Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'elite' .
-
Sniper Elite 5 to kolejna odsłona cyklu snajperskich gier akcji studia Rebellion. Tym razem udajemy się z misją do okupowanej przez siły niemieckie Francji w 1944 roku. Produkcja ulepsza mechanizmy rozgrywki i wprowadza nowe rozwiązania do trybów multiplayer. Sniper Elite 5 to snajperska strzelanka z elementami skradanki. Produkcję opracowało studio Rebellion, czyli zespół odpowiedzialny także za wszystkie inne odsłony tego cyklu. Fabuła Akcja Sniper Elite 5 toczy się we Francji w 1944 roku. Głównym bohaterem ponownie jest Karl Fairburne, który zostaje tym razem wysłany na wybrzeże Bretanii w celu osłabienia Wału Atlantyckiego, czyli niemieckiego systemu fortyfikacji. Podczas realizacji tej misji wpada na trop tajnego nazistowskiego planu znanego jako Operacja Kraken, który może doprowadzić do ostatecznej przegranej aliantów. Mechanika Sniper Elite 5 to gra akcji stanowiąca rozwinięcie pomysłów z poprzednich odsłon cyklu. Otrzymujemy więc serię misji, z których każda toczy się na dużej mapie o otwartej strukturze. Gracz otrzymuje zadania do wykonania, ale ma dużą swobodę wyboru metod ich realizacji. Produkcja pozwala na eliminowanie wrogów z dużych dystansów za pomocą karabinu snajperskiego, frontalne ataki, jak również podejście skradankowe, w ramach którego staramy się uniknąć wykrycia. W grze powraca element rozpoznawczy serii w postaci tzw. killcama, czyli kamery pokazującej zniszczenia, jakie nasze pociski powodują w ciałach wrogów. W porównaniu z poprzednimi z odsłonami jeszcze mocniej zwiększono realizm tej mechaniki. Dodatkowo jest ona teraz aktywowana dla trafień nie tylko z karabinów snajperskich, ale także z innej broni palnej oraz ataków nożem. Sniper Elite 5 oferuje też ulepszenia w systemie balistyki oraz rozbudowany system modyfikacji uzbrojenia, pozwalający nam zmieniać wiele elementów każdej broni, jak również korzystać z dużego wyboru typów amunicji. Tryby gry Gra oferuje obszerną kampanię fabularną, którą możemy przejść samotnie lub w trybie kooperacyjnym dla dwóch osób. Ta druga opcja została mocno ulepszona w porównaniu z poprzednią częścią serii, dzięki czemu gracze mogą dzielić się amunicją i ekwipunkiem, jak również leczyć się nawzajem. Możliwe jest także przeprowadzanie inwazji na cudze sesje. W takim wariancie wcielamy się w niemieckiego snajpera i polujemy na innych graczy w ich kampaniach. W Sniper Elite 5 nie brakuje także bardziej tradycyjnych opcji multiplayer. Dostępne są klasyczne potyczki PvP, w których rywalizuje ze sobą maksymalnie szesnaście osób równocześnie na jednej mapie. Dostępny jest także tryb survivalowy, gdzie trzy osoby muszą walczyć z falami coraz mocniejszych wrogów. Kwestie techniczne Sniper Elite 5 oferuje w pełni trójwymiarową grafikę. Mapy w grze są duże i szczegółowe, a ulepszenia w mechanice killcam sprawiają, że eliminowanie wrogów jest jeszcze bardziej spektakularne wizualnie niż w poprzednich odsłonach cyklu. Data premiery: 26 maj 2022 Tryb gry: single / multiplayer Tryb multiplayer: Internet Liczba graczy: 1-16 Sniper Elite 5 cena w dniu premiery: 179,99 PLN Wymagania wiekowe Sniper Elite 5: 18+ Gra dostępna będzie na platformy PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX SERIES X oraz PC Minimalne wymagania sprzętowe na PC: Intel Core i3-8100 3.6 GHz 8 GB RAM karta grafiki 4 GB GeForce GTX 970 lub lepsza 85 GB HDD Windows 10 64-bit źródło
-
Zachęcam wszystkich do zapoznania się z tym linkiem i zrozumienia że życie to nie gra komputerowa... pora dorosnąć.... http://wmasg.pl/pl/news/show/608493
-
Remaster drugiej części serii Sniper Elite? Tak wynika ze strony internetowej australijskiej organizacji zajmującej się klasyfikacją wiekową gier. Dokładnie w Wigilię pojawił się tam wpis dotyczący Sniper Elite V2 Remastered. Teraz wystarczy tylko czekać na oficjalny komunikat od twórców lub wydawcy. Na Sieci na pewno jest wielu fanów tej kultowej serii. Zapewne wielu z was, ucieszy ten fakt że Sniper Elite V2 może doczekać się remastera. Od premiery Sniper Elite V2 minęło ponad 6 lat, a studio zdążyło już stworzyć dwie kolejne odsłony serii. Niektórzy nadal uważają, że to właśnie wydana pierwotnie na PC, Xboksie 360 oraz PlayStation 3 część pozostaje najlepszą z cyklu. Niestety, wciąż nie wiemy, na ile informacje o remasterze mogą się potwierdzić. Studio odpowiedzialne za serię "Rebelion" nie wydało jeszcze żadnego oświadczenia, ale jest to zapewne kwestia kilku godzin. Sklasyfikowanie gry raczej nie jest przypadkowe. Sam osobiście jestem jak najbardziej na TAK na taki remaster jako iż jestem fanem serii. Silnik z czwartej części, przeniesiona mechanika jak i świetne ulepszone kamery śmierci. Byle cena nie była zaporowa.
- 1 odpowiedź
-
- 1
-
-
Aby dodać grę do biblioteki, po prostu kliknijcie w przycisk „Zainstaluj”. Gra pozostanie na waszym koncie po zakończeniu promocji. Oferta ważna do poniedziałku do godziny 19:00. http://store.steampowered.com/app/443080/ :) Link Źródło: http://lowcygier.pl
-
ELITE - jesteśmy grupą założoną już w 2014 roku pod całkowicie inną nazwą, a w niej znajdują się osoby które grają z nami od paru lat, miesięcy i osoby całkowocie nowe. Niektóre osoby od Nas mają doświadczenie w strzelaniu, inni w prowadzeniu pojazdów - jednym słowem każdy ma Swoją role w grupie. Chcesz dołączyć do Naszej grupy? Rekrutacja jest w tym momencie ZAMKNIĘTA. Co oferujemy?: - miła atmosfera; - mile spędzony czas; - baza ULTRA (dostęp do bazy udostępniamy dopiero po dłuższym czasie); - regulamin grupy, zrobiony tak aby nie było żadnych problemów; - własny kanał na serwerowym Team Speak 3; - czasami karaoke :D; Co wymagamy?: - ponad 15 lat, jednak zwracamy uwage głównie ogarnięcie; - umiejętność strzelania/prowadzenia aut; - wręcz perfekcyjna znajomość mapy stanu San Andreas; - przestrzeganie regulaminu który zostanie Wam wysłany o akceptacji podania; - słuchawki oraz mikrofon + komunikator Team Speak 3; Podania wysyłacie pod tym tematem - w poście. Wraz z grupą nie narzucamy Wam żadnego wzoru na podanie .. To właśnie tutaj macie pole do popisu. Jeśli nie idzie Wam pisanie podań macie na dole wzór z którego możecie skorzystać, jednak preferuje jakbyście napisali mi coś od siebie - takie podania mają większą szanse przejść. POWODZENIA! Do sprawdzania aplikacji upoważnieni są: sQud, Kama.
-
[CS:GO] Superplayers - The Global Elite
SpikeLIVE opublikował(a) temat w Rozmowy i fragmovie z CS 2 & CS:GO
Cześć! chciałbym zaprezentować po bardzo długiej przerwie (ponad 10-letniej)swój najnowszy film. https://www.youtube.com/watch?v=Im5nndv-_Ok&feature=youtu.be Mam nadzieje, iż ten film zapoczątkuje całą serię "Superplayers", gdzie będą akcje graczy z całego świata. Wystarczy, że wyślecie mi na maila (podanego na Youtube) demo ze swoim nickiem oraz czasem akcji - a wasza akcja ukaże się w następnej części. Chce robić średnio jeden tego typu film na tydzień - oczywiście pod warunkiem, że uzbieram akcje od graczy. Pozdrawiam:) -
Minimalne wymagania sprzętowe: Procesor: Intel Pentium D 830 3.0GHz / AMD Athlon 64 X2 Dual Core 4200+ lub lepszy Karta Graficzna: NVIDIA GeForce 8800 GS / AMD Radeon HD 3870 lub lepsza DirectX: wersja 10.0 RAM: 2 GB pamięci RAM Miejsce na Dysku: 18 GB System operacyjny: Win Vista 32 Zalecane wymagania sprzętowe: Procesor: Intel Core 2 Quad Q8400 2.66GHz / AMD Athlon II X3 455 lub lepszy Karta Graficzna: NVIDIA GeForce GTX 260 / AMD Radeon HD 5770 512MB lub lepsza DirectX: wersja 11.0 RAM: 4+ GB pamięci RAM Miejsce na Dysku: 18 GB System operacyjny: Windows 7 64 bit
-
[CS:GO] Od silver elite master do Global Elite.
pjN opublikował(a) temat w Rozmowy i fragmovie z CS 2 & CS:GO
W CS:GO zacząłem grać 22 sierpnia tego roku. Nie wszystkie przedstawione screeny w drodze do szeryfa są od razu po zdobyciu określonej rangi. Moją pierwszą rangą było silver elite master. Screen z rangą po 16 meczach (nie zrobiłem ss'a po 10 meczach wygranych) Później jakoś szło dalej: Nova 1 (chyba po 17 czy 18 wygranych-screen po wygranym 19 turniejowym meczu) Nova 2 (wpadło chyba po 30 turniejowym wygranym) Nova 3 Nova 4 Master guardian I Master guardian II Spadek do master guradian I Znowu master guardian II Master guardian elite był przy 133 wygranym meczu, lecz wrzucałem screena na fejsa, później usuwałem i nigdzie już nie mam go zapisanego. Długo się mge nie cieszyłem. Ponownie master guardian II I znowu master guardian elite: I w końcu szeryf: W międzyczasie: Fragujemy.com only dd2: ONLY AWP: Kanał na yt: https://www.youtube.com/user/nightwishygt2 -
https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=VvEgJNhzkDQ
-
Informacja z pierwszej ręki od godziny 10 rano dzisiejszego dnia na Steam pojawiła się za darmo gra o nazwie Sniper Elite V2. Można ją dostać całkowicie za darmo tylko w tedy, jeżeli dodasz ją do swojej biblioteki steam w ciągu 24 godzin. Także śpieszcie się i cieszcie z promocji ;) A tutaj mały trailerek: https://www.youtube.com/watch?v=ZwJ6zRYsRbw
-
co sądzicie o grze Sniper Elite V2 i czy czekacie na 3 ?? <3
