Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'dziwny' .
-
Witam, dostałem dziś bana oraz informacje aby wrzucić demko. Rzecz w tym że wydaje mi się że nie chodzi o cheatowanie, a dokładniej strzeliłem w admina kilka razy i przez to dostałem bana Chodzi o to że na tym serwerze zauważyłem że przeciwnik może zmienić wygląd swojej postaci na tą samą w której jestem ja. Tzn gdy gra w TT może mieć skina Ctka. (Chyba tylko vipy, nie wiem bo wróciłem na ten serwer i do csa 1.6 po kilkuletniej przerwie). A więc sytuacja na b, jestem w kominie i biegnie ktoś z mojego teamu, sytuacja tego wymagała aby strzelić w celu sprawdzenia czy to nie zmiana skina). Dostałem za to bana, amatorka Nie będę demka żadnego wrzucał, bo sam się admin ośmieszył
-
Hejka Co prawda na CSGO pojawiam sie sporadycznie , ale od kiedy dołożyłem RAM i ustawiłem grafikę na b.niskie o dziwno jest ok 60 fps . Ale problem dotyczy pingu . Kiedy wejdę na serwer jest ok , 50-80 i jest to calkiem spoko Problem zaczyna sie kiedy wcisne 'esc' i zaczne ustawiac cos zwiazanego z gra , a nawet samo wejscie 'esc' juz podbija ping do 900 W czym moze byc problem? : 1 Po wejsciu na serwer 2. Po wejsciu w menu :
-
Siema Csowicze, mam od niedawna pewien problem tj. skaczacy ping 2-5 sekund. Gra się przycina w różnych momentach. Laptop roczny wiec wątpię żeby to było przez niego. W tabeli (TAB) mam normalny ping (patrz screen) a na net_graph pokazuję mi przy lagu że mam 200-500.. Mówię inny graczom, że mam np. ping 400 a oni do mnie że przeciez mam 60 i żebym nie trollował. Da sie to naprawić?
-
Mam problem, robiłem reinstala cs'a bo znów wyskakiwał mi błąd przy wchodzeniu na serwer, ale teraz jak chce wpisać nick i naciskam ok to mi się cs wyłącza, za każdym razem tak jest, wiecie może co to jest?
-
witam . moj nick na serwerach to dzida laserowa , ogl gram jedynie na zombie modzie , przez ostatnie kilka dni zaczolem grac rowniec na cod mod tam gdzie sa klasy lvl itp , tego wieczoru gdy tam gralem graly same czity wiec postanowilem sam to pobrac ii dac krucjate tym frajerom , jednak ze dostalem bana , a wczesniej zadnego adma nie bylo jedyny kjoles z kotym gralem tez mial czity , ii teraz moje pytanie dlaczego rowniez na server zombie mod dostalem bana ? tam nigdy na czitach nie gralem i grac zamiaru nie mam , jedyny server na ktorym nie widuje cziterow no poza speedhackerami ale to zazwyczaj w nocy , a gram tam czesto ii szczeze lubie ten server , wiec gdybyscie mogli prosze o od banowanie choc by z servera zombie mod , z gory dziekuje :))
-
Witam, Przeglądałem liste serwerów w cs, i jacyś ludzie grali mixa nie polacy, wszedłem na niego i po min cs zaczął się ścinać, włączyłem go od nowa wszedłem na DD2 a czcionka zmieniła mi się na kolor czarny, przybliżenie z awp dziwne, a co najgorsze może co jakieś 5min pokazuje się taka pomarańczowa kreska i ona się rozpryskuje na cały ekran. Może wie co jest grane?
-
Tu daje paczke paru screenow zrobionych przez steama. Dopiero co naprawilem CS-a na steamie i takie sa przezroczyste nie dorobki Drzew, drabinek oraz płotków. Nie rozumiem tego moze da sie to naprawic.Niechce aby ktos posądził mnie o Wallhack. (dodam bez bicia że na Westcie oraz na Eldo przez te drzewa widać -_- więc prosze o pomoc ;( http://speedy.sh/SbY9U/cstrike.rar
-
Dlaczego jak chce kupić broń F1 to (czasami) dostaje bana na 2h? :o
