Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'dziwny' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Centrum Dowodzenia
    • Regulaminy
    • Ogłoszenia i informacje
    • Organizacja naszego projektu
    • Rekrutacja na naszym projekcie
    • Konkursy na naszym projekcie
    • Promuj i wesprzyj nasz projekt
    • Lista wszystkich usług
    • Zapytaj nas
  • Strefa Fragowiczów
    • Przydatne dla Fragowiczów
    • Wspólna integracja
    • Kącik redakcyjny
    • Kącik twórczości
    • Kącik hydepark
  • Strefa kar, skarg i zgłoszeń
    • Formalności - kary
    • Forum
    • Counter-Strike 1.6
    • Counter-Strike: Source
    • Counter-Strike: Global Offensive
    • Counter-Strike 2
    • TeamSpeak i Discord
  • Strefa naszych serwerów
    • ★ CS 1.6 ★ Lista serwerów
    • ★ CS:S ★ Lista serwerów
    • ★ CS:GO ★ Lista serwerów
    • ★ CS 2 ★ Lista serwerów
    • ★ Lista różnych serwerów ★
    • ★ Serwery głosowe ★
  • Strefa gier i sprzętu
  • Strefa pozostałych działów
  • Info
  • Ogłoszenia
  • [CS 1.6] Gracze serwera ZOMBIE INFECTION Aktywność
  • Ekipa Mocnego Pierdolnięcia Wszystko
  • ASG - AirSoftGun Forum ASG
  • Mirage 4L Homie Manewry
  • Wariaty Zeu$a Do odstrzału
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI POLECANE DRZEWKA
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI ELITARNE POJAZDY
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI PRZEMYŚLENIA
  • Byłem tutaj - strefa publiczna Byłem tutaj
  • Surf Classic Rekord fragów (ss)
  • Fragowi wyznawcy filozofii "XD" Tematy
  • Śnięte słowa mesjasza ner7usa Wielkie psalmy
  • Śnięte słowa mesjasza ner7usa Bogate donacje słowne
  • Miauczki *.* Miau Miau
  • shooters Tematy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Imię


Miasto


Zainteresowanie


Nick na sieci


Ulubiony serwer


Gram na serwerach


Skąd dowiedziałeś się o naszej sieci serwerów


System


Procesor


Karta graficzna


Pamięć RAM


Fotel


Monitor


Myszka


Klawiatura


Słuchawki


Mikrofon


Smartfon


X


Facebook


Instagram


TikTok


Snapchat


Discord


Twitch

Znaleziono 8 wyników

  1. Witam, dostałem dziś bana oraz informacje aby wrzucić demko. Rzecz w tym że wydaje mi się że nie chodzi o cheatowanie, a dokładniej strzeliłem w admina kilka razy i przez to dostałem bana Chodzi o to że na tym serwerze zauważyłem że przeciwnik może zmienić wygląd swojej postaci na tą samą w której jestem ja. Tzn gdy gra w TT może mieć skina Ctka. (Chyba tylko vipy, nie wiem bo wróciłem na ten serwer i do csa 1.6 po kilkuletniej przerwie). A więc sytuacja na b, jestem w kominie i biegnie ktoś z mojego teamu, sytuacja tego wymagała aby strzelić w celu sprawdzenia czy to nie zmiana skina). Dostałem za to bana, amatorka Nie będę demka żadnego wrzucał, bo sam się admin ośmieszył
  2. Hejka Co prawda na CSGO pojawiam sie sporadycznie , ale od kiedy dołożyłem RAM i ustawiłem grafikę na b.niskie o dziwno jest ok 60 fps . Ale problem dotyczy pingu . Kiedy wejdę na serwer jest ok , 50-80 i jest to calkiem spoko Problem zaczyna sie kiedy wcisne 'esc' i zaczne ustawiac cos zwiazanego z gra , a nawet samo wejscie 'esc' juz podbija ping do 900 W czym moze byc problem? : 1 Po wejsciu na serwer 2. Po wejsciu w menu :
  3. bozus

    [KOSZ] Dziwny ping? Sprawdź

    Siema Csowicze, mam od niedawna pewien problem tj. skaczacy ping 2-5 sekund. Gra się przycina w różnych momentach. Laptop roczny wiec wątpię żeby to było przez niego. W tabeli (TAB) mam normalny ping (patrz screen) a na net_graph pokazuję mi przy lagu że mam 200-500.. Mówię inny graczom, że mam np. ping 400 a oni do mnie że przeciez mam 60 i żebym nie trollował. Da sie to naprawić?
  4. VULGAR.

    [KOSZ] Dziwny problem.

    Mam problem, robiłem reinstala cs'a bo znów wyskakiwał mi błąd przy wchodzeniu na serwer, ale teraz jak chce wpisać nick i naciskam ok to mi się cs wyłącza, za każdym razem tak jest, wiecie może co to jest?
  5. ooO JasNy GwiiNt ;)

    [KOSZ] ban..

    witam . moj nick na serwerach to dzida laserowa , ogl gram jedynie na zombie modzie , przez ostatnie kilka dni zaczolem grac rowniec na cod mod tam gdzie sa klasy lvl itp , tego wieczoru gdy tam gralem graly same czity wiec postanowilem sam to pobrac ii dac krucjate tym frajerom , jednak ze dostalem bana , a wczesniej zadnego adma nie bylo jedyny kjoles z kotym gralem tez mial czity , ii teraz moje pytanie dlaczego rowniez na server zombie mod dostalem bana ? tam nigdy na czitach nie gralem i grac zamiaru nie mam , jedyny server na ktorym nie widuje cziterow no poza speedhackerami ale to zazwyczaj w nocy , a gram tam czesto ii szczeze lubie ten server , wiec gdybyscie mogli prosze o od banowanie choc by z servera zombie mod , z gory dziekuje :))
  6. Witam, Przeglądałem liste serwerów w cs, i jacyś ludzie grali mixa nie polacy, wszedłem na niego i po min cs zaczął się ścinać, włączyłem go od nowa wszedłem na DD2 a czcionka zmieniła mi się na kolor czarny, przybliżenie z awp dziwne, a co najgorsze może co jakieś 5min pokazuje się taka pomarańczowa kreska i ona się rozpryskuje na cały ekran. Może wie co jest grane?
  7. Tu daje paczke paru screenow zrobionych przez steama. Dopiero co naprawilem CS-a na steamie i takie sa przezroczyste nie dorobki Drzew, drabinek oraz płotków. Nie rozumiem tego moze da sie to naprawic.Niechce aby ktos posądził mnie o Wallhack. (dodam bez bicia że na Westcie oraz na Eldo przez te drzewa widać -_- więc prosze o pomoc ;( http://speedy.sh/SbY9U/cstrike.rar
  8. ETA#RaV

    Dziwny ban

    Dlaczego jak chce kupić broń F1 to (czasami) dostaje bana na 2h? :o
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności