-
No ale coś długo im to idzie, bo trwa już do około 2 tygodni. Boję się, że po prostu odpuścili ten temat i już nie pogram.
-
Witam mieszkam w holandii i od jakiegoś czasu w ogóle nie widzę nawet serwera fragujemy only d2. Jakieś pomysły? Nesty pisałeś w sb o pukawce, że mieli zrobić, ale w dalszym ciągu nie mogę grać.
-
słaba ta akcja życia :P
-
Łezka się w oku kręci. Mam konto cs go, ale chyba nigdy się nie przekonam do tej wersji.
-
Nesty yyyyy ? Jak to mówią co to było a nie jest nie piszę się w rejestr. Chcę się odciąć od przeszłości, jezeli kogoś obraziłem to przepraszam. Wiem, że nadaję się na tą funkcję jak zostanę przyjęty to będę się cieszył, jak nie to trudno jakoś to przeżyję :)
-
Zgadza się czasami wchodzę na chwilkę gdyż szlak człowieka trafia jak ma grać z haxami
-
ersO napisałem, że gram głównie rano, gdyż pracuję na nocki także po pracy pogram pogram 2-4 godzinki od godziny 9:00 i sporadycznie wieczorami. Wydaje mi się, że właśnie w godzinach porannych jest deficyt adminów gdyż dużo czitów gra wtedy.
-
Zapomniałem napisać, że na serwerze gram już z 8-10 miesięcy z pewnymi przerwami
-
Propsy pany. To teraz Lysy prosi o res top15
-
[CS] Piętnaste urodziny Counter-Strike
Browar odpowiedział(a) na Ice Tea temat w Rozmowy i fragmovie z CS 2 & CS:GO
Ta gra chyba nigdy nie umrze -
Chodzi mi o to, że ,,uśpiłem" kobitę i nieczęsto mam okazję zagrać sobie nockę na fragujemy. Jeżeli już wrzucałem parę razy screeny to admin powinien w końcu dać mi spokój.
- 5 odpowiedzi
-
Zagrałem raptem dwie, albo trzy rundy...
- 5 odpowiedzi
-
Witam mam pytanko, propozycję odnośnie robienia screenów przez admina. Otóż wrzucałem już tu kilkakrotnie screeny, za każdym razem robił mi je inny admin. Teraz jest godzina 00:30 chciałem sobie zagrać nockę na serwerze, a wnioskuję że żaden admin do rana bana mi nie ściągnie ( obym się mylił ). Czy istnieje możliwość, aby dany admin podczas robienia screenów na serwerze widział, że np. temu graczowi już ktoś ssy zrobił ?
- 5 odpowiedzi
-
Counter Strike Portable (Android) Counter-Strike na androida :D
-
Problem ze "szprajem" pomocyyyy! xD
Browar odpowiedział(a) na Patriota temat w Problemy i pytania z CS 1.6
znajdz i usuń plik tempdecal.wad
-
Postów
43 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
0 -
Darowizny
0.00 PLN
