Jump to content

Spongebob

[DC] Admin Discord
 • Content Count

  96
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

Community Reputation

175 Bardzo dobra

About Spongebob

 • Rank
  Odważny fragowicz
 • Birthday November 6

Profile information

 • Sex
  mężczyzna
 • Interest
  Świat poza piwnicą

Information about Fragowicz

 • Nick
  Spongebob
 • Favorite server
  CS:GO - MULTI ARENA #64 TR
 • How did you find out about us?
  Z innych stron

Fragowicz Hardware

 • System
  Windows 10
 • Processor
  Intel® Baleron® J4105
 • Smartphone
  Nokia 3310

Recent Profile Visitors

1,911 profile views
 1. Według mnie słaby pomysł, jak ci brakuje ammo to zmień pistolet. Do CZ75 też byś dodał amunicji? USP jest celny ale ma mało pocisków, p2000 lub glock mają więcej i przez to są mniej celne, tak zwany balans broni.
 2. Ta ta, pewnie znowu internet się skończył xddddd Miłego odpoczynku
 3. ❤️

   

  1. GET
  2. Rithorax

   Rithorax

   Kto mi mój wpis usunął? :(

  3. GET

   GET

   Trzeba było nie robić cyrków o jakiegoś karambita do postu pt. "chujowe"...

 4. Coś pięknego

   

   

 5. Plusy: -wiek -doświadczenie -godziny funkcjonowania Minusy: Widzę tylko jeden, lecz duży (aktywność): (ta wiadomość została wysłana dziś o 20.14) Na razie pozostanę NEUTRALNY, gdy poprawisz aktywność będę na tak.
 6. Możemy jutro bo dzisiaj już nie dam rady?
 7. Nie chciałem odpowiadać na te "zarzuty", bo są one prawdą i nie miałem nic na odparcie ich (po prostu nie odpowiadałem, bo się z nimi zgadzałem). Lecz jak sam zauważyłeś to wszystko co napisał @ Rithorax działo się po rezygnacji. Nikogo nie powinno obchodzić to co robiłem w tym czasie bo jest to moja prywatna sprawa. Niewidzialny nick na discordzie miałem od dłuższego czasu i zmieniłem go w celu trollowania kolegów na prywatnych serwerach. Sprawa zaczęła się komplikować, gdy zacząłem myśleć nad złożeniem podania i taki nick był niedozwolony. Tak to prawda chciałem ominąć regulamin, lecz się nie udało i zmieniłem pseudonim. Za te sytuację z próbą ominięcia regulaminu i niewidzialnym nickiem przepraszam. Za to że mi się charakter zmienił przepraszać nie mam zamiaru. Trzeba to po prostu zaakceptować, bo nie będę udawał kogoś kim nie jestem.
 8. Ehhh no jak trzeba to trzeba. Osobiście uważam że połowa argumentów nie tyczy się mojej kandydatury na admina. Pozłożeniu rezygnacji zacząłem zmieniać sobie nicki na discordzie jak i steam to prawda, tylko nie wiem co to wnosi do mojego podania. Następna kwestia, pisałem do Ciebie czy można składać podanie bez nicku, stwierdziłeś że nie, więc odpuściłem. Po tygodniu gdy opiekunem został Ruku zaczął mi zmieniać nick na czytelny (nawet kicka dostałem xd). W tym momencie nie miałem już wyjścia, musiałem ustawić czytelny nick. Teraz z nickiem spełniam wszystkie wymagania na admina więc napisałem podanie. Kolejnym zarzutem jest popierdolenie umysłowe XD. No co, to że nie przychodzę na ts ani nie piszę do Ciebie nie ma żadnego związku z ubieganiem się o admina discorda. Z tym że mam wyjebane się zgodzę, ale nie na kwestie discorda. Często pisze Maksowi co można poprawić i dodać. PS: Zapomniałbym, kto mi to pisał, że nie zajmuje się serwerami?
 9. Nick na Discord wraz z ID:᲼᲼#2115 (wiem że niewidzialny nick jest zabroniony więc mam ustawiony na serwerze pseudonim "Sponge") Wiek: 17 Doświadczenie na tym stanowisku: Brak Godziny funkcjonowania na serwerze Discord: Trudno określić ale mniej więcej od 9-23 Argumenty przemawiające za tym, dlaczego chciałbyś posiadać tę funkcję: Jestem jedną z najaktywniejszych osób na serwerze. Interesuje się wszelkimi pluginami i dodatkami do discorda (botami też) więc mógłbym pomóc w rozwijaniu serwera pod względem technicznym. Inne informacje o sobie, uwagi: ---
 10. Mi po pierwszej zmianie odjęło mniej więcej 20 reputacji i 1 posta. Po 2 zmianie liczba postów jak i reputacji nie zmieniła się.
 11. 1 dzień NNN: 
  Raport: słoik z majonezem zaczął do mnie gadać

 12. BAJO JAJO BAJO JAJO

   

  1. WiolQa

   WiolQa

   Bał bał cziki bał bał

 13. Piękne ❤️

   

  1. Rithorax

   Rithorax

   Buuuuuuu! ?

 14. Będę tęsknił za Twoim adminowskim kolorkiem ❤️ 

  1. Show previous comments  4 more
  2. Rithorax

   Rithorax

   Odpoczywaj śmiało bo 1 grudnia Cię widzę z powrotem :P

  3. Spongebob

   Spongebob

   A to ciekawe bo o takim planie jeszcze nie słyszałem xddd

  4. Rithorax

   Rithorax

   Po prostu pomagam Ci myśleć. W końcu - co dwie głowy to nie jedna :P

×
×
 • Create New...