Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'tutaj' .
-
Jeżeli mam taką małą możliwość wtrącenia po obejrzeniu Twoich wrzuconych filmików z POV'a yea? Nie to, żebym się czepiał czy jakieś zarzuty rzucał nowe na światło dzienne, ale troszkę niepokoją mnie twoje spadające klatki ? Taki efekt zachodzi przy mega słabym komputerze albo przy używaniu jakiegoś niezoptymalizowanego cheata, bardzo popularnym przykładem na te czasy był HPPv6, jak oglądałem wygłupy ytberów ruskich, to również owy efekt się pokazywał, aczkolwiek jak mówię mogę się mylić, udostępnij tak tylko z czystej ciekawości specyfikacje, jaka karta procesor ram, jakie masz zużycie podczas odpalenia CS 1.6, bo jak mnie pamięć nie myli, ja na komputerze z przed kilkunastu lat wyciągałem spokojnie 120 fps i nawet o jeden na mocno szczegółowych mapach mi nie spadał i nie mówię, żebym nie wyciągnął więcej, po prostu tylko monitor 120hz miałem stąd moja ciekawość, jak moderatorom się nie podoba mój post to proszę go rozdzielić, ale wydaję mi się, że może pomóc w rozstrzygnięciu sprawy PS. Twoje bany na innych sieciach również, za tobą nie przemawiają PS. 2 Jak masz POV'a podeślij, sprawdzę coś
-
[ODDZIELONY] Odwołanie od cheatów - tak mam vaca i sobie gram tutaj
2adwokat opublikował(a) temat w Oddzielone posty
Proszę o przedstawienie dowodów w postaci demka, a jeśli ich nie ma to ban jest formą pomówienia. A jak wszyscy wiemy za pomówienia jest chuy do dupy W odpowiedzi na przesłane demko dziękujemy za możliwość odpowiedzi. Mój klient właśnie odpisuje na powyższe zarzuty z demka w/w -
Witam , od jakiegoś czasu sam zauważyłem ze mój laptop się grzeje , przy graniu w Cs 1.6 , obudowa aż parzyła Zastanowiło mnie to , i zbadałem sprawę. Po 7 min "stres testu" - zaniemówiłem : O Temperatura 98 ,99 , sprawdziłem max temp. pracy podaną przez producenta - 100 ... Jako ze i tak dokupowałem ramy , dysk i otwierałem staruszka , postanowiłem również wymienić pastę termoprzewodzącą . Z czystym sumieniem mogę polecić pastę termoprzewodzącą "Thermal Grizzly - Aeronaut (1g.)" Az sam się zdziwiłem jakie są efekty , czyściłem również układ chłodzenia ale nie był zabrudzony - ponieważ dość nie dawno już wykonywałem tą operacje. Efekty ? : Podsumowanie : Przed wymiana -W stresie 99 -Bez obciążenia 75 Po wymianie -W stresie 66 -Bez obciążenia 50 Pozdrawiam i dziękuje za uwagę , Haczyk
-
-
Nick podczas gry: Pan Gie Nick admina: Coolmint Powód bana:Reklama IP xdd Data zdarzenia: 27.07.2019 - 18:47:17 Opis zdarzenia: Gram gram gram zareklamowalem IP tego serwa i Ban *DEAD* Pan Gie : Zapraszam na serwer " 193.33.176.234:27015 " ( IP Zombi MOD FRAGUJEMY.COM ) xdd [FRAGBANS]-------------------------------------[FRAGBANS] ||| Zostales zbanowany na serwerze! ||| Nick: Pan Gie ||| IP: 77.255.67.186 ||| STEAM_ID: STEAM_1:1:1776049077 ||| Nick admina: Coolmint ||| Powod: reklama ||| Nalozony: 20.07.2019 - 18:47:17 ||| Dlugosc: 1 tydzien ||| Na: Fragujemy.com #02 [ ZOMBIE INFECTION ] :: Pukawka.pl (zm_compilation) ||| Musisz poczekac jeszcze: 1 tydzien ||| Wygasa: 27.07.2019 - 18:47:17 [FRAGBANS]-------------------------------------[FRAGBANS] Kicked :"Z
-
Mam problem z zalogowaniem się albowiem musiałem postawić system na nowo i jak chcę się zalogować to piszę że nie mogę się zalogować na dane konto ponieważ mój serial nie jest zgodny z tym który mam obecnie, jeżeli dało by się zmienić na obecny serial - 394A9C40723158D99A02DF529D09A80E Z góry dziękuję za pomoc.
-
[Oddzielony] [!] Masz problem z MTA? Zgłoś się tutaj
Pliszek1287 opublikował(a) temat w Oddzielone posty
Gdy wchodzę do swojej bazy zabija mnie po 3 sekundach... Gracz Gangsta napisał mi,że gdy JA wchodzę do swojej bazy to jemu wyskakuje napis,że JA atakuje jego baze... Nie rozumiem ... -
Kupiłem Vipa Kapitana mija 24h i dalej go nie mam Nick/steam:id:Kurwiszon Chcę zmienić klasę:--- Na nową klasę:Kapitan Reklama / SMS: kupilem smsem za 30 zł na 100 dni
-
Od jakiegoś czasu miałam problem z opóźnieniami w CS. Poczytałam parę poradników i w końcu się z tym uporałam. Postanowiłam pomóc też innym graczom dlatego też zamieszczam ten post. Mam nadzieję, że wam również to pomoże ;) Synchronizacja pionowa Wchodzimy w Panel sterowania naszej karty graficznej i zaznaczamy opcje "wymuś wyłącznie" Biblioteka Steam i opcje uruchamiania Wchodzimy we właściwości Counter Strike i w opcjach uruchamiania wpisujemy te komendy: -noforcemaccel -noforcemparms -noforcemspd Wyłączanie akceleracji myszki w Windowsie Panel sterowania następnie w Ustawieniach kursora odznaczamy opcję : Zwiększ precyzję wskaźnika Mam nadzieję, że przyda Wam się ten "poradnik" bo mi strasznie pomógł :)
- 1 odpowiedź
-
- problem
- opóźnieniami
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Ups! Coś poszło nie tak! [#SB-BAN] Jesteś zablokowany w shoutboxie! Potrzebujesz pomocy? Tematy pomocy Kontakt z administratorem forum
