-
Witam,chciałem zgłosić,że dostałem niesłusznie bana,za jakiegoś PRO-__- (sry ale jestem na tej stronie 1 raz,wybaczcie <3) ============================ Zbanowany nick: PRO-__- (ja mam nick StimerPL) zbanowane ip: 91.222.119.252 admin:bajo jajo powód bana: "pa" (co to w ogóle za ban?!) wygasa: "nigdy" (od 10/20/2014 20:30:17) info: niegrałem na waszym serwie z 2/3 miechy z powodu braku czasu gdy chciałem wejść na wasz serwer to mi wyskoczył w konsoli właśnie ten powód bana.... Ja wiem,że niektórzy gracze mają prawie identyczne ip i dlatego można zbanować 2 osoby za 1 komendą,ale żeby takie coś?! A na stronie mi pisze że nie jestem zbanowany i mogę grać,a w grze to mi pisze w konsoli. POZDRAWIAM !!! i myślę że dostanę UB bo ja nic nie zrobiłem.
- 1 odpowiedź
-
- jestem
- zbanowanyale
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Postów
2 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
StimerPL
Fragowicz-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
0 -
Darowizny
0.00 PLN
