-
Dla mnie to pierwsza operacja xD Ale przyznam Ci rację, w skrzynkach brzydkie (jak dla mnie) skiny oczywiście nie wszystkie. +2 misje na 4 dni :/ trochu słabo.
-
Wiecie może kiedy wychodzi nowa operacja xd? # Temat można zamknąć, dzisiaj wyszła nowa operacja :X
-
#Prosiłbym o usunięcie tego posta. Zły dział.
-
I tu i tu ;D na dd2 dłużej pomyłka moja.
-
Zawsze są jakieś szanse a w typ przypadku uważam że są duże ;D Fnatic wygrywa praktycznie wszystko więc ich brak ... Go Go Virtus.Pro
-
Heh to z tym defusem najlepsze :D
-
Fnatic daNNN xD Plat 3
-
Postów
41 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
0 -
Darowizny
0.00 PLN
