Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'licencję' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Centrum Dowodzenia
    • Regulaminy
    • Ogłoszenia i informacje
    • Organizacja naszego projektu
    • Rekrutacja na naszym projekcie
    • Konkursy na naszym projekcie
    • Promuj i wesprzyj nasz projekt
    • Lista wszystkich usług
    • Zapytaj nas
  • Strefa Fragowiczów
    • Przydatne dla Fragowiczów
    • Wspólna integracja
    • Kącik redakcyjny
    • Kącik twórczości
    • Kącik hydepark
  • Strefa kar, skarg i zgłoszeń
    • Formalności - kary
    • Forum
    • Counter-Strike 1.6
    • Counter-Strike: Source
    • Counter-Strike: Global Offensive
    • Counter-Strike 2
    • TeamSpeak i Discord
  • Strefa naszych serwerów
    • ★ CS 1.6 ★ Lista serwerów
    • ★ CS:S ★ Lista serwerów
    • ★ CS:GO ★ Lista serwerów
    • ★ CS 2 ★ Lista serwerów
    • ★ Lista różnych serwerów ★
    • ★ Serwery głosowe ★
  • Strefa gier i sprzętu
  • Strefa pozostałych działów
  • Info
  • Ogłoszenia
  • [CS 1.6] Gracze serwera ZOMBIE INFECTION Aktywność
  • Ekipa Mocnego Pierdolnięcia Wszystko
  • ASG - AirSoftGun Forum ASG
  • Mirage 4L Homie Manewry
  • Wariaty Zeu$a Do odstrzału
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI POLECANE DRZEWKA
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI ELITARNE POJAZDY
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI PRZEMYŚLENIA
  • Byłem tutaj - strefa publiczna Byłem tutaj
  • Surf Classic Rekord fragów (ss)
  • Fragowi wyznawcy filozofii "XD" Tematy
  • Śnięte słowa mesjasza ner7usa Wielkie psalmy
  • Śnięte słowa mesjasza ner7usa Bogate donacje słowne
  • Miauczki *.* Miau Miau
  • shooters Tematy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Imię


Miasto


Zainteresowanie


Nick na sieci


Ulubiony serwer


Gram na serwerach


Skąd dowiedziałeś się o naszej sieci serwerów


System


Procesor


Karta graficzna


Pamięć RAM


Fotel


Monitor


Myszka


Klawiatura


Słuchawki


Mikrofon


Smartfon


X


Facebook


Instagram


TikTok


Snapchat


Discord


Twitch

Znaleziono 3 wyniki

  1. Zbiórka na licencję TS3 Trzeci raz chciałbym przeprowadzić publiczną zbiórkę pieniędzy i jak co roku tylko i wyłącznie na nową licencję TS3 AAL 128 slotów. Koszt czegoś takiego nie jest mały, bowiem trzeba zebrać 350 zł. Chcemy zebrać pieniążki DO KOŃCA WRZEŚNIA i mamy nadzieję, że się uda. Po zakończeniu zbiórki, zostanie pokazany dowód wpłaty na odnowienie licencji serwera. Nadmiar pieniędzy zostanie przekazany na reklamowanie serwera TS3 i jego dalszy rozwój. Po co przede wszystkim licencja AAL i dlaczego tak drogo? Licencja AAL jest potrzebna, ponieważ non-profit nie jest w stanie zapewnić przyszłości dla serwera TS3. Ponadto, niezbędne jest wykupienie licencji minimum 128 slotów, gdyż serwer TS3 od ostatniej zbiórki ( w tym temacie ) rozwinął się dwukrotnie lepiej! METODY PŁATNOŚCI Wyślij SMS o treści SIM.FRAGUJEMY na dowolny numer: 7055 -> wpłacasz: 0,25 PLN 7136 -> wpłacasz: 0,50 PLN 7255 -> wpłacasz: 1,00 PLN 7355 -> wpłacasz: 1,50 PLN 7455 -> wpłacasz: 2,00 PLN 7555 -> wpłacasz: 2,50 PLN 7636 -> wpłacasz: 3,00 PLN 7936 -> wpłacasz: 4,50 PLN 77464 -> wpłacasz: 3,50 PLN 78464 -> wpłacasz: 4,00 PLN 91055 -> wpłacasz: 5,00 PLN 91155 -> wpłacasz: 5,50 PLN 91455 -> wpłacasz: 7,00 PLN 91664 -> wpłacasz: 8,00 PLN 91955 -> wpłacasz: 9,50 PLN 92055 -> wpłacasz: 10,00 PLN 92555 -> wpłacasz: 12,50 PLN KOD SMS ZACHOWAJ I WYŚLIJ DO @ GET NA PW! SMS JEST DWUKROTNIE DROŻSZY! b) Paypal Zaloguj się na http://paypal.pl/ Wyślij przelew na e-mail: [email protected] Tytuł przelewu oznacz jako: Zbiórka na licencję TS3 - [Twój nick] c) Przelew internetowy / bankowy / pocztowy Rachunek odbiorcy: 93 1090 1069 0000 0001 1948 3717 Nazwa/imię i nazwisko odbiorcy: Krytyk s.a. Tytuł przelewu: Zbiórka na licencję TS3 - [Twój nick] Kwota przelewu: X PLN Za wszystkie datki serdecznie dziękujemy! Lista osób, które wpłaciły do tej pory i kwota: Lucjan - 100 PLN Arni - 50 PLN Cycu - 35 PLN GTX - 30 PLN Brayan - 30 PLN Pejtrycz - 25 PLN pavi - 25 PLN Bygi - 20 PLN Morex - 20 PLN Tygrys - 20 PLN Harmuś - 20 PLN Foresto - 20 PLN Jaca - 15 PLN Viruss - 10 PLN Ararat - 10 PLN Zebrana kwota: 430 z 400 PLN
  2. Zbiórka na licencję TS3 Witajcie, Drugi raz chciałbym przeprowadzić publiczną zbiórkę pieniędzy na nową licencję TS3 AAL 128 slotów. Koszt czegoś takiego nie jest mały, bowiem trzeba zebrać 350 zł. Oczywiście ja od siebie co miesiąc będę dokładał. Chcemy zebrać pieniążki DO KOŃCA WRZEŚNIA i mamy nadzieję, że się uda. Po co przede wszystkim licencja AAL i dlaczego tak drogo? Licencja AAL jest potrzebna, ponieważ non-profit nie jest w stanie zapewnić przyszłości dla serwera TS3. Ponadto, wraz z rozwojem sieci TS3 będzie wymagał około 100 slotów, aby pomieścić graczy i użytkowników. Zadbamy o dostateczny rozwój. Jak wpłacić pieniądze? Jest możliwość SMS? Jedyną drogą, aby zasilić nasze konto jest przelew. Nie ma opcji wysyłania SMS, gdyż licencję można płacić tylko przelewem. Dane do przelewu: Rachunek odbiorcy: 93 1090 1069 0000 0001 1948 3717 Nazwa/imię i nazwisko odbiorcy: Krytyk s.a. Tytuł przelewu: Zbiórka na licencję TS3 - [Twój nick] Kwota przelewu: 10,00 PLN Za wszystkie datki serdecznie dziękujemy. Lista osób, które wpłaciły do tej pory i kwota: X_WARRIOR - 99.99 PLN K@NRIN - 50 PLN FIRST - 50 PLN JOKER 40 PLN Ucho - 30 PLN Arni - 20 PLN polish team - 15 PLN SHAKAL - 10 PLN SKYLINE - 10 PLN bolek_stw - 10 PLN R@MBO - 10 PLN asg - 10 PLN --- Pozostało do zebrania: 354.99 / 350 PLN
  3. Zbiórka na licencję TS3 Witajcie, Chciałbym ogłosić dość nietypową sprawę. Pierwszy raz chciałbym przeprowadzić publiczną zbiórkę pieniędzy na nową licencję TS3 AAL 128 slotów. Koszt czegoś takiego nie jest mały, bowiem trzeba zebrać 350 zł. Oczywiście ja od siebie co miesiąc będę dokładał, tak samo opiekun TS3. Chcemy zebrać pieniążki do końca tego roku i mamy nadzieję, że się uda. Po co przede wszystkim licencja AAL i dlaczego tak drogo? Licencja AAL jest potrzebna, ponieważ non-profit nie jest w stanie zapewnić przyszłości dla serwera TS3. Niektórzy zgłaszają supportowi tsa przeróżne sieci, a Ci nie patrząc na to, blokują licencje i adres IP. Może być sytuacja, w której dopatrzą się naruszenie zasad. Więc różnie bywa z tum supportem. A tyle $$ biorą z wiadomych przyczyn. Raz, że ich support jest najlepszy, bo TS3 jest bardzo często rozwijany, zapewnia to wysoką wydajność i jakość komunikatora, więc koszt licencji jest tak ogromnie drogi. Przede wszystkim TS3 jest do Waszego użytku. A, że Fragujemy.com planujemy przekształcać w centrum gier, gdzie powstaną pochodne projekty i to już od początku przyszłego roku, to TS3 będzie musiał działać stabilnie z gwarancją, że nie grozi mu jakaś blokada. Jak wpłacić pieniądze? Jest możliwość SMS? Jedyną drogą, aby zasilić nasze konto jest przelew. Opcja SMS pojawi się niebawem, bo wszystko wskazuje na to, że będziemy mieć własną treść SMS'a, np. fragujemy i dzięki temu będzie można płacić już wszędzie tym. Dane do przelewu: Rachunek odbiorcy: 93 1090 1069 0000 0001 1948 3717 Nazwa/imię i nazwisko odbiorcy: Krytyk s.a. Tytuł przelewu: Zbiórka na licencję TS3 - [Twój nick] Kwota przelewu: 10,00 PLN Za wszystkie datki serdecznie dziękujemy. Lista osób, które wpłaciły do tej pory i kwota: Nesty - 50 PLN H4rmus - 12,47 PLN ~ 12,5 aSg - 20 PLN Paciaciak - 70 PLN Night - 30 PLN Bangarang - 50 PLN Brokhen - 20 PLN lysy224 - 27,5 PLN ersO - 45 PLN --- Pozostało do zebrania: 25 / 350 PLN
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności