Skocz do zawartości
  • Postów

    9
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

xmateoczi

Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Informacje profilowe

  • Imię
    Mateusz
  • Płeć
    Mężczyzna
  • Miasto
    Warszawa

Informacje o fragowiczu

  • Nick na sieci
    x
  • Gram na serwerach
    Brak...
    CS 1.6 - 4FUN
    CS 1.6 - Deathrun
    CS 1.6 - ZOMBIE
    CS 1.6 - COD MOD
    CS 1.6 - BF2
    CS 1.6 - ONLY DD2 #01
    CS 1.6 - ONLY DD2 #02
    CS 1.6 - FFA
    CS 1.6 - GUNGAME
    CS 2 - FFA
    CS 2 - MIRAGE
    CS 2 - DEATHMATCH
    MTA - DayZ
    Minecraft
  • Skąd dowiedziałeś się o naszej sieci serwerów
    Z innych stron

Sprzęt fragowicza

  • System
    Windows 11 Pro
  • Procesor
    AMD™ Ryzen 5 9600X
  • Karta graficzna
    NVIDIA GeForce RTX 5060
  • Pamięć RAM
    32 GB (DIMM DDR5, 6000MHz)
  • Fotel
    DIABLO CHAIRS X-Horn
  • Monitor
    Monitor ASUS ROG Strix
  • Myszka
    LOGITECH G PRO X Superlight 2
  • Klawiatura
    LOGITECH G Pro X TKL
  • Słuchawki
    Słuchawki HYPERX Cloud III S Wireless,
  • Mikrofon
    Brak
  • Smartfon
    Smartfon APPLE iPhone 15 5G 128GB 6.1"

Kontakt z fragowiczem

Ostatnie wizyty
 301

Osiągnięcia xmateoczi

Uczeń

Uczeń (3/14)

  • Miesiąc z nami!
  • Tydzień z nami!
  • Pierwszy post
  • Logowanie Unikat
  • Pierwszy rozpoczęty temat

Najnowsze odznaki

 1

Reputacja

  1. - - za pomoca tego konta kupowalem: STEAM_0:1:770875119 - chcialbym dostac rekompesate w postaci vipa na kazdy serwer csgo ([CS:GO] Wszystkie serwery) - serwer ktotrego dotyczy rekompesata to 5vs5 losowemoce ale mialem vipa kupionego na wszytskie serwery mysle ze decyzja bedzie abym dostal reko czekam dosyc dlugi czas na ub, i musialem sie batdzo postarac aby go dostac w sumie, bardzo byl bym wdzieczny za reko
  2. sory nie tu napisałem
  3. Serwer, na którym nadano karę: ▉ ★ Fragujemy.com ★ [ 5vs5 #02 ] :: FACEIT Rodzaj kary: ban Powód kary: zduplikowane konto Data nadania kary: 2026/03/12 20:18 Nick z gry: ☂ Opis zdarzenia: gram sobie robię sobie luźne fragi, kończy się meczyk, jest następny wchodzę do ct jestem jakieś 30s i ban Czy przyznajesz się do popełnionego czynu: nie przyznaje się, w sumie nie wiem za co dostałem
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności