nie musimy biegać po całej mapce tylko stoimy w miejscu i zabijamy (no chyba, że jest bomba) . Tak więc miłośnikom kampienia, którzy lubią zbijać fragi właśnie na kampieniu bycie snajperem przypadnie do gustu. - snajperstwo nie wymaga aż tak dobrego komputera. Z daleka jeżeli spokojnie wymierzymy i strzelimy to nie wtoczymy się w tą całą akcje, tą strzelaninę podczas której może nas ścinać (w przypadku słabego komputera). Ale nie myślcie sobie, że przy snajperstwie się w ogóle nie wysilamy wręcz przeciwnie (no chyba, że chodzi o bieganie po mapce). Dodatkowe informacje, pomoce. Teraz inne informacje. -Pamiętaj ! Jeżeli grasz mixa/cw po oddaniu strzału zmień pozycję gdyż przeciwnicy dadzą sobie na pewno info, że gdzieś tam jesteś. W przypadku gdy nikogo nie ma na pewno w twoim obszarze a oddasz przez przypadek strzał lub będziesz skanować coś to wiadomo, że ktoś usłyszy dźwięk ale tylko "O, gdzieś tam" więc nie musisz koniecznie zmieniać pozycji. A jeżeli grasz na zwykłym publiku to możesz spokojnie sfragować 2-3 fragi potem zmienić pozycję albo w dobrych okolicznościach w ogóle jej nie zmieniać. -Nigdy nie kupuj AWP w pierwszych rundach jak cię stać. Jesli masz już $5000 to może kupić deagla kevlara i granaty. Jeśli wygrasz wtedy kup AWP i resztę. Jeśli stracisz AWP w np. 3 rundzie i przegracie tę rundę a przeciwnik zdobędzie twoje AWP to możecie przegrać cały mecz/mixa/mapę/cw ! -Przeczesuj temat o configach i skonfiguruj swojego według swoich potrzeb. Nie ściągaj cfg nie wiem np. LUq'a z myślą "będę pro jak on" bo nie będziesz ! Nigdy nie pracowałeś na tym cfg i sobie nie poradzisz.. -Tutaj przypomniał mi Master, podziękowania dla niego. smile.png Jeżeli oddamy strzał nie trzeba czekać na żmudne przeładowanie naboju tylko zmieniamy szybko na pistolet/nóż i z powrotem na AWP albo naciskamy szybko 2x klawisz "Q" i już możemy oddawać kolejny strzał. Jest to co prawdo tylko trochę szybsze ale zawsze coś. Tak samo jeżeli oddamy strzał w przeciwnika, ale go nie zabijemy to można nacisnąć szybko Q (jeżeli wcześniej używałeś pistoletu) i dobić przeciwnika Deaglem, bądź tym co masz. Aby wszystko ogarnąć nie potrzeba dużo czasu. Może z miesiąc. Gorzej jest już z opanowaniem tego od perfekcji. To może zająć nawet do 1,5 roku. Poradnik ze zródła: http://www.mpcforum.pl/topic/670030-porady-snajperskie/
-
[CS:GO] Nie mogę grać meczów turniejowych
Go Back opublikował(a) temat w Problemy i pytania z CS 2 & CS:GO
Witam mam taki problem gdy chce zagrać mecz turniejowy to przy wyszukiwaniu wyskakuje mi taki błąd: I nie wiem co mam zrobić... Pomocy -
[League of Legends] Poradnik jak grać poszczególną postacią
Nikoś opublikował(a) temat w Poradniki do LoL
Chciałbym przedstawić wam stronkę dzięki której będziecie wiedzieć jak grać daną postacią i jak najlepiej przypisywać punkty umiejętności do danej postaci. http://www.lolking.net/guides/Wystarczy że wpiszecie w wyszukiwarce postać którą będziecie grać, a tam wyskoczy wam: kolejność skilli, jak ułożyć specjalizacje, mocne i słabe strony postaci, opisane umiejętności champa, oraz wszystkie inne rzeczy potrzebne podczas rozgrywki. Kolejną z pomocnych stronek jest http://probuilds.net/Pomoże ona Wam wybrać najlepszy build na rozgrywkę, są tam pokazane buildy profesjonalnych graczy Ostatnią z przydatnych stronek będzie http://www.lolskill.net/Pozwala Wam sprawdzić przywoływać z którymi jesteście w kolejce, możecie zobaczyć ich statystyki rankingowe daną postacią. Jeśli pomogłem zostaw łapkę W razie jakichkolwiek pytań możesz zwrócić się do mnie na PW, a na pewno Ci pomogę. -
IceShoot Iceshoot jest przeglądarkową grą online, w której można prowadzić swój klub hokeja. Przygotujcie graczy oraz taktykę na mecz, szukajcie talentów, zarządzajcie pieniędzmi klubu. Przejmijcie swój własny zespół, wybierajcie rodzaj treningów, budujcie stadion, lub doprowadźcie swoją drużynę do turnieju finałowego, w którym można wygrać nagrody. A oto niektóre z funkcji oferowanych przez Iceshoot. Jeśli kiedykolwiek graliście w podobną grę online w tej grze naprawdę znajdziecie coś dla siebie. Ta gra, mimo że jest z przeglądarki ma wiele do zaoferowania graczom. Przynosi wielkie przeżycia w świecie gier online i na pewno nie pozostaje w tyle w porównaniu do innych menedżerów on-line. Gra jest bardzo łatwa w obsłudze, nie tylko dla zaawansowanych graczy, ale może sobie z nią poradzić bez problemów nawet początkujący, bez doświadczenia menadżer. Iceshoot jest kompletnie grą słowacką, przetłumaczoną na język czeski, angielski i rosyjski. Aby się zalogować lub zarejestrować potrzebne jest wam konto na Facebook-u. Możecie śledzić mecze nad czym twórcy gry bardzo ciężko pracowali. Można obejrzeć mecz, nie tylko w 2D, ale nawet w trybie 3D. Oglądanie meczu może Wam pomóc w prowadzeniu i poprawianiu zespołu. Iceshoot umożliwia także oglądanie już rozegranych spotkań. Środowisko gry jest ładnie obsługiwane przez realistyczne animacje i tekst.* Ranking swojego zespołu możecie poprawić kupując pakiet Premium, co może dać przewagę nad rywalami. Bądźcie na bieżąco z wiadomościami i dyskusjami o Iceshoot. Wystarczy kliknąć na stronie gry na Facebook-u i stać się członek społeczności. Wersja Premium zawiera: -możliwość wyboru podwójnego czasu meczu -wizualizacje meczu (od 6 do 12 minut) -rozgrywanie meczy towarzyskich z innymi menadżerami -edytowanie logo klubu -wybór wyposażenia graczy -nie grozi dezaktywacja konta (można nie logować się do 21 dni, aby zespół nie został Wam odebrany) -możliwość wybudowania stadionu ze zwiększoną pojemnością aż do 25 000 -bonus 150 kredytów *Login/Rejestracja*
