Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'conquest' .
-
Conquest nie ma już w swoich szeregach drużyny Counter-Strike: Global Offensive. Dotychczasowi reprezentanci amerykańskiej organizacji postanowili zakończyć z nią współpracę, by znaleźć nowego sponsora, który zaproponuje im lepsze warunki. Zespół ShahZaMa od kilku miesięcy utrzymuje się w czołówce północnoamerykańskiej sceny CS:GO. Conquest zajęło miejsce w przedziale 3-4 na finałach CEVO Professional Season 8, a niedawno wygrało także amerykańskie kwalifikacje do Road to Las Vegas. Po kilku dobrych występach formacja zdecydowała się odejść z Conquest. Dotychczasowy skład Conquest: Keith „NAF-FLY” Markovic Will „RUSH” Wierzba Damian „daps” Steele Shahzeb „ShahZaM” Khan Peter „stanislaw” Stanislaw Drużyna otrzymała już podobno kilka interesujących ofert, ale wciąż czeka na kolejne. O nowej organizacji byłych graczy Conquest dowiemy się najprawdopodobniej już w 2016 roku. Źródło: http://cybersport.pl/43411/conquest-bez-druzyny-csgo/
-
Witam! Podsyłam wam darmową grę którą można zdobyć na Steama na stałe :) Aby otrzymać Commander - Conquest Of The Americas na Steama, musicie zalogować w serwisie dlh.net, następnie wejść w menu „Profile/Keys” i kliknąć w przycisk „Get Your Steam Game Here”. Jeśli nie posiadacie jeszcze konta w dlh.net, możecie się zarejestrować na tej stronie ewentualnie połączyć konto z Facebookiem Znajdziecie tam jeszcze inne klucze do takich gier jak np: Two Worlds - Game of the Year Edition, East India Company Gold Edition i inne :) Strona dlh.net jest w pełni bezpłatna. Pozdrawiam :)
-
Proszę o pomoc w sprawie gry american conquest. Zainstalowałem gre i powinna działać, lecz uruchamia się czarny obraz i po chwili wyskakuje mi błąd Bug Reporting System o_O nie wiem co robić gra jest stara i na XP mi chodziła ale czytałem na innych forach że ma jakieś problemy z kartą graficzną :/. Znalazłem różne patche lecz one mi nie działają wrzucałem plik ddraw.dll do folderu z grą i usuwałem folder Video ale nic... Jeżeli ktoś umie mi pomÓc to proszę o wsparcie. Z góry dziękuje za pomoc. @Rozwiązanie. Znalazłem grę przerobioną przez Steam z kompletnie innymi parametrami startowymi jak i kolorami. Można również spróbować z trybem ograniczenia kolorów w trybie zgodności z windows XP SP3. GL&HF
