Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'jeśli' .
-
Witam , od jakiegoś czasu sam zauważyłem ze mój laptop się grzeje , przy graniu w Cs 1.6 , obudowa aż parzyła Zastanowiło mnie to , i zbadałem sprawę. Po 7 min "stres testu" - zaniemówiłem : O Temperatura 98 ,99 , sprawdziłem max temp. pracy podaną przez producenta - 100 ... Jako ze i tak dokupowałem ramy , dysk i otwierałem staruszka , postanowiłem również wymienić pastę termoprzewodzącą . Z czystym sumieniem mogę polecić pastę termoprzewodzącą "Thermal Grizzly - Aeronaut (1g.)" Az sam się zdziwiłem jakie są efekty , czyściłem również układ chłodzenia ale nie był zabrudzony - ponieważ dość nie dawno już wykonywałem tą operacje. Efekty ? : Podsumowanie : Przed wymiana -W stresie 99 -Bez obciążenia 75 Po wymianie -W stresie 66 -Bez obciążenia 50 Pozdrawiam i dziękuje za uwagę , Haczyk
-
[KOSZ] boicie się prawdy? jeśli nie to odpowiedzcie a nie kasujecie odrazu !!!!!!!
szerwony17 opublikował(a) temat w Kosz
Nie wiem co jest z wami nie tak, ale banowanie czystego gracza (golabek) i wierzenie w bajki które wciska wam kozak który jest takim odpałem że głowa mała. Na ten temat wypowiadają się admini, którzy NIE SĄ odpowiedzialni za tę arenę i nie widzieli jak grają dani gracze. Każdy kto gra chociaż trochę na tym serwerze wie, że kozak chce się wytrzeć i wybielić banem dla golabka, żeby wszyscy zapomnieli jakim OSZUSTEM i odpałem. Myślę, że powinniście naprawdę przemyśleć system banowania graczy , bo wierzycie albo graczom którzy chcą wybielić swoje grzechy albo adminom którzy się tym nie zajmują. Tym nie powinni się zajmować opiekunowie danego serwera? Ci co są za niego odpowiedzialni? Naprawdę taki fajny serwer a adminów jest mało, oni nie pilnują co się dzieje na mapkach a potem wychodzą takie kwiatki że wierzycie prawdziwemu cheaterowi jakim jest KOZAK!!!!!! przemyślcie to, mówię to obserwując obu graczy na arenkach!!!!! poziom osądzania tutaj jest jak nauczania w szkole TVP! Dramat! Proszę o jakikolwiek feedback adminów !!!!
