Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'jestem' .
-
Nick: @ Jestem tu bo moge Degradacja z rangi: Admin serwera 4FUN Powód degradacji: Decyzja administracji Dodatkowe informacje: Kroki podjęte przez opiekuna serwera w związku z brakiem aktywności i komunikacji Dziękujemy za dotychczasową współpracę! Życzymy dalszych sukcesów - Fragujemy.com
-
- 3
-
-
-
- degradacja
- fragowicza
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Nick: @ Jestem tu bo moge Awans z rangi: Użytkownik Awans na rangę: Admin 4FUN Dodatkowe informacje: Serdecznie gratulujemy awansu! Życzymy miłej oraz owocnej współpracy na naszym projekcie - Fragujemy.com
- 27 odpowiedzi
-
- 2
-
-
- awans
- fragowicza
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Jeden z moich starszych wywodów, zachęcam do dyskusji :) Monolog egzystencjalny, sensowny w swym bezsensie. Każdy dzień jest tylko dniem, bowiem sens dnia zostaje zatracony. Od pewnego czasu nie widzę sensu w każdym dniu, który mnie spotyka, śmieję się, ale nie wiem dlaczego, smucę się, bo tak "trzeba", dziwie się, bo nie mam czasu na zastanowienia. Im bardziej chcę się zastanawiać, tym bardziej nie widzę w tym sensu, im bardziej chcę być "inny", tym bardziej pragnę być taki jak każdy. Pragnienie to jedyny odruch, który świadczy jeszcze o moich odczuciach. Uwielbiam atencje, w sumie nie wiem czy mogę użyć tego słowa, bo czy atencja oznacza atencje? Setki osobowości, oj nie przecież ten człowiek tylko udaje. Coś w tym jest, atencja ta słuszna według mnie daje mi coś czego nie umiem wyjaśnić, problem w tym, że zaczynam jej pragnąc coraz częściej. Fenomen, ogłoszony samowolnie stał się fenomenem, który prywatnie jest kultywowany poprzez irracjonalizm. Hej hola, przecież inni tego oczekują? Negując to mają nadzieje na więcej, bo to dostarcza im rozrywki, a ich rozrywka staje się... Moim pokarmem? No nie, przecież to nieludzkie. Każdy przecież wspomina o pieprzonej atencji, o chociażby przez alkohol. Świetny powód do wybicia, w końcu pije każdy, ale każdy umie się z tym obnosić. Jest kilka metod obnoszenia się z alkoholem, ale najlepsza jest ta, która promuje Cię na tego wstydliwego kustosza ponadstanowego. Hah kuriozalna nazwa. Wstydliwy, bo nie lubi, ale wbrew wszystkiemu pragnie. Kustosz, bo rzekomo pragnie być specjalistą w czymś, czego nigdy nie zrozumie. I ponadstanowy, chociaż tak naprawdę zawsze był taki sam jak inni, tylko lepiej to wypromował. Ironia w czystej formie. Coś jak kłamstwo, które w końcu jest, ale czym jest? Jest jak ten dialog, który prowadzę teraz sam ze sobą. Słucham muzyki? Po co? Przecież rozmawiamy? Jejku, jejku, odbiegam od tematu. Jest przecież noc, gdzie w tym wszystkim sens. Jejku, ale o to chodzi w tej pieprzonej pracy, o sens, a raczej jego brak. Czym różni się noc od dnia, w teorii jest to czas na odpoczynek, odpoczynek mas. Po odpoczynku w tym rozumieniu przychodzi praca, praca mas, produktywna w swej bezproduktywności. Jejku, co za bezsens, w końcu istnienie każdej jednostki jest tak istotne, każdy z nas jest wyjątkowy! Każdy z nas jest inny! Pytanie gdzie? Czujesz się wyjątkowy? Kurcze zazdroszczę, bo ja nawet jeśli się taki czuje, to wiem, że przeciętność otaczająca mnie dookoła i tak mnie zżera. Niby uczucia czynią nas tymi nadrzędnymi stworzeniami. Ależ to brzmi trywialnie. W końcu częściej niż ten altruizm i dobroć, widzimy obojętność i złość. Hah co większy filozof powie, że na tym polega otaczający nas świat, nie trudno się nie zgodzić. Problem w tym, że ślepych altruistów jest więcej niż złych "bandziorów". Tyle, że Ci drudzy, mają większy wpływ na to wszystko co dzieje się dookoła nas. Piszę tak to wszystko, a przecież i tak nie mam na to wpływu... Oj hola, przecież każdy z nas ma wpływ na "jutro". To takie pocieszne. Przestało mi zależeć, w sumie już dawno. Nie wiem dlaczego w końcu, moje życie jest pełne zmian i dziwnych sytuacji. W sumie to jest chyba nadrzędny powód. Zmienia się wszystko, zmieniają się ludzie, zmienia się moje życie, ale nie zmieniam się ja... Bo nie widzę w tym sensu. Nie widzę już sensu...
-
Siema jestem nowy gram pod nickiem ZedSquad | $Wodzu$. -mam na imię Kacper -gram na CS:GO MOD Fragujemy.com #4 -lubię grać w: Cs 1.6/CSGO/The Forest itd.
-
W kampanii byłem cały czas atakowany, często w sposób bezpardonowy. Kampania się zakończyła, objąłem urząd i nadal jestem atakowany - przekonywał w niedzielę Andrzej Duda, oceniając w ten sposób swoje relacje z rządem. Prezydent RP był gościem specjalnego wydania "Kawy na ławę" w TVN24. Bogdan Rymanowski pytał swojego gościa m.in. o kończącą się kampanię wyborczą i o to, czy denerwuje się o losy Beaty Szydło, która jeszcze kilka miesięcy temu była szefową jego kampanii prezydenckiej. - Jestem spokojny, bo pani prezes Beata Szydło jest osobą bardzo spokojną i myślę, że ona też ze spokojem realizuje to, co sobie założyła - powiedział prezydent. Dodał, że prawdopodobnie będzie oglądał jutrzejsze starcie pomiędzy Beatą Szydło i Ewą Kopacz. - To bardzo ważny moment i interesujący - zaznaczył prezydent, nie chciał jednak odpowiedzieć na pytanie, kto jego zdaniem ma w tym pojedynku większe szanse. "Chciałbym, by rząd miał silną legitymację" Pytany o spodziewany przez niego wynik wyborów odpowiedział, że przyjmie go "z pokorą i ze spokojem". - Chciałbym, żeby została wyłoniona taka większość, która będzie mogła spokojnie działać, żeby nie było niepotrzebnej zawieruchy politycznej - powiedział prezydent. - Chciałbym, by rząd który powstanie w wyniku wyborów miał silna legitymację społeczną i mógł zacząć dokonywać tych pozytywnych zmian w Polsce, na które czeka w tej chwili tylu ludzi - dodał. Duda był też pytany o to, kogo po wyborach desygnuje na stanowisko premiera. - Mam konstytucję i będę korzystał ze swoich konstytucyjnych uprawnień. Będę też zwracał uwagę na to, jakie do tej pory były w Polsce zwyczaje parlamentarne, kto zazwyczaj tworzył rząd, komu tę misje powierzano - podkreślił Duda, zaznaczając, że do tej pory zwyczajem było powierzenie misji utworzenia gabinetu temu ugrupowaniu, które wygrywa wybory. "To brutalne wciąganie w kampanię" Prezydent mówił też o swoich relacjach z rządem. Jego zdaniem jest on "nadal atakowany" przez sztab PO i premier Ewę Kopacz, mimo że jego kampania wyborcza już się zakończyła. - To znamienne, że jestem od samego początku atakowany przez panią premier i jej kolegów, obóz rządzący, za to, że chcę zrealizować to, co obiecałem Polakom w kampanii - powiedział prezydent. Odniósł się też do próśb o spotkanie, jakie od początku jego kadencji za pomocą mediów kieruje do niego urzędująca szefowa rządu. - Dla mnie takie spotkanie jest czystym robieniem kampanii. Co więcej, uważam, że jest takim dosyć brutalnym wciąganiem w kampanię. A ja po prostu w taką brzydką kampanię wciągnąć się nie dam - podkreślił Duda. "Media ogłaszały, że te choroby się pojawiły" Prezydent powiedział też w TVN24, że nie zapoznał się z treścią tajnego aneksu do raportu z likwidacji WSI. Na początku miesiąca wiceprezes PiS Antoni Macierewicz podczas spotkania z Polonią w USA wyraził nadzieję, że prezydent opublikuje ten dokument. - Ja w tym zakresie wobec moich rodaków do niczego się nie zobowiązałem, oni mieli inne sprawy do mnie, natomiast tę kwestię oczywiście rozważę jako prezydent RP - podkreślił Duda. Skomentował też niedawne słowa Jarosława Kaczyńskiego, który wyraził swoje obawy, że uchodźcy mogą być nosicielami chorób zakaźnych, m.in. cholery. Prezydent podkreślił, że w tym kontekście najważniejsze jest dla niego bezpieczeństwo Polaków, także zdrowotne. - Faktem jest, media to ogłaszały, że te choroby się pojawiły. I jest tutaj burza straszliwa wokół tych słów - powiedział Duda. - W odpowiedzialnym państwie nie tylko prowadzi się taką dyskusję, ale przede wszystkim działa się tak, żeby zabezpieczyć obywateli i społeczeństwo. Ja tej burzy kompletnie nie rozumiem - dodał, podkreślają, że rząd podejmując decyzję o przyjęciu uchodźców, powinien wykazać, że jest gotowy na różne scenariusze i niebezpieczeństwa z tym związane. źródło: http://www.tvn24.pl/
-
Witam,chciałem zgłosić,że dostałem niesłusznie bana,za jakiegoś PRO-__- (sry ale jestem na tej stronie 1 raz,wybaczcie <3) ============================ Zbanowany nick: PRO-__- (ja mam nick StimerPL) zbanowane ip: 91.222.119.252 admin:bajo jajo powód bana: "pa" (co to w ogóle za ban?!) wygasa: "nigdy" (od 10/20/2014 20:30:17) info: niegrałem na waszym serwie z 2/3 miechy z powodu braku czasu gdy chciałem wejść na wasz serwer to mi wyskoczył w konsoli właśnie ten powód bana.... Ja wiem,że niektórzy gracze mają prawie identyczne ip i dlatego można zbanować 2 osoby za 1 komendą,ale żeby takie coś?! A na stronie mi pisze że nie jestem zbanowany i mogę grać,a w grze to mi pisze w konsoli. POZDRAWIAM !!! i myślę że dostanę UB bo ja nic nie zrobiłem.
- 1 odpowiedź
-
- jestem
- zbanowanyale
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Cześć jestem Ola, mam 17 lat. Gram w Cs od paru miesięcy, namówił mnie mój chłopak a teraz z pykam z nim xD Znalazłam waszą sieć na gametracku i myślę, że ja i Bartuś zostaniemy tu na dłużej. A mam jeszcze do was malutką prośbę. Startujemy w konkursie na najładniejszą parę wiosny 2014. Do końca konkursu zostało mi jeszcze 11 dni :-D Gdybyście mogli to proszę o lajki pod zdjęciem na fejsie. https://pl-pl.facebook.com/photo.php?fbid=545114652177182&set=a
-
Cześć jestem Ola, mam 17 lat. Gram w Cs od paru miesięcy, namówił mnie mój chłopak a teraz z pykam z nim xD Znalazłam waszą sieć na gametracku i myślę, że ja i Bartuś zostaniemy tu na dłużej. A mam jeszcze do was malutką prośbę. Startujemy w konkursie na najładniejszą parę wiosny 2014. Do końca konkursu zostało mi jeszcze 11 dni :-D Gdybyście mogli to proszę o lajki pod zdjęciem na fejsie. https://pl-pl.facebook.com/photo.php?fbid=545114652177182&set=a
