Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'turniej' .
-
WPISOWE MINIMUM 25zl ILOSC DRUZYN SKLADAJACYCH SIE Z 5 OSOB NAJLEPIEJ ZEBY BYLA PARZYSTA (A JAK NIE TO I TAK TURNIEJ SIE ODBEDZIE) PRAWO DO DWOCH TAKTYCZNYCH PAUZ DLA OBU DRUZYN PO MINUCIE ZWYCIESKA DRUZYNA ZGARNIA UZBIERANA CALA KWOTE PIENIEDZY I DZIELI NA PIEC OSOB PO ROWNO. PROPONUJE TERMIN POD KONIEC ROKU 2022 ALBO STYCZEN DLA MNIE WYGODNIEJSZY. DAJE WAM PROPOZYCJE I MOZECIE Z TYM ZROBIC CO CHCECIE JAKO SIEC SERWEROW.
-
Mniej niż 60 minut - tyle wystarczyło aby bilety na turniej Intel Extreme Masters Rio zostały wyprzedane. Społeczność domaga zwiększenia puli miejsc. Counter-Strike: Global Offensive jest uwielbiany przez ludzi z całego świata. Nie powinno jednak ulegać wątpliwości, że gra jest niezwykle mocno uwielbiana w Brazylii. Idealnie obrazuje to reakcja, jaką wykazali się tamtejsi fani chwilę po ogłoszeniu turnieju rangi Major, który ma odbyć się w Rio de Janeiro. Bilety sprzedane w mniej niż godzinę Opublikowana 24 maja informacja dotycząca organizacji Intel Extreme Masters Rio obiegła społeczność Counter-Strike’a w błyskawicznym tempie. Wszystko za sprawą statusu imprezy - to nie będzie zwyczajny turniej CS-a, lecz najważniejsze rozgrywki rangi Major. Pula nagród turnieju sięgnie miliona dolarów, zaś same zawody odbędą się na początku listopada bieżącego roku. Sprzedaż biletów ruszyła zaledwie jeden dzień po ogłoszeniu imprezy. Jeunesse Arena, która jest gospodarzem wydarzenia posiada pojemność mogącą przekroczyć 20 tysięcy miejsc. Jak się okazało, aby w pełni zapełnić halę, wystarczyła mniej niż godzina. Użytkownicy chcący zakupić bilet skarżyli się także na pewne utrudnienia związane z wolniejszym działaniem strony. To jasno wskazuje, jak wielkie zainteresowanie wzbudził IEM Rio. Impreza zostanie przeniesiona? Czas, w jakim rozeszły się bilety i ruch w mediach społecznościowych wskazują jasno: impreza cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Społeczność, jak i gracze, apelują do organizatorów o przeniesienie imprezy na większy obiekt. Sam S1mple, rozpoznawalny gracz Natus Vincere, w żartobliwy sposób stwierdził, że jeśli turniej nie zostanie przeniesiony na stadion piłkarski, ten nie ma zamiaru przyjechać. Słowa S1mple’a to oczywiście żart. Nie brakuje jednak zwolenników takiego rozwiązania. Na najlepsze miejsce typuje się Maracana Stadium w Rio, którego pojemność jest bliska 80 tys. miejsc. Z szansy na zaistnienie w świecie esportu próbują skorzystać inne obiekty, które otwarcie zwracają się do organizatorów, firmy ESL. Jest wśród nich między innymi Allianz Parque z Sao Paulo. Taki ruch wiązałby się jednak ze zmianą lokalizacji wydarzenia. źródło
-
Witam wszystkich, tak sobie pomyślałem ostatnio czy byłaby możliwość zrobienia jakiegoś turnieju w CS 1.6? Zebrać chętnych tak może 6 na 6 czy coś koło tego, i na przykład 2 mapki wybrać. Co o tym sądzicie? Byłoby to w ogóle możliwe do zorganizowania?
-
Witam serdecznie Wspólnie z Akrapoviciem postanowiliśmy zorganizować turniej 2v2 na naszym serwerze mixowym. Chcesz się sprawdzić wraz ze swoim znajomym? Zapisz się i spróbuj swoich sił! Coby nie było nudno w pierwszej edycji będziecie mieli możliwość wygrania "drobnych" nagród od właścicieli serwera. TURNIEJ JEST TYLKO I WYŁĄCZNIE DLA UŻYTKOWNIKÓW FORUM ORAZ DLA OSÓB GRAJĄCYCH MIXY ,KTÓRZY TEGO KONTA NIE POSIADAJĄ NA FORUM,proszę być uważnym kogo dobieracie do swoich drużyn Jak będzie wyglądał turniej? Planowany start turnieju 30.03.2020 , losowanie grup 28.03.2020 , zapisy max do 27.03.2020 od momentu pojawieniu się tego posta. Konkurs jest dla kont STEAM ,poszczególne mecze grup będą dogadywane na ts3 Turniej będzie odbywał się w formule 2v2 na przygotowanych do tego mapach. - de_dust_2x2 - de_train_ilz_2x2 - de_nuke_2x2 - de_inferno_2x2 - de_mirage 2x2 Turniej będzie dzielił się na fazę grupową i fazę eliminacji. W fazie grupowej każda drużyna zagra jeden mecz z każdą drużyną, a każdy mecz będzie składał się z dwóch map. Wybór map będzie przebiegał następująco: losowanie która dwójka zaczyna, wylosowana dwójka wybiera mapę z puli której nie chce grać, następnie druga drużyna robi to samo. Po wykreśleniu map obie drużyny wybierają po jednej mapie z puli na której chcą grać (stronę wybiera drużyna która wygra nożówkę 2v2). Każda mapa będzie rozgrywana do 12 wygranych rund, oraz będzie się składać z dwóch połów po 11 rund każda. W przypadku remisu (11-11) grana jest dogrywka do dwóch punktów przewagi (2-0, 3-1 itd w dogrywce) W fazie eliminacji każda drużyna zagra według ustalonego "bracketu", a każdy mecz będzie składał się z trzech map. Wybór map będzie wyglądał tak samo jak w fazie grupowej. Zapisy Dwójki zapisujemy do tych osób na STEAM: https://steamcommunity.com/profiles/76561198952508886/ - Naiden (SKT AngeliX) https://steamcommunity.com/id/PakmanikglowicaxD - Akrapovič我愛你 lub na TS3 IP-51.75.56.126:10034 Siwy^^Na Legalu/Akrapovič Oczywiście cały turniej odbywa się na drugim ts3 do którego ip jest wyżej. Nagrody 1. Miejsce - 60-dniowy VIP na wybranym serwerze FG 2. Miejsce - 30-dniowy VIP na wybranym serwerze FG 3. Miejsce - 7-dniowy VIP na wybranym serwerze FG Regulamin 1. Wszystkie mecze odbywają się na serwerze TS3 (Mixowym) 2. Na kanale TS3 podczas meczu mogą przebywać tylko: dwójka uczestników oraz organizator. 3. Każdy uczestnik musi bezwzględnie nagrywać dema z meczy i nie usuwać ich aż do zakończenia konkursu i rozdania nagród. (to już wyjaśnimy dokładniej na ts). 4. Bezwzględny zakaz używania wspomagaczy 5. Zakaz używania Autokamp i tarcz
-
Organizuje turniej 1vs1 aim_map w cs chcialbym zaprosic was do uczestnictwa i do rozglosu :P zalezy mi na tym! jest to moje pierwsza orgaznizacja prosze nie demotywowac Zapraszam na http://cslowleague.cba.pl/ PS zależy mi na tym żeby to jakkolwiek ruszyć gdyż dużo osób pisze na temat ligi i tylko odwiedzają bez żadnych zdecydowanych ruchów wszyscy wymagają nagród lecz takowych nie jestem w stanie zorganizować na tak mało rozwiniętej stronie i na tak małym zainteresowaniu Pisałem do różnych firm i są gotowi sponsorować ale nie dla 5 osób w turnieju tylko np dla stałych 30 wiec daj dalej i się zarejestruj Pozdrawiam!
-
Mam "pytanio-propozycję", będzie coś organizowane na Halloween? Wiem, że w Polsce raczej tego święta się nie obchodzi ale my jesteśmy światowi więc czemu nie?! Jeżeli tak to proszę aby nie wgrywać tych mapek co dwa lata temu (niestety nie wiem jak było rok temu), ponieważ serwer raczej stał pusty i na pewno wielu graczy nie było w tych dwóch dniach na nim. Może jakiś turniej? Tak wiem, że z moim skillem i tak się do turnieju nie złapię ale fajnie, byłoby jakby się coś działo związanego z tym 4FUNem!
-
turniej league of legends na Gdynia Game Festival :) Ciekawe wydarzenie :) Zbierajcie ekipe, zapisujcie sie ! :P
-
Mamy przyjemność poinformować o nadchodzącym Turnieju Counter Strike: Global Offensive IT-life Cup 2016 #1 1vs1. Jest to pierwsza edycja tego turnieju organizowanego przez IT-life.pl , który z pewnością zyska popularność. Do wygrania będą nagrody o łącznej wartości ponad 2,500 PLN, choć pula ta może ulec powiększeniu. Turniej On-line odbędzie się w dniach 25-26 czerwca 2016r. Warto podkreślić, ze jest to pierwszy Cup organizowany przez IT-life. Mecze turniejowe będą transmitowane na kanale organizatora http://it-life.pl Przygotowany został odpowiedni regulamin, który określa warunki przystąpienia do turnieju, przebieg meczy oraz ogólne zasady zachowania na terenie turnieju. Regulamin dostępny jest pod tym adresem: http://it-life.pl/regulamin Zalecamy DOKŁADNE zapoznanie się z regulaminem. Rejestracja wymaga uiszczenia wpłaty tzw. „wpisowego” w wysokości ustalonej przez organizatora tj. 10 zł. Zapisy do turnieju zostaną rozpoczęte w dniu 12.06.2016r.o godzinie 12:00 i potrwają do 22.06.2016r. do godziny 22:00. Wszystkie mecze oprócz finału będą rozgrywane w systemie BO1. Finał będzie rozgrywany w systemie BO3 Mapy jakie obowiązują na turnieju to: Aim_map, Awp_arena, Aim_allpistols, Aim_map2_go Na najlepszych graczy czekają atrakcyjne nagrody: Miejsce 1: Fotel gamingowy Torretta – Green – Arozzi ★ Karambit | Urban Masked (Field-Tested) – Voucher 50 Euro do sklepu Kinguin Miejsce 2: ★ Bayonet | Rust Coat (Battle-Scarred) Voucher 30 Euro do sklepu Kinguin Miejsce 3: ★ Flip Knife | Crimson Web (Battle-Scarred) – Voucher 20 Euro do sklepu Kinguin Fundatorami nagród są firmy: Arozzi, SkinJoker, Kinguin, IT-life. Ambasadorami turnieju są Mar1naCrylova Petzor luureTV Patronat medialny nad turniejem objęli: InetKox, AllPlay, WebKiller, PolscyGracze, oraz Elovego<. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w turnieju i życzymy dobrej zabawy.
-
Szukamy casterów na turniej BIT Wrocław Festival '16
dominias3 opublikował(a) temat w Informacje ze świata Counter-Strike
Witam poszukujemy casterów na turniej BIT Wrocław Festival '16 http://best.wroclaw.pl/bit/#bit Strona Turnieju. :) (Filmik promujący turniej. :) )https://www.facebook.com/BITFestival/?fref=ts Drugorzędne informacje nagrody Itp. Wymagania : Głos po mutacji , dobry mikrofon i oczywiście czas wolny żeby móc komentować mecze (jest to duży turniej dlatego warto sobie zapamiętać i zorganizować czas na komentowanie. ) Nagrane 5 minutowe Demko z tego jak komentujecie :) (demka jak by można to proszę tutaj wrzucać. :) ) Jest to w ramach Autopromocji i nie ponoszę żadnych korzyści majątkowych. Kontakt z organizatorką : Steam http://steamcommunity.com/id/dzielnymalytoster/ Lub przez adres Email : [email protected] -
Rozdano zaproszenia na turniej CS:GO podczas IEM Katowice
TygryS opublikował(a) temat w Informacje ze świata Counter-Strike
Organizatorzy Intel Extreme Masters Katowice poinformowali o tym, jakie drużyny otrzymały zaproszenie na marcowy turniej Counter-Strike: Global Offensive. W gronie ośmiu zespołów znalazło się siedem ekip ze Starego Kontynentu i jedna z Brazylii. Wśród nich jest rodzima drużyna Virtus.pro! Zaproszeni na IEM Katowice: Virtus.pro, G2 Esports, Team EnVyUs, Question Mark, Ninjas in Pyjamas, Luminosity Gaming, Fnatic, Natus Vincere. W zawodach, które już w marcu odbędą się w Katowicach weźmie udział dwanaście drużyn. Do ośmiu wymienionych wyżej zespołów dołączą jeszcze cztery z kwalifikacji. IEM Katowice wykorzysta nieco inny tryb niż inne turnieje. W fazie grupowej (dwie grupy po sześć drużyn) obowiązywał będzie system round robin – każdy z każdym, a mecze odbywać się będą w best of one. Najlepsze ekipy z obu zbiorów od razu rozstawione zostaną w półfinałach, zaś zespoły z dwóch kolejnych miejsc walczyć będą w ćwierćfinałach. Zmagania w Katowicach rozpoczną się już 2 marca 2016 roku. Przez pierwsze dwa dni będzie toczyć się rywalizacja w fazie grupowej (bez publiczności). Ćwierćfinały i półfinał odbędą się już 4 marca, i podobnie jak wielki finał (który odbędzie się 5 marca), rozegrane zostaną w Spodku. Więcej informacji na temat IEM już niebawem! Źródło: http://cybersport.pl/43838/rozdano-zaproszenia-na-turniej-csgo-podczas-iem-katowice/-
- rozdano
- zaproszenia
- (i 4 więcej)
-
Siemanko Dzisiaj znalazłem ciekawy turniej organizowany przez eNSiPlay pod patronatem Pukawki Turniej jest o tyle ciekawy że podzielony jest na 3 grupy "skillowe": 1.silver-gold 2.Master Guardian-Distinguished master Guardian (kałach - szeryf) 3.Eagle Master - Global Elite (Le - Ge) Jest to turniej 1vs1 na mapach: aim_map, aim_dust_go, awp_india. rozgrywka w trybie mr20 (1minutowe rundy) + 10rund dogrywki Jedyny "minus" to, to że trzeba zapłacić wpisowe chociaż ja sie z tego ciesze bo za organizacje takiego turnieju zapłacić 4zł to nie jest dużo Więcej informacji na eNSiplay.pl Ja już jestem zarejestrowany a Wy? ;>
-
Dziś rozpoczyna się turniej online Caseking ! Z rywalizacji wycofały się Fnatic i LDLC Team. Virtusi pierwszy mecz rozegrają przeciwko London Conspiracy. Wśród drużyn biorących udział w turnieju naszym rodakom najbardziej zagrozić mogą NiP i Titan. Jak oceniacie szanse Virtus.Pro? Ja widzę ogromne szanse na 1 pozycję ; ) trochę szkoda, że nie zobaczymy LDLC, bo ich forma jest magiczna... Trzymamy kciuki VP ! Źródło: gosugamers.net
