Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'zostaje' .
-
Niedawno Grzegorz "SZPERO" Dziamałek ogłosił, iż po wielu latach czynnego grania przechodzi na emeryturę. 32-latek bynajmniej jednak nie pożegnał się całkowicie z Counter-Strikiem i zamiast tego postanowił rozpocząć karierę szkoleniową. SZPERO oficjalnie został trenerem Rebels Gaming. Obejmie on więc stery w ekipie, która dotychczas znana była jako PALOMA, a która za moment wystąpi na Intel Extreme Masters Katowice 2024. – Oficjalnie dołączam do Rebels Gaming jako Head Coach. Od zawsze budowanie zespołów sprawiało mi sporo frajdy, więc kiedy pojawiła się propozycja spróbowania swoich sił jako trener, postanowiłem podjąć się tego wyzwania. Dziękuje bardzo za zaufanie i szansę reprezentowania tak świetnej organizacji. Jestem z chłopakami od kilku dni na bootcampie w Madrycie, gdzie przygotowujemy się pod najbliższe turnieje. Nowa rola bardzo mi się podoba i jestem dobrej myśli jeśli chodzi o naszą przyszłość! – przyznał Dziamałek w opublikowanym przez siebie oświadczeniu. SZPERO karierę zaczynał jeszcze w czasach Counter-Strike'a 1.6, broniąc barw choćby słynnego Teamu Pentagram. Potem przyszła era CS:GO, a Dziamałek po dwóch pobytach w Universal Soldiers trafił do ESC Gaming. To z tą organizacją zaliczył pierwszy i jednocześnie ostatni udział w Majorze, pojawiając się na DreamHack Winter 2014. W kolejnych latach reprezentował także Gamers2, Lounge Gaming, Team Kinguin, AGO Esports, Wisłę All iN! Games Kraków, 9INE oraz Anonymo Esports. Z ostatnią formacją rozstał się w lutym ubiegłego roku i od tego czasu grywał miksowo pod szyldem PACTU. Teraz 32-latka czeka debiut w roli trenera. Jego nowi podopieczni w pierwszym meczu play-inów IEM Katowice 2024 podejmą Cloud9. źródło: cybersport.pl
-
GeT_RiGhT: Maikelele na razie zostaje
TygryS opublikował(a) temat w Informacje ze świata Counter-Strike
Ciągle niejasna pozostaje przyszłość Jacoba „pytha” Mourujärviego w Ninjas in Pyjamas. Szwed od dłuższego czasu zmaga się z problemami zdrowotnymi i nie wiadomo kiedy będzie w stanie powrócić do gry. Od końca sierpnia miejsce pytha w ekipie NiP-u zajmuje Mikail „Maikelele” Bill, który w przeszłości reprezentował już barwy szwedzkiej formacji. Co więcej, z Maikelele w składzie Ninjas zwyciężyli w niedawnych finałach drugiego sezonu StarLadder i-League StarSeries. To dało podstawy do kwestionowania dalszego pobytu Mourujärviego w drużynie. Głos na ten temat zabrał jeden z najważniejszych graczy NiP, Christopher „GeT_RiGhT” Alesund. Na swoim streamie GeT_RiGhT wyjawił, że Bill nadal będzie członkiem drużyny przynajmniej do końca października, gdy skończą się już rozgrywki EPICENTER 2016 oraz finały czwartego sezonu ESL Pro League Season. A co dalej? Tego Alesund nie zdradził. Źródło: http://cybersport.pl -
Jak zapewne wiecie Virtus.pro, dotarło do finału IEM, które odbywa się w Katowicach. W drodze do tego etapu, nasi wpierw wygrali swoją grupę, a następnie już w drabince, pokonali LDLC.com 2:0 LGB 2:1 Znamy już wynik ostatecznego starcia. Nasi faworyci i rodacy wygrali tegoroczne Intel Extreme Masters Katowice z NiP 2:0. Pula wygranej wynosi 100,000 $ ! GG GAJS I ŻYCZYMY WAM WIELE SUKCESÓW I WYGRANYCH. Oby tak dalej.
