Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'tak' .
-
Jeżeli mam taką małą możliwość wtrącenia po obejrzeniu Twoich wrzuconych filmików z POV'a yea? Nie to, żebym się czepiał czy jakieś zarzuty rzucał nowe na światło dzienne, ale troszkę niepokoją mnie twoje spadające klatki ? Taki efekt zachodzi przy mega słabym komputerze albo przy używaniu jakiegoś niezoptymalizowanego cheata, bardzo popularnym przykładem na te czasy był HPPv6, jak oglądałem wygłupy ytberów ruskich, to również owy efekt się pokazywał, aczkolwiek jak mówię mogę się mylić, udostępnij tak tylko z czystej ciekawości specyfikacje, jaka karta procesor ram, jakie masz zużycie podczas odpalenia CS 1.6, bo jak mnie pamięć nie myli, ja na komputerze z przed kilkunastu lat wyciągałem spokojnie 120 fps i nawet o jeden na mocno szczegółowych mapach mi nie spadał i nie mówię, żebym nie wyciągnął więcej, po prostu tylko monitor 120hz miałem stąd moja ciekawość, jak moderatorom się nie podoba mój post to proszę go rozdzielić, ale wydaję mi się, że może pomóc w rozstrzygnięciu sprawy PS. Twoje bany na innych sieciach również, za tobą nie przemawiają PS. 2 Jak masz POV'a podeślij, sprawdzę coś
-
[ODDZIELONY] Odwołanie od cheatów - tak mam vaca i sobie gram tutaj
2adwokat opublikował(a) temat w Oddzielone posty
Proszę o przedstawienie dowodów w postaci demka, a jeśli ich nie ma to ban jest formą pomówienia. A jak wszyscy wiemy za pomówienia jest chuy do dupy W odpowiedzi na przesłane demko dziękujemy za możliwość odpowiedzi. Mój klient właśnie odpisuje na powyższe zarzuty z demka w/w -
Nick: @ No tak jak mówię Awans na rangę: Moderator forum Pozostałe rangi: Sędzia ocen CS 1.6 Dodatkowe informacje: Serdecznie gratulujemy awansu! Życzymy miłej oraz owocnej współpracy na naszym projekcie - Fragujemy.com
- 27 odpowiedzi
-
- 7
-
-
-
-
-
- awans
- fragowicza
-
(i 3 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Nick: @ No tak jak mówię Awans z rangi: Emerytowany Fragowicz Awans na rangę: Sędzia ocen CS 1.6 Dodatkowe informacje: Serdecznie gratulujemy awansu! Życzymy miłej oraz owocnej współpracy na naszym projekcie - Fragujemy.com
- 25 odpowiedzi
-
- 8
-
-
-
- awans
- fragowicza
-
(i 3 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Tak powinno wyglądać Fortnite w momencie współpracy ze Stranger Things
Zamasu opublikował(a) temat w Nowiny z Fortnite
Zdaniem graczy Epic kompletnie przegapiło dobrą okazję do sprawienia, by Fortnite było chociaż na chwilę mroczniejsze. Fortnite w przeszłości miało kilka momentów, w których Epic mogło nieco dalej posunąć granicę “mroku”. Nigdy jednak nie zdecydowano się na to, by gra była nieco straszniejsza. Jak mogłoby to wyglądać? To, że potencjał na Fortnite pogrążony w mroku istnieje, przedstawia jeden z użytkowników Twitter. “l2thhour” udostępnił krótkie nagranie pokazujące jego interpretację współpracy Stranger Things z produkcją Epic. W tym celu wykorzystał gotowe portale i przerobił jednocześnie Fortnite, dzięki dodaniu do gry coś w rodzaju drugiego wymiaru – o wiele mroczniejszego, nawet nieco straszniejszego. VIDEO Propozycja niesamowicie dobra – tak przynajmniej uważają gracze. Epic Games mogłoby pójść w tym kierunku, choć oczywiście bardziej w trybach casualowych. W tych turniejowych łatwo sobie wyobrazić metę pod granie ciemnymi skinami, ukrywanie się w zaciemnionych miejscach etc. źródło
