Witam.
Tak jak w tytule, mam problem ze "szprajem".
Mianowicie polega on na tym, że:
Jak ustawie sobie jakieś "logo" lub coś.
To i tak to nie działa, tylko nakłada się logo serwera cs (nie będę pisał jakiego bo będzie podchodziło pewnie pod reklamę xD)
Pomooooże ktoś abym mógł normalnie nakładać "szpraje"? xD
Z góry dziękuję i pozdrawiam.
Patriota :)