Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'chce' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Centrum Dowodzenia
    • Regulaminy
    • Ogłoszenia i informacje
    • Organizacja naszego projektu
    • Rekrutacja na naszym projekcie
    • Konkursy na naszym projekcie
    • Promuj i wesprzyj nasz projekt
    • Lista wszystkich usług
    • Zapytaj nas
  • Strefa Fragowiczów
    • Przydatne dla Fragowiczów
    • Wspólna integracja
    • Kącik redakcyjny
    • Kącik twórczości
    • Kącik hydepark
  • Strefa kar, skarg i zgłoszeń
    • Formalności - kary
    • Forum
    • Counter-Strike 1.6
    • Counter-Strike: Source
    • Counter-Strike: Global Offensive
    • Counter-Strike 2
    • TeamSpeak i Discord
  • Strefa naszych serwerów
    • ★ CS 1.6 ★ Lista serwerów
    • ★ CS:S ★ Lista serwerów
    • ★ CS:GO ★ Lista serwerów
    • ★ CS 2 ★ Lista serwerów
    • ★ Lista różnych serwerów ★
    • ★ Serwery głosowe ★
  • Strefa gier i sprzętu
  • Strefa pozostałych działów
  • Info
  • Ogłoszenia
  • [CS 1.6] Gracze serwera ZOMBIE INFECTION Aktywność
  • Ekipa Mocnego Pierdolnięcia Wszystko
  • ASG - AirSoftGun Forum ASG
  • Mirage 4L Homie Manewry
  • Wariaty Zeu$a Do odstrzału
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI POLECANE DRZEWKA
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI ELITARNE POJAZDY
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI PRZEMYŚLENIA
  • Byłem tutaj - strefa publiczna Byłem tutaj
  • Surf Classic Rekord fragów (ss)
  • Fragowi wyznawcy filozofii "XD" Tematy
  • Śnięte słowa mesjasza ner7usa Wielkie psalmy
  • Śnięte słowa mesjasza ner7usa Bogate donacje słowne
  • Miauczki *.* Miau Miau
  • shooters Tematy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Imię


Miasto


Zainteresowanie


Nick na sieci


Ulubiony serwer


Gram na serwerach


Skąd dowiedziałeś się o naszej sieci serwerów


System


Procesor


Karta graficzna


Pamięć RAM


Fotel


Monitor


Myszka


Klawiatura


Słuchawki


Mikrofon


Smartfon


X


Facebook


Instagram


TikTok


Snapchat


Discord


Twitch

Znaleziono 19 wyników

  1. Scooby2

    [KOSZ] chce zwrocic vipa

    Forma zapłaty: przelew / paypal / psc / sms / nie dotyczy Data złożenia zamówienia: wpisz tu orientacyjną godzinę oraz datę przy składaniu zamówienia Miejsce złożenia zamówienia: przez serwer / przez stronę www sklepu Nazwa zakupionej usługi: np. V.I.P czy rezerwacja slota na serwerze CS 1.6 - 4FUN Dane identyfikacyjne usługi: wpisz tu jakieś dane wprowadzone przy zakupie usługi, np. nick lub steam:id bądź link do profilu steam Opis problemu: opisz dokładnie i zwięźle problem; pamiętaj, że opis musi być czytelny i zrozumiały Uwagi: w tym miejscu możesz zawrzeć dodatkowe informacje, niezawarte powyżej, np. zdjęcie z błędu lub potwierdzenie zakupu usługi
  2. Scooby2

    [KOSZ] chce wymienic vipa

    chcę wymienic vipa na vipa pro ponieważ kupilezm zlego vipa kupil skubix7 o godzinie 21;29 dnia 18.07.2023
  3. Get, ułatwie tobie pracę jak i scoobyemu życie, pisał wczoraj do mnie w tej sprawie Zakupił on VIPA na mirage #01 i chce go zwrócić w celu zakupu VIPA PRO z tego co widze płatnośc była SMS około 21.29
  4. Scooby2

    [KOSZ] chce wymienic vipa

    chcę wymienic vipa na vipa pro na sererze fragujemy mirage 01 zakupil skubix7 o godzinie 21;29 dnia 18.07.2023 na sererze sms
  5. tu duzo z miraza 1 klipow dvd tu meskie wideo tu walenie konia tu ban od kolegi
  6. odwołuje się od bana gdyż wymskneło mi sie przeklenstwo a jakis admin mnie zbanował zamiast dac muta czemu nikt nie odpowiada wtf
  7. Premier węgierskiego rządu zabiega o głosy skrajnej prawicy. Viktor Orban już wielokrotnie podejmował temat przywrócenia kary śmierci - teraz na forum Parlamentu Europejskiego. Usłyszał natychmiast ostrą ripostę. Przywódca węgierskiego rządu wykorzystał wystąpienie w Strasburgu, aby wysunąć się przed szereg: premier Viktor Orban bronił w swoim wystąpieniu przywrócenie na Węgrzech kary śmierci. To nie powinno być, w jego opinii, "tematem tabu". Reakcja na wystąpienie Orbana nie pozostawia wątpliwości. Wiceprzewodniczący Komisji Europejskiej Frans Timmermans dobitnie ostrzegł przed podejmowaniem takich działań - miałoby to nieuchronnie konsekwencje, aż po wykluczenie przedstawicieli rządu Węgier z głosowania w Radzie UE. Zgodnie z zapisem w Traktacie Unii Europejskiej, w przypadku "rażącego i trwałego naruszania" wartości Unii Europejskiej państwa członkowskie mogą zostać pozbawione prawa do głosowania w Radzie Ministrów EU. Odpowiedni artykuł traktatu nie miał jak dotąd zastosowania. "Nie będziemy zwlekać ani chwili" Karta praw podstawowych Unii Europejskiej wyraźnie zabrania stosowania kary śmierci, podobnie jak Europejska Konwencja Ochrony Praw Człowieka - oświadczył Frans Timmermans. Jeśli Węgry planują wprowadzenie kary śmierci, muszą się liczyć z konsekwencjami, jakie wyciągnie Komisja Europejska, zaznaczył. - Nie będziemy zwlekać ani chwili - zapowiedziano. Orban odparł krytykę UE już w kwietniu, kiedy wystąpił w tej samej sprawie. - Sami będziemy rozstrzygać o tym, o czym jest nam wolno mówić - powiedział. Traktaty unijne "nie są prawem boskim" - odrzekł. Przewodniczący Parlamentu Europejskiego, niemiecki socjaldemokrata Martin Schulz nawiązał do riposty Orbana. W przypadku Traktatów UE nie chodzi o "prawo boskie". Ale istnieje przykazanie "Nie zabijaj", przypomniał Schulz i zebrał za to ogromne brawa. "Osiągnięcie cywilizacyjne" Przewodniczący klubu poselskiego Europejskiej Partii Ludowej, do której należy też węgierskie ugrupowanie Orbana partia Fidesz, oświadczył, że zniesienie kary śmierci jest "osiągnięciem cywilizacyjnym". - Tego będziemy się trzymać - zaznaczył Manfred Weber, niemiecki chadek (CSU). W kwietniu br. Orban domagał się w Peczu przywrócenia kary śmierci i umieszczenia tego tematu na agendzie. Kara dożywotniego więzienia bez możliwości przedwczesnego zwolnienia w przypadku morderstwa to "za mało jako środek zapobiegawczy", powiedział. Premier Węgier zareagował tak na śmierć młodej sprzedawczyni ranionej w trakcie napadu rabunkowego, która odbiła sią szerokim echem na całych Węgrzech. Orban skrytykował na forum Parlamentu Europejskiego także unijną politykę wobec uchodźców. System kwot przy rozdzielaniu migrantów między państwami UE tworzy tylko nowe bodźce do dalszych działań przemytników. - To, co proponuje Komisja Europejska graniczy z szaleństwem - powiedział Orban. Węgry domagają się prawa do ochrony granic państwowych swego kraju. źródło: http://wiadomosci.onet.pl/
  8. Jedna strona medalu: http://fakty.tvn24.pl/ogladaj-online,60/komornik-zajal-wozy-strazackie-i-chce-je-zlicytowac-choc-nie-naleza-do-dluznika,553457.html "Komornik zajął wozy strażackie i chce je zlicytować, choć nie należą do dłużnika Skok na strażacki wóz – komornik z Łukowa był tak zdeterminowany, że chyba stracił głowę – za długi chciał zająć majątek mechanika, więc zajął czekające u mechanika na naprawę dwa strażackie wozy. Na pierwszy rzut oka widać, że to nie własność, której szuka, ale komornik idzie w zaparte – na pytania nie odpowiada, przed dziennikarzami ucieka i zapowiada: licytacja się odbędzie." Druga strona medalu: http://www.komornik.pl/index.php/z-krk-zobacz-wiecej/1194-oswiadczenie-krk-ws-wozow-strazackich "Samorząd komorników sądowych jednocześnie informuje, że wydźwięk zamieszczonego dokumentu byłby kompletny, gdyby zawierał informacje, co do okoliczności zajęcia wozów strażackich, a w szczególności te wskazane poniżej: 1) dłużnik prowadził działalność gospodarczą o nazwie “Prywatna Straż Pożarna”, (...) a zajmującą się m.in. sprzedażą nowych i używanych wozów strażackich.(...) Charakter i nazwa prowadzonej działalności gospodarczej przez dłużnika pozwalały w sposób uzasadniony przyjąć, że pojazdy dłużnik mógł odkupić od dotychczasowych właścicieli, w szczególności, że w trakcie czynności nie zostały przedstawione żadne dokumenty potwierdzające, kto jest właścicielem wozów strażackich."
  9. - Tylko my możemy postawić tamę przed tymi, którzy chcą z państwa obywatelskiego zrobić republikę wyznaniową - mówiła po debacie premier Ewa Kopacz i dodawała, że PO „nie rzuca słów na wiatr”. Jej główna konkurentka Beata Szydło również podkreślała, że PiS „nie składa pustych obietnic”. - Jeśli będziemy tworzyć rząd, to my będziemy szanować wszystkich - zapewniała. Ewa Kopacz i Beata Szydło wypowiadały się po wyjściu ze studia telewizyjnego, gdzie odbyła się druga debata wyborcza. Obu towarzyszył tłum działaczy partyjnych, którzy klaskali i skandowali, tworząc tło dla liderek. Kopacz i Szydło zgodnie dziękowały swoim zwolennikom za wysiłek włożony w kampanię i zachęcały do wzmożonych starań w ostatnich dniach przed głosowaniem. Tak samo zgodnie przekonywały, że to ich partie mają najlepszą receptę na przyszłość Polski. PO "tamą" dla PiS, a głosy na małe partie "zmarnowane" - Dziś, kiedy mamy tą piękną Polskę, czas na to, aby Polacy żyli i zarabiali jak ludzie na Zachodzie. Jesteśmy w stanie to zrobić - deklarowała Kopacz. Jej zdaniem, PO „nie rzuca słów na wiatr, nie rzuca pustych obietnic, nie rozwala finansów publicznych”. - My nie mówimy, my robimy - zapewniała premier. - Dzisiaj pokornie prosimy Polaków, żeby pamiętali, że może nie wszystko nam wyszło, ale my nic nie udajemy - mówiła Kopacz. Premier znaczną część swojego wystąpienia poświęciła ostrzeganiu przed PiS i nawoływaniem do nie głosowania na mniejsze partie. - Jesteśmy jedynymi, którzy mogą postawić tamę przed tymi, którzy chcą z państwa obywatelskiego zrobić republikę wyznaniową - mówiła Kopacz. Przestrzegała, że PiS „zdewastuje finanse publiczne”, przez co może nie starczyć na emerytury i pensje. - Dzisiaj musimy przed nimi chronić Polaków - mówiła szefowa rządu i apelowała, aby głosować tylko na PO, bo głosy oddane na mniejsze ugrupowania będą „głosami oddanymi na PiS”. PiS chce "szanować wszystkich" i tworzyć "silny rząd" Beata Szydło również przekonywała, że to jej partia ma najlepszą receptę na przyszłość. - Ludzie chcą teraz nadziei. Naszą nadzieją jest PiS. Rzecz w tym, aby stworzyć silny rząd a nie wchodzić w swary i kupczenie stanowiskami - zapewniała kandydatka PiS na premiera. - Mamy konkretne propozycje. Rozmawiajmy więc uczciwie, nie składajmy pustych obietnic, mówmy o faktach - dodawała. Przedstawicielka PiS deklarowała przy tym, że jeśli jej partia utworzy rząd, to „będzie szanować wszystkich”. - Szacunek i godność są nam wszystkim należne - mówiła Szydło. - Tylko kiedy będziemy łączyć a nie dzielić, kiedy będziemy razem, będziemy mogli rozwiązywać problemy obywateli - dodała i zapewniała, że jej zdaniem „obowiązkiem” władzy jest „słuchać obywatela i pochylać się nad nim”. - Bo władza to służba - zadeklarowała. źródło: http://www.tvn24.pl/
  10. - Handlowa część umowy stowarzyszeniowej między Ukrainą a Unią Europejską nie jest skierowana przeciwko Rosji - powiedziała niemiecka kanclerz Angela Merkel w piątek, podczas inauguracji niemiecko-ukraińskiej konferencji gospodarczej w Berlinie. Merkel podkreśliła, że Niemcom zależy, by "Ukraina miała dobre stosunki gospodarcze z Unią Europejską, Niemcami, ale jednocześnie także z Rosją". Apelowała, by Ukraina kontynuowała reformy gospodarcze, zwalczała korupcję i zmniejszała wpływ oligarchów. Zadeklarowała, że Niemcy są gotowe na inwestycje na Ukrainie. Ukraina: potrzebujemy pomocy Niemiec Premier Ukrainy Arsenij Jaceniuk powiedział, że na Ukrainie w ostatnich miesiącach odnotowuje się początek wzrostu gospodarczego. Dodał jednak, że jego kraj potrzebuje ze strony Niemiec pomocy we wdrażaniu reform. Niemiecko-ukraińska wymiana handlowa wynosiła w ubiegłym roku 5,2 mld euro. Zdaniem agencji dpa (Deutsche Presse-Agentur) jej poziom był poniżej możliwości. Agencja wskazuje, że warunkiem rozszerzenia relacji gospodarczych między tymi państwami jest konsekwentne podążanie za kursem reform przez ukraiński rząd. źródło: http://tvn24bis.pl/
  11. ola.

    [KOSZ] co chce zobaczyć ?

    Zabawa polega na wstawieniu odpowiedniego obrazka jakiego się zażyczy,np: Chce zobaczyc Wall-E (Wstawiamy) Chcę zobaczyć kurę !
  12. Jeżeli nie chcesz brać udziału w "Do Odstrzału", ponieważ nie jesteś osobą tolerancyjną na opinie innych osób z forum, napisz post w tym temacie z dopiskiem "Nie chcę brać udziału w Do Odstrzału". Temat ma na uniknięciu niechcianych sprzeczek między użytkownikami forum.
  13. Twój nick w MTA: Padyl23 Twój serial: [iDENTYFIKATOR TWÓJ] B1B747925C8C6980E5EFC28502B8AB12 Nazwa gangu: LanKerSi Rodzaj płatności: sms Wielkość bazy: mała Lokalizacja bazy: [sCREEN Z MIEJSCA + SCREEN MAPY (F11)] [ Płatne dodatki do bazy ] Nielimitowany czas bazy: nie Dodatkowy namiot do bazy: nie Skin grupowy: nie
  14. Twój nick w MTA: Padyl23 Twój serial: [iDENTYFIKATOR TWÓJ] B1B747925C8C6980E5EFC28502B8AB12 Nazwa gangu: LanKerSi Rodzaj płatności: sms Wielkość bazy: mala Lokalizacja bazy: [sCREEN Z MIEJSCA + SCREEN MAPY (F11)] [ Płatne dodatki do bazy ] Nielimitowany czas bazy: nie Dodatkowy namiot do bazy: nie Skin grupowy: tak
  15. Imię: Barbara Wiek: 20.954 ( xd) Od kiedy u nas grasz: Nie licząc przerwy to od DF ;) Gram na serwerze: 4FUN Za co cenisz naszą sieć: Za ludzi i atmosferę (choć na sb mogłoby być żywiej) Dlaczego chciałabyś być stałym bywalcem: Nie ma co kłamać. Nie lecę na kolorek ale liczę na korzyści płynące z posiadania owej rangi. Sądzę również, że to pierwszy krok do czegoś więcej. Inne informacje o sobie: Pisać o sobie jest trudno ale hmm... Podstawowe dane moje zdacie. Co do mnie samej to jestem uparta, nie lubię przepraszać, coraz częściej popełniam błędy w pisowni (strasznie brakuje mi szkoły przez to). Lubię gotować, kłócić się, stawiać na swoim. Ciężko jest ogarnąć mój charakter, jeszcze nikt ze mną dłużej nie wytrzymał w bliższych kontaktach.
  16. W kampanii byłem cały czas atakowany, często w sposób bezpardonowy. Kampania się zakończyła, objąłem urząd i nadal jestem atakowany - przekonywał w niedzielę Andrzej Duda, oceniając w ten sposób swoje relacje z rządem. Prezydent RP był gościem specjalnego wydania "Kawy na ławę" w TVN24. Bogdan Rymanowski pytał swojego gościa m.in. o kończącą się kampanię wyborczą i o to, czy denerwuje się o losy Beaty Szydło, która jeszcze kilka miesięcy temu była szefową jego kampanii prezydenckiej. - Jestem spokojny, bo pani prezes Beata Szydło jest osobą bardzo spokojną i myślę, że ona też ze spokojem realizuje to, co sobie założyła - powiedział prezydent. Dodał, że prawdopodobnie będzie oglądał jutrzejsze starcie pomiędzy Beatą Szydło i Ewą Kopacz. - To bardzo ważny moment i interesujący - zaznaczył prezydent, nie chciał jednak odpowiedzieć na pytanie, kto jego zdaniem ma w tym pojedynku większe szanse. "Chciałbym, by rząd miał silną legitymację" Pytany o spodziewany przez niego wynik wyborów odpowiedział, że przyjmie go "z pokorą i ze spokojem". - Chciałbym, żeby została wyłoniona taka większość, która będzie mogła spokojnie działać, żeby nie było niepotrzebnej zawieruchy politycznej - powiedział prezydent. - Chciałbym, by rząd który powstanie w wyniku wyborów miał silna legitymację społeczną i mógł zacząć dokonywać tych pozytywnych zmian w Polsce, na które czeka w tej chwili tylu ludzi - dodał. Duda był też pytany o to, kogo po wyborach desygnuje na stanowisko premiera. - Mam konstytucję i będę korzystał ze swoich konstytucyjnych uprawnień. Będę też zwracał uwagę na to, jakie do tej pory były w Polsce zwyczaje parlamentarne, kto zazwyczaj tworzył rząd, komu tę misje powierzano - podkreślił Duda, zaznaczając, że do tej pory zwyczajem było powierzenie misji utworzenia gabinetu temu ugrupowaniu, które wygrywa wybory. "To brutalne wciąganie w kampanię" Prezydent mówił też o swoich relacjach z rządem. Jego zdaniem jest on "nadal atakowany" przez sztab PO i premier Ewę Kopacz, mimo że jego kampania wyborcza już się zakończyła. - To znamienne, że jestem od samego początku atakowany przez panią premier i jej kolegów, obóz rządzący, za to, że chcę zrealizować to, co obiecałem Polakom w kampanii - powiedział prezydent. Odniósł się też do próśb o spotkanie, jakie od początku jego kadencji za pomocą mediów kieruje do niego urzędująca szefowa rządu. - Dla mnie takie spotkanie jest czystym robieniem kampanii. Co więcej, uważam, że jest takim dosyć brutalnym wciąganiem w kampanię. A ja po prostu w taką brzydką kampanię wciągnąć się nie dam - podkreślił Duda. "Media ogłaszały, że te choroby się pojawiły" Prezydent powiedział też w TVN24, że nie zapoznał się z treścią tajnego aneksu do raportu z likwidacji WSI. Na początku miesiąca wiceprezes PiS Antoni Macierewicz podczas spotkania z Polonią w USA wyraził nadzieję, że prezydent opublikuje ten dokument. - Ja w tym zakresie wobec moich rodaków do niczego się nie zobowiązałem, oni mieli inne sprawy do mnie, natomiast tę kwestię oczywiście rozważę jako prezydent RP - podkreślił Duda. Skomentował też niedawne słowa Jarosława Kaczyńskiego, który wyraził swoje obawy, że uchodźcy mogą być nosicielami chorób zakaźnych, m.in. cholery. Prezydent podkreślił, że w tym kontekście najważniejsze jest dla niego bezpieczeństwo Polaków, także zdrowotne. - Faktem jest, media to ogłaszały, że te choroby się pojawiły. I jest tutaj burza straszliwa wokół tych słów - powiedział Duda. - W odpowiedzialnym państwie nie tylko prowadzi się taką dyskusję, ale przede wszystkim działa się tak, żeby zabezpieczyć obywateli i społeczeństwo. Ja tej burzy kompletnie nie rozumiem - dodał, podkreślają, że rząd podejmując decyzję o przyjęciu uchodźców, powinien wykazać, że jest gotowy na różne scenariusze i niebezpieczeństwa z tym związane. źródło: http://www.tvn24.pl/
  17. Usługa: server jb Dane usługi: Szycha_Pl Serwer:jb Otrzymany kod SMS'a: Data złożenia zamówienia: Opis problemu: gdy chcę wejść na server jb gdzie mam ultra vipa pisze kicked "Błędne Hasło" Uwagi:co mam z tym zrobić????
  18. Dostałem bana za reklamy na serwerze gungame chociaż nic nie pisałem na czacie...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności