Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'katowicach' .
-
[CS:GO] Wszystkie ace'y z IEMu w Katowicach!
None opublikował(a) temat w Rozmowy i fragmovie z CS 2 & CS:GO
-
Virtus.pro rozpoczęło bootcamp przed IEM w Katowicach
TygryS opublikował(a) temat w Informacje ze świata Counter-Strike
Virtus.pro, które jest jedynym polskim uczestnikiem Intel Extreme Masters Katowice w Counter-Strike: Global Offensive, rozpoczęło bootcamp. Polacy po raz kolejny przygotowują się w Warszawie. Tym razem jednak nie wybrali jednego z tamtejszych lokali gamingowych, a zdecydowali się na wynajem mieszkania. Jak przyznał Wiktor „TaZ” Wojtas – to miejsce przygotowane zostało na dłużej, a nie tylko na czas treningów przed IEM. Polacy obecnie jednak skupiają się tylko na katowickim turnieju, do którego pozostało już niecałe dwa tygodnie. Podczas Intel Extreme Masters rozpoczną rywalizację w grupie B, w której znaleźli się również: EnVyUs, Astralis, FaZe Clan, E-Frag oraz Tempo Storm. Do zbioru A trafili natomiast: Fnatic, Natus Vincere, Luminosity Gaming, Ninjas in Pyjamas, mousesports oraz The MongolZ. Do play-offów awansują po trzy ekipy z każdej grupy. Faza pucharowa turnieju CS:GO odbędzie się na głównej scenie w Spodku. Pula nagród wynosi 250 000 dolarów. Źródło: http://cybersport.pl/46110/virtus-pro-rozpoczelo-bootcamp-przed-iem-w-katowicach/- 1 odpowiedź
-
- 1
-
-
- virtuspro
- rozpoczęło
-
(i 3 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Cześć ;) Odnosząc się do tytułu tematu, chciałbym zapytać kto się wybiera i w jaki dzień? Mam nadzieję że jedzie kilka osób od nas, może uda nam się gdzieś ustawić, porozmawiać, może reprezentować Fragujemy.com na tym ogromnym wydarzeniu, wszystkich serdecznie zapraszam i zachęcam do wyjazdu.
