Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'administracji' .
-
[INFO] Lista obecnej administracji serwera DEATHRUN
[BOT] Fraguś opublikował(a) temat w Informacje o serwerze
LISTA OBECNEJ ADMINISTRACJI SERWERA DEATHRUN OPIEKUN SERWERA - @ Goku12 OPIEKUN SERWERA - @ GIOVANE FUORICLASSE ADMIN SERWERA - TUTAJ MOŻE BYĆ TWÓJ NICK! ZŁÓŻ PODANIE JUŻ TERAZ! -
[INFO] Lista obecnej administracji serwera COD MOD
[BOT] Fraguś opublikował(a) temat w Informacje o serwerze
LISTA OBECNEJ ADMINISTRACJI SERWERA COD MOD OPIEKUN SERWERA - @ Goku12 OPIEKUN SERWERA - @ GIOVANE FUORICLASSE ADMIN SERWERA -@ arkadiuszt12 ADMIN SERWERA - @ MrMoofy -
Nowy skład Administracji Drodzy Fragowicze, Kilka dni temu w temacie urodzinowym zapowiadaliśmy jedną ze zmian w tym roku, czyli nowy skład Administracji. Z przyjemnością możemy ogłosić dziś, że spełniamy ten plan i możemy zaprezentować Wam odświeżony skład drużyny czerwonych! Administrator główny Nowym Głównym Administratorem został Szymon zwany @ luter Po kilku latach zastąpi on naszego weterana, czyli Daniela zwanego @ danse. @ danse. przejdzie nieco wyżej na stanowisko Właściciela projektu. Jego głównym zadaniem będzie zastępowanie Głównego właściciela w razie nieobecności. Zatem nie będzie on ingerował w nowy skład administracji, lecz wciąż może sprawować pieczę nad projektem. Z kolei @ luter w odróżnieniu od @ danse. zajmie się opieką nad nowym składem administracji. Jego wiedza, doświadczenie i znajomość gier czy funkcjonowania naszego projektu z pewnością pomoże im w wypełnianiu obowiązków. Ponadto, jako Administrator główny będzie zapewniał porządek i skład w projekcie oraz czuwał nad przestrzeganiem zasad przez inne osoby funkcyjne. - - - Administrator rozwoju Nowym Administratorem rozwoju został Adam zwany @ Czekoladowy Powraca on, lecz na nowe stanowisko z nowymi pomysłami i ogromną chęcią do działania. Jego głównym zadaniem będzie dbanie o rozwój naszego projektu. W skrócie, docieraniem do aktualnych, ale przede wszystkim nowych użytkowników czy graczy. Ponadto, będzie wspomagał organizacyjnie Administratora forum i wprowadzał o wiele więcej nowości czy innowacji. - - - Administrator forum Nowym Administratorem forum został Mateusz zwany @ Majtol Wcześniej Typer, Moderator forum, a także Opiekun serwerów CS 2, który udowodnił niejednokrotnie na co go stać. Jego głównym zadaniem będzie dbanie o nasze forum. Zajmie się przede wszystkim organizacją moderatorów, redaktorów i typerów. Ponadto, będzie czuwał nad przestrzeganiem porządku na forum, a także wprowadzał osoby funkcyjne będące w procesie rekrutacji. - - - Administrator serwerów Nowym Administratorem serwerów został Kamil zwany @ Kasto Były Opiekun serwerów CS 1.6 oraz człowiek do zadań specjalnych, będący tak naprawdę od początku istnienia naszego projektu. Jego głównym zadaniem będzie dbanie o nasze serwery. Zajmie się przede wszystkim organizacją Opiekunów serwerów CS 1.6. Ponadto, będzie czuwał nad przestrzeganiem porządku na serwerach, a także ustalał ich kształt bądź w razie konieczności wprowadzał zmiany. Podsumowując... Nowa administracja ma zadanie usprawnić funkcjonowanie naszego projektu. Nowi ludzie to nie tylko nowe pomysły, ale i też szybsza realizacja zadań, jakie czekają nas w tym roku. Pełen opis i zakres ich obowiązków czy zadań znajdziecie w specjalnej zakładce zwanej na forum Katalogiem personelu. Na koniec, byłej Administracji dziękujemy raz jeszcze za wieloletnią współpracę. Pożegnaliśmy się we własnym gronie, dlatego aktualnej życzymy zaś powodzenia, uśmiechu i radości! Pozdrawiamy, FGTeam
- 28 odpowiedzi
-
- 47
-
-
-
-
[INFO] Lista obecnej administracji serwera TeamSpeak
[BOT] Fraguś opublikował(a) temat w Informacje o serwerze
LISTA OBECNEJ ADMINISTRACJI SERWERA TEAMSPEAK OPIEKUN SERWERA - ADMIN SERWERA TEAMSPEAK -@ Mary ADMIN SERWERA TEAMSPEAK -@ Turek_YoFi ADMIN SERWERA TEAMSPEAK -@ hr. -
Siemanko, od dziś w tym temacie można zgłaszać chęci zmierzenia się z nami czyli administracją OM #01! Każdy z adminów OM #01 wyraził chęci zmierzenia się z administracją innych serwerów oraz innymi graczami CS:GO naszego forum, nie pozostało mi nic innego jak tylko założyć temat w którym inni admini czy członkowie naszej społeczności Fragujemy będą mogli rzucać nam wyzwanie zmierzenia się 5 vs 5 (nie tylko na mirage) Jesteśmy też otwarci na różne spotkania jak np. only awp, only deagle, wszystko to ma się sprowadzać do dobrej zabawy! Jeżeli ktoś odważy się rzucić nam wyzwanie proszę o komentarz z wstępną datą oraz godziną. Czekamy na wasze wyzwania!
-
Chciałbym złożyć prośbę do. @ GET @ PENK oraz całej administracji surfa. Ja w imieniu graczy serwera Chciałbym poprosić, żeby bizon nie był blokowany, ponieważ większość graczy tego nie chce bardzo was prosimy z serwerem bizon to nie to samo, co negev alb p90. Jak chcecie nam zablokować bizona, to zablokujcie od razu wszystkie pm, bo to się do tego posunie jednego zablokuje potem kolejny, aż zostanie UMP, którym nikt nie gra, bo nie ukrywajmy, że to gówno. To moja prośba w imieniu większości graczy surfa. Pozdrawia @ Ymo . Przypadkiem 2 dodałem ups
- 1 odpowiedź
-
- prośba
- administracji
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
[INFO] Lista obecnej administracji serwera BF2
[BOT] Fraguś opublikował(a) temat w Informacje o serwerze
LISTA OBECNEJ ADMINISTRACJI SERWERA BF2 OPIEKUN SERWERA - @ Goku12 OPIEKUN SERWERA - @ GIOVANE FUORICLASSE ADMIN SERWERA - -
[INFO] Lista obecnej administracji serwera ONLY DD2 #01
[BOT] Fraguś opublikował(a) temat w Informacje o serwerze
LISTA OBECNEJ ADMINISTRACJI SERWERA DD2 #01 OPIEKUN SERWERA - @ Goku12 OPIEKUN SERWERA - @ GIOVANE FUORICLASSE STARSZY ADMIN SERWERA - @ WheaRe. ADMIN SERWERA - @ DecybeL ADMIN SERWERA - @ Turek_YoFi ADMIN SERWERA - @ Kociaczek ADMIN SERWERA - @ MasjeQ ADMIN SERWERA - @ Dypas ADMIN SERWERA - @ PPPapryk -
[INFO] Lista obecnej administracji serwerów 5 vs 5
[BOT] Fraguś opublikował(a) temat w Informacje o serwerze
LISTA OBECNEJ ADMINISTRACJI SERWERA 5 vs 5 OPIEKUN SERWERA - @ Kociaczek OPIEKUN SERWERA - @ UpS STARSZY ADMIN SERWERA -@ Matimek ADMIN SERWERA -@ krenzi13 ADMIN SERWERA -@ Hrabia ADMIN SERWERA - @ 777sztywny żuber ADMIN SERWERA - @ Laraz_1 ADMIN SERWERA - @ magikgod ADMIN SERWERA - @ Lubie 7daysy ADMIN SERWERA - @ ACS_Bambik ADMIN SERWERA - @ ramzeso ADMIN SERWERA - @ mequ ADMIN SERWERA - @ Tubieyaa ADMIN SERWERA - @ osk ADMIN SERWERA - @ kubaz_20007 ADMIN SERWERA - @ maarteczko ADMIN SERWERA - @ Virus_xDD ADMIN SERWERA - @ Weronikaa ADMIN SERWERA - @ pago_3 -
[INFO] Lista obecnej administracji serwera GUNGAME
[BOT] Fraguś opublikował(a) temat w Informacje o serwerze
LISTA OBECNEJ ADMINISTRACJI SERWERA GUNGAME OPIEKUN SERWERA - @ Goku12 OPIEKUN SERWERA - @ GIOVANE FUORICLASSE ADMIN SERWERA - @ Kaczi ADMIN SERWERA - @ Torba_Oleju -
[INFO] Lista obecnej administracji serwera FFA
[BOT] Fraguś opublikował(a) temat w Informacje o serwerze
LISTA OBECNEJ ADMINISTRACJI SERWERA FFA OPIEKUN SERWERA - @ Goku12 OPIEKUN SERWERA - @ GIOVANE FUORICLASSE STARSZY ADMIN SERWERA - @ KikaN.! STARSZY ADMIN SERWERA - @ Turek_YoFi ADMIN SERWERA - @ spidi1910 ADMIN SERWERA - @ SKC ADMIN SERWERA - @ BREN ADMIN SERWERA - @ Pajlot!!! -
[INFO] Lista obecnej administracji serwera ONLY DD2 #02
[BOT] Fraguś opublikował(a) temat w Informacje o serwerze
LISTA OBECNEJ ADMINISTRACJI SERWERA DD2 #02 OPIEKUN SERWERA - @ Goku12 OPIEKUN SERWERA - @ GIOVANE FUORICLASSE STARSZY ADMIN SERWERA -@ Sztajer ADMIN SERWERA - @ OLO_CZW ADMIN SERWERA - @ Domile ADMIN SERWERA - @ Kaymansky420! ADMIN SERWERA - @ marek1234 -
[INFO] Lista obecnej administracji serwera 4FUN
[BOT] Fraguś opublikował(a) temat w Informacje o serwerze
LISTA OBECNEJ ADMINISTRACJI SERWERA 4FUN OPIEKUN SERWERA - @ Goku12 OPIEKUN SERWERA - @ GIOVANE FUORICLASSE STARSZY ADMIN SERWERA -@ Ivan STARSZY ADMIN SERWERA - @ Koxu_ ADMIN SERWERA -@ konope ADMIN SERWERA -@ IBOX ADMIN SERWERA -@ TATUS ADMIN SERWERA -@ bOOm.! ADMIN SERWERA - @ Ochujales_Killer[oO]' ADMIN SERWERA - @ parnik92 -
[INFO] Lista obecnej administracji serwera Minecraft
[BOT] Fraguś opublikował(a) temat w Informacje o serwerze
Administracja serwera Minecraft @ Ruku @ 777sztywny żuber @ Turek_YoFi - -
[INFO] Lista obecnej administracji serwera ARENA 1 vs 1
[BOT] Fraguś opublikował(a) temat w Informacje o serwerze
LISTA OBECNEJ ADMINISTRACJI SERWERA 5 vs 5 OPIEKUN SERWERA - @ Kociaczek OPIEKUN SERWERA - @ UpS STARSZY ADMIN SERWERA -@ Matimek ADMIN SERWERA -@ krenzi13 ADMIN SERWERA -@ Hrabia ADMIN SERWERA - @ 777sztywny żuber ADMIN SERWERA - @ Laraz_1 ADMIN SERWERA - @ magikgod ADMIN SERWERA - @ Lubie 7daysy ADMIN SERWERA - @ ACS_Bambik ADMIN SERWERA - @ ramzeso ADMIN SERWERA - @ mequ ADMIN SERWERA - @ Tubieyaa ADMIN SERWERA - @ osk ADMIN SERWERA - @ kubaz_20007 ADMIN SERWERA - @ maarteczko ADMIN SERWERA - @ Virus_xDD ADMIN SERWERA - @ Weronikaa ADMIN SERWERA - @ pago_3 -
[INFO] Lista obecnej administracji serwera Discord
[BOT] Fraguś opublikował(a) temat w Informacje o serwerze
LISTA OBECNEJ ADMINISTRACJI SERWERA DISCORD OPIEKUN SERWERA - @ KuToRi ADMIN SERWERA DISCORD -@ 777sztywny-zuber -
[INFO] Lista obecnej administracji serwera ZOMBIE INFECTION
[BOT] Fraguś opublikował(a) temat w Informacje o serwerze
LISTA OBECNEJ ADMINISTRACJI SERWERA ZOMBIE INFECTION OPIEKUN SERWERA - @ Goku12 OPIEKUN SERWERA - @ GIOVANE FUORICLASSE STARSZY ADMIN SERWERA - @ WOJT4NKZ ADMIN SERWERA - @ #AkaZabijaka__ ADMIN SERWERA - @ HLTV<3 ADMIN SERWERA - @ ShPaQ ADMIN SERWERA -@ _Huberto ADMIN SERWERA - @ Szczypiorski ADMIN SERWERA - @ CrossEyed ADMIN SERWERA - @ kamilosan12 ADMIN SERWERA - @ Gruszi ADMIN SERWERA - @ SpartaK -
[INFO] Lista obecnej administracji serwera AWP #02
[BOT] Fraguś opublikował(a) temat w Informacje o serwerze
Lista obecnej administracji serwera AWP #02 @ Kociaczek @ Matimek @ m0nesy @ krenzi13 @ Waski420 @ Hrabia @ MrOkU @ miniMONESY -
[INFO] Lista obecnej administracji serwera SURF
[BOT] Fraguś opublikował(a) temat w Informacje o serwerze
Lista obecnej administracji serwera SURF @ Kociaczek @ Matimek @ m0nesy @ krenzi13 @ Waski420 @ Hrabia @ MrOkU @ miniMONESY -
Lista obecnej administracji serwera SURF Opiekun Serwera @ PoLaR http://steamcommunity.com/profiles/76561198229187184/ Starszy Admin @ BuskaPa https://steamcommunity.com/profiles/76561198949316536/ @ TURBO LACZEK https://steamcommunity.com/profiles/76561198302173902/ Admini SURF @ me. https://steamcommunity.com/profiles/76561198382549871/ @ 15letnipijak_ https://steamcommunity.com/profiles/76561198962446283/ @ MordeK https://steamcommunity.com/id/prawilnamordeczka/ @ ❤Max❤Goldds❤ Surf https://steamcommunity.com/profiles/76561198125191237/
- 1 odpowiedź
-
- 16
-
-
-
-
-
nie owijając w bawełnę na serwerze [ FG ] ★ [ 01# ] ONLY MIRAGE :: 64 TR ★ jest za dużo odpalonych graczy a za mało administracji co znacznie utrudnia przyjemność z gry jak i samą rozgrywkę
-
[INFO] Lista obecnej administracji serwera AWP #01
[BOT] Fraguś opublikował(a) temat w Informacje o serwerze
LISTA OBECNEJ ADMINISTRACJI SERWERA 5 vs 5 OPIEKUN SERWERA - @ Kociaczek OPIEKUN SERWERA - @ UpS STARSZY ADMIN SERWERA -@ Matimek ADMIN SERWERA -@ krenzi13 ADMIN SERWERA -@ Hrabia ADMIN SERWERA - @ 777sztywny żuber ADMIN SERWERA - @ Laraz_1 ADMIN SERWERA - @ magikgod ADMIN SERWERA - @ Lubie 7daysy ADMIN SERWERA - @ ACS_Bambik ADMIN SERWERA - @ ramzeso ADMIN SERWERA - @ mequ ADMIN SERWERA - @ Tubieyaa ADMIN SERWERA - @ osk ADMIN SERWERA - @ kubaz_20007 ADMIN SERWERA - @ maarteczko ADMIN SERWERA - @ Virus_xDD ADMIN SERWERA - @ Weronikaa ADMIN SERWERA - @ pago_3 -
Siemka, najpierw chcę powiedzieć że bardzo miło się spędzało z wami dni, miesiące. Mijało to w doskonałej atmosferze stworzonej przez Administratorów jak i Graczy, więc bardzo dziękuję za te prawie 2 lata :*. A teraz nawiązując do tematu : Życzę wam drodzy ludzie, żeby w ten nadchodzący nowy rok spełniały się wasze najskrytsze marzenia, żeby do każdego domu zagościło szczęście i uśmiech. Żeby każdy z was był zdrowy, szczęśliwy miał radosne serducho, żeby pieniążki przypływały oraz miłość w nienaliczonych proporcjach. Nesty - Kochanie ty wiesz czego ja Ci życzę :* Wielu wielu sukcesów w życiu, szczęścia zdrowia !. enQ - Paulinko tobie też wielkie i szczere życzenia "Nie upij się na nowy rok" Żeby w twoim radosnym sercu gościła miłość i radość jak do teraz. Władek - No Ciebie panie kolego nie miałem okazji poznać, ale i tak szczere i serdeczne życzenia dla Ciebie, radości i pogody ducha. Rogalik - Biedak w ludzkiej skórze :) Skargi na graczy - Rogal. Propozycje map - Rogal. Opiekun działów - Rogal. Życzę Tobie drogi Rogalu żebyś maił wiele szczęścia jak do tej pory w życiu i w miłości, no i żeby ktoś Cię odciążył z twoich "Obowiązków" <3 Bangarang - Tak jak z Rogalem, nie znam Ciebie za bardzo, ale uważam że jesteś sumienny i odpowiedzialny. Oby Ci się wiodło jeszcze lepiej niż do tej pory :* Wielkiego szczęścia, i wielkiej miłości !. "Tylko potem uważaj na alimenty :D" Bimbasek - No co tu Pisać :) Także szczęścia i radości, pogody ducha i miłości na nowy rok. Ice Tea - Ty to jesteś wyjątkowy plotkarz w pozytywnym sensie :), żeby twoja głowa dalej mieściła te informacje, o grach, pluginach, żebyś dalej był podporą sieci jak jesteś do tej pory. Szczęścia radości, miłości. Kanrin- Hmm To co wyżej ;d Szczęścia radości miłości, odpowiedzialności :P koval - Ty to kolędą mnie zatkałeś, dlatego bez wątpienie należą Ci się największe życzenia na tej sieci. kovalku no nie wiem co Ci życzyć. Żebyś miał dalej taki głos jak masz teraz, żeby twoje cudowne umiejętności nie wyszły z wprawy oraz żebyś zrobił karierę na YT. :) Przyjemności w dotyku, słodkości w przełyku. Szelestu w kieszeni, i słońca promieni oraz by rok cały, po prostu był wspaniały. Kieruję do : DZiobak kasto23 CyCusasakirou arcziiCode Error DeLeTe Hs^Fatal1T Krzywy1707 milis3 mOtOcyklista46 Rosiol SawolskY SuVltouchpad xYz. ziomeczek Wielkie i serdeczne życzenia także dla Graczy, bo bez nich to nie magia gry. (Wybaczcie że nie wypiszę tak samo użytkowników, ale pisał bym to do 2015 i życzenia były by nie ważne. Jeszcze raz wesołego szczęśliwego "NOWEGO ROKU 2014". PS - Temat nie jest spamem, ale chcę wam podziękować za ten czas spędzony razem. Chciałem pisać na PW, ale to by tyle mi zajęło ... :D
-
Czy wśród naszej szanownej administracji znalazła by się osoba która gra na serwerach minecrafta ?? Dokładniej to pytam o ich tworzenie (budowanie spawna, warpów, parkourów itd. oraz o przetestowanie pluginów) Chodzi mi o skład pluginów oraz własną mape na (jeżeli będzie to możliwe) przyszły serwer minecrafta dla tej sieci :) Niestety nie wiem jeszcze kiedy bo na razie postawiliście coda ale za 3/4 miesiące może 6 da się pomyśleć. Mogę opłacić serwer na ok 30 slotów na 1 miesiąc, reszte się zobaczy. Na razie musze zrobić Permissions XDDDDD
