Wniosek o rekompensatę
Drodzy Fragowicze,
Z dniem 01 stycznia 2025 umożliwiamy składanie wniosku o rekompensatę za brak możliwości korzystania z usług na serwerze, którą posiadacie, lecz nie mieliście możliwości z nich korzystać przez nałożoną na Was niesłusznie karę, która jest rozpatrywana przez dłuższy czas, niż został przewidziany w regulaminie odwołań.
Aby złożyć wniosek o przyznanie rekompensaty, należy posłużyć się poniższym wzorem:
Link do odwołania: wklej tu link do przyjętego odwołania
Dane identyfikacyjne usługi: wpisz tu dane wprowadzone przy zakupie usługi, np. nick lub steam:id bądź link do profilu steam
Nazwa usługi: wprowadź nazwę usługi, za którą chcesz otrzymać rekompensatę
Serwer, którego dotyczy rekompensata: wpisz tu serwer, na którym posiadasz usługę
Dodatkowe informacje: podaj dodatkowe informacje np. jeśli posiadasz więcej niż jedną usługę wykupioną w sklepie, opisz je tutaj
W ramach przypomnienia, odwołania na naszej sieci serwerów rozpatrywane są w ciągu 3 dni od momentu złożenia odwołania.
Rekompensata podlega tylko i wyłącznie dla nadanych banów, które zostały nałożony niesłusznie tj. odwołanie zostało przyjęte, a kara została anulowana.
Kary w postaci mute/gag nie podlegają rekompensatom.
Taka możliwość jest dostępna tylko wtedy, gdy Wasze odwołanie jest rozpatrywane dłużej niż 3 dni.
[!] Dotyczy się to również odwołania, które zostało przedłużone do rozpatrzenia na okres 7 dni!
- - -
O decyzji poinformujemy za pomocą notatki.
Decyzje wydawane są w ciągu 3 dni od założenia wniosku!
Pozdrawiamy,
FGTeam