Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'ogólny' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Centrum Dowodzenia
    • Regulaminy
    • Ogłoszenia i informacje
    • Organizacja naszego projektu
    • Rekrutacja na naszym projekcie
    • Konkursy na naszym projekcie
    • Promuj i wesprzyj nasz projekt
    • Lista wszystkich usług
    • Zapytaj nas
  • Strefa Fragowiczów
    • Przydatne dla Fragowiczów
    • Wspólna integracja
    • Kącik redakcyjny
    • Kącik twórczości
    • Kącik hydepark
  • Strefa kar, skarg i zgłoszeń
    • Formalności - kary
    • Forum
    • Counter-Strike 1.6
    • Counter-Strike: Source
    • Counter-Strike: Global Offensive
    • Counter-Strike 2
    • TeamSpeak i Discord
  • Strefa naszych serwerów
    • ★ CS 1.6 ★ Lista serwerów
    • ★ CS:S ★ Lista serwerów
    • ★ CS:GO ★ Lista serwerów
    • ★ CS 2 ★ Lista serwerów
    • ★ Lista różnych serwerów ★
    • ★ Serwery głosowe ★
  • Strefa gier i sprzętu
  • Strefa pozostałych działów
  • Info
  • Ogłoszenia
  • [CS 1.6] Gracze serwera ZOMBIE INFECTION Aktywność
  • Ekipa Mocnego Pierdolnięcia Wszystko
  • ASG - AirSoftGun Forum ASG
  • Mirage 4L Homie Manewry
  • Wariaty Zeu$a Do odstrzału
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI POLECANE DRZEWKA
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI ELITARNE POJAZDY
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI PRZEMYŚLENIA
  • Byłem tutaj - strefa publiczna Byłem tutaj
  • Surf Classic Rekord fragów (ss)
  • Fragowi wyznawcy filozofii "XD" Tematy
  • Śnięte słowa mesjasza ner7usa Wielkie psalmy
  • Śnięte słowa mesjasza ner7usa Bogate donacje słowne
  • Miauczki *.* Miau Miau
  • shooters Tematy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Imię


Miasto


Zainteresowanie


Nick na sieci


Ulubiony serwer


Gram na serwerach


Skąd dowiedziałeś się o naszej sieci serwerów


System


Procesor


Karta graficzna


Pamięć RAM


Fotel


Monitor


Myszka


Klawiatura


Słuchawki


Mikrofon


Smartfon


X


Facebook


Instagram


TikTok


Snapchat


Discord


Twitch

Znaleziono 3 wyniki

  1. Ogólny Regulamin serwerów Pamiętaj, że regulamin danego serwera jest nadrzędny niż ogólny regulamin! Ogólne zasady rozgrywki... Zabronione: Oszukiwanie poprzez: Używanie cheatów i programów oszukujących rozgrywkę, np. VPN. [!] Niezależnie od intencji, korzystanie z programów uniemożliwiających identyfikację będą karane! Używanie skryptów i programów zewnętrznych wspomagających grę, np. AutoBH. Używanie informacji przekazywanych przez cheatera o pozycji graczy oraz współpraca z nim. Używanie zewnętrznych komunikatorów w celu podawania informacji o pozycji graczy, np. TS czy Discord. [!] W przypadku udowodnienia współpracy, gracze mogą zostać całkowicie wykluczeni z dostępu do serwerów! Używanie komend dostępnych w grze, które dają przewagę nad innymi graczami, np. obniżających jakość Smoków. Utrudnianie gry graczom poprzez: Blokowanie. Celowe lamienie. Celowe zabijanie hostów. Wyrzucanie bomby w niedostępne miejsca na mapie. Wyrzucanie bomby w celu oddania jej w ręce przeciwników. Nieuzasadnione podpowiadanie na czacie głównym przeciwnej drużynie. Działanie na szkodę serwera poprzez: Destabilizowanie rozgrywki przez floodowanie serwera. Wykorzystywanie błędów w grze powodujących problemy na serwerze. Podbieranie graczy z serwera poprzez: Oferowanie możliwości zagrania matchmakingów lub mixów. Reklamowanie konkurencyjnych serwerów wraz z ich adresami IP. Reklamowanie stron www lub ich nazw, które: Zawierają treści zabronione, np. link do cheatów. Zawierają treści o charakterze pedofilskim lub pornograficznym. Posiadają taką samą treść tudzież tematykę jak nasza sieć serwerów. Celowe unikanie lub omijanie kary poprzez: Ucieczkę przed jej nadaniem. Wchodzenie na współdzielonych lub innych kontach. Ustawianie obraźliwych nicków podczas mute bądź gaga. [!] Jeśli otrzymałeś karę, złóż odwołanie na naszym forum by uniknąć dalszych problemów! Zawyżanie pingu bądź lagowanie. [!] Ping nie powinien przekraczać wartości 120 - 125 ms, lecz ważniejszą kwestią jest to czy lagujesz! Wykorzystywanie bugów na mapach lub na serwerze. Wchodzenie, chodzenie bądź wskakiwanie na tekstury map. Stosowanie nieczytelnego lub niewidocznego dla innych graczy nicku. Ustawianie w nicku lub nazwie grupy steam tagu V.I.P mimo braku jego posiadania. Handlowanie na serwerze poprzez ogłaszanie ofert o wymianę, zakup lub sprzedaż jakichkolwiek rzeczy. Celowe zaburzanie balansu poprzez przechodzenie z drużyny do drużyny lub ignorowanie systemu autobalansu. Dozwolone: Granie na jakimkolwiek nicku niełamiącym regulaminu. [!] Z uwagi na dużą ilość graczy o podobnych nickach, nie wnikamy w podszywanie się pod innego gracza! Wchodzenie, chodzenie bądź wskakiwanie w różne miejsca na mapach, jeśli są one łatwo dostępne. Zasady dotyczące zachowania na serwerach.... Zabronione: Szkodzenie projektowi poprzez: Doprowadzanie do konfliktów i podziałów wśród społeczności. Rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji na temat osób funkcyjnych. Manipulowanie treściami i sianie oszczerczej propagandy, stawiającą projekt w złym świetle. Nadużywanie mikrofonu poprzez: Puszczanie bindów lub innych dźwięków. Zagłuszanie rozgrywki, np. muzyką, śpiewem lub piszczeniem. [!] Jeśli chcesz puszczać muzykę lub nie posiadasz mutacji, zapytaj graczy o zgodę na używanie mikrofonu! Zachowywanie się w sposób gorszący innych graczy, np. bekając. Tworzenie niesmacznej atmosfery poprzez: Nagminne trollowanie. Nadmierne przeklinanie. Propagowanie negatywnych postaci historycznych. Kłócenie się w sposób zagłuszający normalną rozgrywkę. Prowokowanie i podpuszczanie graczy poprzez: Używanie zwrotów typu 'ez' czy 'łatwo'. [!] Słowo 'essa' ma inne znaczenie niż 'ez' i nie stanowi prowokacji! Włączanie do dyskusji osób trzecich, niezwiązanych z tematem, np. rodzinę. Nagabywanie do złamania regulaminu i zasad lub celowe wprowadzanie w błąd. Obrażanie i poniżanie graczy na czacie, mikrofonie czy w nicku bądź tagu i grupie steam poprzez: Wyśmiewanie, np. na tle orientacji seksualnej. Dyskryminowanie ze względu na, np. wygląd, płeć czy rasę. Ujmowanie godności drugiego człowieka ze względu na, np. wiarę, kulturę czy przekonania Udostępnianie prywatnych danych osób niepublicznych. Notoryczne bezpodstawne oskarżanie graczy, np. o posiadanie cheatów. Spamowanie tudzież floodowanie przez mikrofon lub wiadomościami na czacie. Dozwolone: Używanie mikrofonu, jeśli: Głos gracza przeszedł mutację głosową. Głos gracza nie przeszedł mutacji głosowej, ale otrzymał zgodę od graczy lub admina serwera. Dawanie informacji o pozycji gracza, gdy ten jest AFK lub nadmiernie kampi. Prowadzanie spokojnych i merytorycznych dyskusji z graczami niezagłuszających rozgrywki. Zasady dotyczące zachowania względem administracji... Zabronione: Podszywanie się pod admina poprzez: Celowe granie na jego nicku. Celowe ustawianie tagów adminowskich. Utożsamianie się z jego rolą mimo braku posiadania uprawnień. Podważanie autorytetu admina poprzez: Kwestionowanie jego decyzji. Dyskutowanie o słuszności nadanej kary. Szydzenie z kar nadanych lub nadawanych przez administrację. Stosowanie gróźb i obelg w stosunku do admina. Męczenie lub nagabywanie admina, np. do zmiany mapy na serwerze. Kłamanie admina, np. w celu nałożenie bezpodstawnej kary na innego gracza. Dozwolone: Proszenie admina o wykonanie czynności niełamiącej regulaminu. [!] Jeżeli większość graczy prosi, np. o zmianę mapy lub zbanowanie gracza, nie uznaje się tego za czyny zabronione! Zgłaszanie uwag bądź skarg na admin chat o łamaniu przez graczy regulaminu. Zasady dotyczące serwerów Counter-Strike 1.6... Zabronione: W kwestiach WarGoda: Odmawianie wykonania skanu. Ucieczka z serwera po zainicjowaniu interwencji admina. Posiadanie czerwonego raportu ( tzw. "Red WarGod" ) w ciągu ostatnich 2 lat. [!] Jeśli raport ma niską szkodliwość, Administracja bądź Główny Sędzia ocen mogą warunkowo anulować karę! Używanie SGS Jump i jego pokrewnych. Używanie modeli postaci wpływających znacząco na grę. [!] W tym również modele ESL - przykłady niewłaściwych: 1 | 2 | 3. Używanie innej metody renderowania grafiki niż domyślnej, tj. OpenGL. [!] Jeżeli nie możesz grać na OpenGL, skontaktuj się z administracją i napisz stosowną argumentację! Używanie sprayów łamiących regulamin i zasady obowiązujące na serwerze. - - - Zasady dotyczące serwerów Counter-Strike Global Offensive & 2... Zabronione: Używanie komend w celu sprawdzania konfiguracji serwera. Używanie znaków specjalnych powodujących kolorowanie wiadomości na czacie. Używanie nametagów broni łamiących regulamin i zasady obowiązujące na serwerze. Wyjaśnienie kwestii spornych... Czy jeśli udostępnię innym graczom metodę, która powoduje destabilizowanie gry na serwerze, to działam na szkodę serwera? Odp.: Tak - jeśli znalazłeś lukę lub błąd na serwerze, to powinieneś zgłosić to nam na forum. Czy jeśli chcę puścić bind lub inny dźwięk mogący zakłócić rozgrywkę, a gracze wyrażą to na zgodę, to łamię regulamin? Odp.: Nie - jeśli jednak admin przebywa na serwerze i zwróci na to uwagę mimo, iż gracze się zgodzili, to masz obowiązek stosowania się do jego wytycznych. Czy jeśli nie mam mutacji głosowej, a jeden z adminów zezwolił mi na rozmowę na serwerze, a drugi zakazał, to otrzymam karę? Odp.: Nie - jeśli dostałeś pozwolenie od innego admina, to obowiązkiem adminów jest dogadanie się w tej sprawie. Jeśli otrzymałbyś karę od drugiego admina, to powinieneś w pierwszej kolejności odwołać się od niej na naszym forum. Wyjątek stanowi sytuacja, kiedy poprzedni admin przed opuszczeniem serwera zezwolił na rozmowę, ponieważ kolejny admin nie może wiedzieć, że ten poprzedni przed wyjściem wydał pozwolenie, stąd może on zakazać Ci dalszych rozmów. Czy jeśli nie mam mutacji głosowej, a gracze zezwolili mi na rozmowę na serwerze, to czy admin po wejściu na serwer może mi tego zakazać? Odp.: Tak - admin to jest osoba zarządzająca rozgrywką, dlatego powinieneś podporządkowywać się do jego decyzji. Czy jeśli przeklinam na serwerze, ale nie tworzę tym niemiłej atmosfery, to może zostać uznane jako nadmierne przeklinanie? Odp.: Nie - w nowym zapisie regulaminu jasno jest wskazane, że tworzenie niesmacznej atmosfery jest zakazane, co za tym idzie należy zachować zdrowy rozsądek. Jeśli przekroczysz pewne granice, to na pewno zostaniesz za to ukarany, dlatego zachowaj umiar, gdyż na serwerze przebywają różni gracze. Czy jeśli wyciągam jakieś brudy na danego gracza, to może to zostać uznane jako prowokowanie bądź podpuszczanie go? Odp.: Tak - serwer to nie jest miejsce do rozstrzygania prywatnych animozji, dlatego wyjaśniaj takie sprawy prywatnie. Czy jeśli gracz ma podobny, zbliżony a nawet taki sam nick, jakim posługuje się na serwerze, to może zostać ukarany? Odp.: Nie - wynika to z faktu, iż często niektóre nicki są bardzo popularne, dlatego rezerwowanie ich nie ma najmniejszego sensu. Czy jeśli mam zbliżony, a nie identyczny nick jak admin serwera, to może to zostać uznane jako podszywanie się pod niego? Odp.: Nie - jeśli nick nie jest identyczny, to nie zostaniesz ukarany za podszywanie się pod admina, Jeśli jednak nick jest karykaturą wyszydzającą tego admina, to możesz zostać ukarany za jego obrażanie, a nie podszywanie się. Czy jeśli użyję w stosunku do admina zwrotów w stylu "stracisz admina, zobaczysz", "złożę skargę na ciebie", to mogę zostać ukarany? Odp.: Tak - stosujesz w ten sposób groźby, dlatego powstrzymaj się od niepotrzebnych komentarzy. Czy jeśli admin według mnie wykonuje swoje obowiązki nieudolnie i zwrócę mu na to uwagę to zostanie to uznane jako podważanie jego autorytetu? Odp.: Tak - jeśli masz jakiekolwiek zastrzeżenia co do pracy admina, to powinieneś złożyć na niego skargę na naszym forum. - - - Słowniczek pojęć... Cheaty - Niedozwolone oprogramowania zewnętrzne, np. Wallhack, AimBot. Skrypty - Niedozwolone modyfikacje gry ułatwiające grę, np. AutoBh, Celownik do AWP. WarGod - Aplikacja, dzięki której można zweryfikować czy gracz posiada Cheaty lub Skrypty. Tekstury - Niedozwolone powierzchnie lub miejsca na mapie, do których dostęp jest utrudniony. Lamienie - Robienie czegoś źle, byle jak, nieudolnie. Kampienie - Chowanie się w miejscach skrytych bądź pozostawanie przez dłuższy czas w jednym miejscu lub obszarze. Bugowanie - Wykorzystywanie błędów bądź problemów danej mapy, serwera lub samej w sobie gry. Lagowanie - Poruszanie się po mapie w sposób przerywany, a nie płynny, co utrudnia trafienie i zabicie. Floodowanie / Spamowanie - Wielokrotnie wykonywanie danej czynności w krótkich odstępach czasowych. Admin Chat - Chat widoczny tylko przez administrację serwera. Aktywny ban - Ban, który został nałożony na gracza, a ten poprzez, np. zmianę IP, nie stosuje się do niego. --- Copyright © Fragujemy.com - zakaz kopiowania! Administrator zastrzega sobie prawo do edycji niniejszego regulaminu w każdym momencie oraz niepodważalnego prawa do wszystkiego zawartego w nim. Ostatnia aktualizacja: 01 stycznia 2025r
  2. Zastanawiam się czy składać skargę na każdego z osobna czy po prostu wrzucać wam demka z tego co się dzieje na tym serwerze bo banujecie pojedyncze osoby za coś co robi 90% serwera po reszta 10% nie potrafi tego zrobić. I tak teraz się trochę więcej osób ogarnęło ale to że 10% do tych 10% doszło 15% innych osób które przestały skracać to nie zmienia faktu że dalej nie ma gry ... Proponuje wgrać plugin czy co to jest aby po wpisaniu komendy amx_ip wyskakiwało ip graczy. Już mówię dlaczego : po 1 ktoś wchodzi na czyjeś nicki od jakiegoś czasu w tym na mój jak miałem bana (słyszałem od znajomych) dodatkowo podczas nagrywania demka aby złapać ip typa muszę czekać aż wyjdzie z serwera bo dopiero wtedy wyskakuje ip (chyba że o czymś nie wiem, napiszcie mi wtedy). Co do skargi mam jakies 10 demek na kilku różnych graczy, nie mówiąc o tym że zrobiłem je w około 2 dni wchodząc na serwer dosłownie na 10 min (kilka demek mam od znajomego który mi pomógł). Aby nie było wątpliwości nie siedziałem na specie czekając na kogoś ... wie ile czasu po prostu wchodzisz i zawsze ktoś skraca ważne aby była mapa która da się skrócić (nie nagrywałęm wszystkich bo bym nie dał rady wiec tylko bardziej znane nicki i vip'ow). Kilka demek zepsułem przez moją nie uwagę ponieważ demko z tą samą nazwą nadpisuje poprzednie. RoBSonBiceps x4 : http://speedy.sh/X6Vja/biceps.rar Crash x1 : http://speedy.sh/zAGJq/Crash.dem eryk polska polnocna 1x : http://speedy.sh/7TZrk/eryk.dem- było więcej ale zostały nadpisane poprzez nazywanie demka pod tą samą nazwą (demek nie robię na 1 mapie - 1mapa = 1 przewinienie) malek 2x : http://speedy.sh/nj25y/malek.rar Peynev - Vip 1x : http://speedy.sh/4euNm/Peynew.dem ucieczkaz "klatki dla terro" kampienie i bicie z za jego obszaru. Na tę chwilę brak demka ze skracaniem ale jak mówiłem wchodziłem tylko na chwilę i tego gracza wtedy nie było, a demko z tej mapy ze skracaniem zastąpiło to ponieważ nazwałem je tak samo. XxXBaRtuSXxX1994 1x : widać tam że nawet gracz który nie potrafi BH skraca mapę ( na tyle ile portafi, ponieważ widać na demku że dodatkowo około 4 osoby już na początku skróciły gdzie on prawdopodobnie nie potrafił). Na demku widać listę graczy którzy nie mieli możliwości przejść mapy w tak krótkim czasie tj. 1. RoBSonBiceps 2. BesTu 3. Inspire 4. PlayerCS 5. Prosto w banie 6. RedSkull GrubySpawaczKoniWodnych 1x : http://speedy.sh/BEYF5/Gruby.dem- tutaj również widzimy jak pan RoBSonBiceps skraca mapę razem z GrubymSpawaczem... N!CE 1x : http://speedy.sh/UxN4K/Nice.demGdyby się przyjrzeć i przeanalizować widać że pan malek po raz kolejny skraca mapę + dodatkowo widać jak inni gracze robią to samo. RedSkull 1x : http://speedy.sh/8fEYs/redskull.dem- gracz widniejący na demku u pana Bartusa No to narazie tyle demek kilku graczy jak zobaczyło że wchodzę na specta to zaczęło udawać afk ale i tak mniejsza o to. Teraz przejdziemy do SS'ów Teraz będą śmiechy: Jak we wcześniejszym temacie po 1-wsze nie mam wcale dużo banów za skracanie bo tylko 2 ale to nie jest istotne. Interesuje mnie 2-ga część zdania. Tak jak pisałem przesadą jest dla mnie wyzywanie konkretnej osoby jak w tym przypadku poniżej : (jeśli ktoś nie widzi zacytuję: Myft : kurwo jebana cipe se usmaz - tak Paciak według mnie to nie jest stosowne zachowanie i jest to przesada) -ss http://imgur.com/Xhupidh Co więcej typek dostaje bana na 30min nie na tydzień lub 3 dni. Więc proszę was nie róbcie z siebie nie wiadomo kogo tylko zróbcie regulamin jakiś z wydzielonymi odpowiednimi karami a nie raz dacie na tydzień potem komuś na rok a potem za to samo na 30min - według mnie zero logiki A tutaj ban na 30min dla tego gracza : http://imgur.com/ti668nh - ŚMIESZNE Tutaj taki mały bonus i zachowanie pana Admina Paciaciakowej : konkretnie chodzi mi o cytat na admin all chacie na biało "zamknąc modry jak nie ma mutacji !!!!" ja wiem że jak admin a zwłaszcza H@ coś takiego napisze to nie jest przesada no szkoda, ale ziomek najpierw zobacz na siebie potem pisz o kulturze. Ostatnio wbiłeś na serwer pograłeś 5 minut mimo że skracali nie dałeś bana po prostu wyszedłeś. Wiem że zaczynam tu spór jako zwykły gracz przeciwko Adminom/H@ więc nie mam siły przebicia ale co tam wyrażam moje zdanie może pomoże wam to poprawić coś na tym serwerze. + Wyzywanie w moja stronę przez gracza eryk polska polnocna - wiem że wyzywanie od noobów jest niczym ale skoro pan Paciak podchodzi aż tak do sprawy to czemu by ten koleś nie miał dostać bana na tydzień hmm no dobra zgodzę się na te 3 dni .... http://imgur.com/lYk2zEr,ew839sg Uznałem że będzię lepiej i szybciej napisać to w jednym temacie niż robić ich 40-ści i nabijać posty + męczyć się z tym dodatkowe 40minut - myślę że rozpisałem wystarczająco dokładnie i wszystko znajdziecie. Dziękuję za Uwagę : Ahmed
  3. Hej. W tym temacie możecie rozmawiać o wspólnej grze. Możecie rozmawiać także o poszczególnych bohaterach w grze. Możecie prowadzić różnego rodzaju dyskusje na temat LoL'a. Serdecznie zapraszam. :)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności