Jump to content

PanGie

Fragowicz
 • Content Count

  30
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

9 Positive

3 Followers

About PanGie

 • Rank
  Śmiały fragowicz

Profile information

 • Sex
  mężczyzna

Information about Fragowicz

 • Nick
  PanGie
 • Favorite server
  CS 1.6 - ZM

Recent Profile Visitors

1,123 profile views
 1. @ chicken Ty juz pokazałeś jak bardzo rozjeb**eś ten serwer masz range Opiekuna tylko dzięki temu że wylozyles tysiaka i to kazdy o tym wie xd Serwer Zm upada na twoich oczach.Zanim zostales opiekunem od rana do wieczora byl pelny serwer teraz serwer jak widzi 16graczy to jest dobrze.Odpadam z takiego Projektu szkoda sie produkować.Pozdrawiam
 2. @ Crazy Przecież nie ma nic do stracenia można jedynie zyskać Dałem temat z taką propozycją po to aby ktoś mógł dołożyć jakiś pomysł.
 3. Dam łatwiejszy przykład o co chodzi z tym aby to przywrócić. Załóżmy, że gracz obojętnie czy z VIP'em czy bez jest sam w długiej i nie szerokiej kampie ma tylko w dłoniach AK47 lub M4A1 wiadomo może jednego zombi wybije bo odrzut ale gdy już drugi zombi zaczyna pomagać to nic nie ugra a z kolei gdyby miał broń SIG lub Heckler to jest mu łatwiej dobić punkty jak i również zdobyć fraga np. na mapie Anekin w tym małym ślimaku jak jest sam to te AK praktycznie nic mu nie daje a 20stką albo 30stką więcej zdziała.
 4. Tutaj chodzi o to aby pozyskać nowych graczy a nie tych co już tutaj na Fragujemy grają Czasem absurdalne pomysły są krokiem na przód.
 5. Jest sporo graczy którzy grają w nocy i zauważyłem, że akurat nasz Serwer jest praktycznie pusty w godzinach nocnych i mam propozycje aby uruchomić funkcje VIP dla wszystkich graczy od godziny 23:00-06:00. Może być to nawet podstawowy VIP który: -Widzi ile Zombi ma HP. -Jedną kamizelkę. -Jeden Granat (Frost lub Napal). -Więcej $ za obrażenia. A "+" tej propozycji jest pozyskanie Nowych graczy. Którzy zapewne będą wracać również w godzinach 6:00-23:00. Jestem Tu na Dobro a nie szkodę Dzięki i Pozdrawiam.
 6. Witam chciałbym dać propozycje przywrócenia Broni do głównego MENU chodzi o "SIG-550 COMANDO" & "HECKLER KOCH G3/SG1". A dlaczego widzę tą potrzebę o to kilka argumentów: -Pierwsze 3 rundy Mapy są zawsze decydujące o całej rozgrywce.(Gracz bez VIP'a lub z VIP'em gdy jest sam w kampie ma małe szanse z bronią inną niż te które wymieniłem powyżej). -Rzadko idzie wylosować te bronie przez to ludzie się irytują nie potrafią dobić punktów i wychodzą z serwera. A wiadomo chodzi o to żeby był zawsze Pełny Serwer. -Gracz z VIP'em szybko nazbiera punkty i może pozwolić sobie na PIPE NADE, PRZEGRANAT lub AMMO Gracze bez VIP'a mają problem z nabiciem punktów i zdarza się, że przez całą mapę nawet na minę nie potrafią nazbierać. -Gracz Bez VIP'a na nową rundę ma "TYLKO"(3200$ losowanie kosztuje 1000$ zostaje 2200$)Jeżeli mu się nie uda wylosować i będzie sam w kampie to nie stać go nawet na minę i szybko zostaje zarażony.Dodam to, że VIP jakoś cudem może wyjść z tego bo wiadomo o wiele więcej dostaje $ za strzelanie w zombi. -Zwiększenie Szans gracza po stronie CT bez VIP'a. -Dzięki tej zmianie można nabyć kilku nowych graczy którzy będą chętnie wracać na ten serwer. - A problemem którym będzie /LOS zawsze można zamienić z "SIG-550 COMANDO" & "HECKLER KOCH G3/SG1" na rzadko spotykaną AWP. Jestem Tu na Dobro a nie szkodę Dzięki i Pozdrawiam.
 7. @ Kowboj Następnym razem gdy będziesz grał tą mapę upewnij się czy w tamtym miejscu mina nachodzi na drabinkę xd Mina jest o wiele powyżej niż drabinka.Pomiędzy pomostem a miną spokojnie zmieści się zombi i jeszcze są luzy. Szeryfie :v Skarga nie słuszna :)
 8. Według Mnie nie uczciwe było by dla graczy bez Vipa. Wystarczy że główny Ranking jest na GT. Jestem na Nie
 9. Skoro się odwołujesz od bana to, do Ciebie należy abyś Ty dodał Demko z tej sytuacji.
 10. Na Non Steam to nie,nie bo banik.Steama bym musiał kupić :D Chyba, że dostane pozwolenie na abh xd
 11. No gdyby nie to, że jest BHpowcem to przyznałbym mu ta Rangę
 12. Powiedz STOP zbieraniu punktów na laser całą mapę!

   

  qPGhFZR.png

   

  http://sklep.fragujemy.com/

  1. czekoladka~

   czekoladka~

   @ PanGie VIP PRO już jest, więc kiedy kupujesz premium? XDD

×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy