Witam,chciałem zgłosić,że dostałem niesłusznie bana,za jakiegoś PRO-__- (sry ale jestem na tej stronie 1 raz,wybaczcie <3)
============================
Zbanowany nick: PRO-__- (ja mam nick StimerPL)
zbanowane ip: 91.222.119.252
admin:bajo jajo
powód bana: "pa" (co to w ogóle za ban?!)
wygasa: "nigdy" (od 10/20/2014 20:30:17)
info: niegrałem na waszym serwie z 2/3 miechy z powodu braku czasu gdy chciałem wejść na wasz serwer to mi wyskoczył w konsoli właśnie ten powód bana....
Ja wiem,że niektórzy gracze mają prawie identyczne ip i dlatego można zbanować 2 osoby za 1 komendą,ale żeby takie coś?!
A na stronie mi pisze że nie jestem zbanowany i mogę grać,a w grze to mi pisze w konsoli.
POZDRAWIAM !!! i myślę że dostanę UB bo ja nic nie zrobiłem.