Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'spring' .
-
Nick jakiego używasz:Spring Wiek:17 Staż gry Counter-Strike:Na steam mam 876h Staż gry na serwerze:Prawie całe 7h Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: Nie byłem Czy kiedykolwiek sprawowałeś tę funkcję: Tutaj nie Podstawowa wiedza w zakresie funkcji admina: Tak posiadam Godziny w jakich grasz:od 12,13 do 16,17 a nawet dłużej Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: Jestem pomocny.Trzeba pomóc serwerowi aktualnie widzę że są 2 Adminów Rasta i Kazam'a,więc chcę pomóc :).Jestem aktywnym graczem ostatnio gram ponad po 100 coś minu. Oświadczam, że posiadam STEAM. Mój SID: Steam ID:STEAM_0:1:579902
-
Ósmy tydzień LCS NA 2016 Spring Split Przedostatnia kolejka fazy zasadniczej League of Legends Championship Series North America 2016 była niezwykle emocjonująca, a do tego przyniosła sporo niespodzianek. Na pierwszym miejscu pozostał zespół Immortals, który dodatkowo zapewnił sobie bezpośredni awans do półfinału fazy pucharowej LCS NA. Pewne udziału w amerykańskich play-offach są także Cloud9, Counter Logic Gaming oraz Team SoloMid. Walkę o ostatnie dwa miejsca w finałowej szóstce stoczą natomiast zespoły NRG eSports, Team Liquid i Echo Fox. Ekipa Froggena wciąż jednak musi oglądać się za siebie, gdyż czający się za plecami Team Impulse może ją zepchnąć nawet na miejsce, które zmusi Lisy do grania w turnieju promocyjnym. Wyniki Sobota, 12 marca Renegades < Cloud9 Immortals > NRG eSports Counter Logic Gaming < Team Liquid Team SoloMid > Team Impulse Echo Fox > Team Dignitas Niedziela, 13 marca Cloud9 > Team Impulse NRG eSports > Team Liquid Team SoloMid < Renegades Team Dignitas < Immortals Echo Fox < Counter Logic Gaming Tabela MVP Tygodnia http://cybersport.pl/48094/osmy-tydzien-lcs-na-2016-spring-split-dobiegl-konca/
-
Virtus.pro wśród zaproszonych na Gfinity Spring Masters II
draxe opublikował(a) temat w Informacje ze świata Counter-Strike
Virtus.pro znalazło się wśród 10 zespołów zaproszonych do udziału w Gfinity Spring Masters II, które odbędą się 15 - 17 maja w Londynie. Uczestnicy tych zmagań powalczą o nagrody z puli 50 000 dolarów. Mistrzowskiego tytułu będą bronić reprezentanci EnVyUs, którzy w ubiegłym finale pokonali Ninjas in Pyjamas. Polacy zajęli wówczas trzecie miejsce. Po raz kolejny będziemy świadkami walki o podbój Londynu. Organizatorzy do udziału zaprosili następujące ekipy: EnVyUs NiP Virtus.pro Natus Vincere Cloud9 Fnatic Titan Team Liquid Vox Eminor Immunity Dla przypomnienia - w ubiegłej edycji najlepiej poradzili sobie gracze EnVyUs, którzy za zajęcie pierwszego miejsca otrzymali 25 000 dolarów. Teraz będą mieli szansę na powtórzenie tego sukcesu, ale z pewnością nie będzie to łatwe, bo w stawce znalazły się mocne ekipy. W porównaniu do poprzedniej odsłony Gfinity, lista uczestników została powiększona z ośmiu do 10. źródło: http://cybersport.pl/
