Witam mam pytanko, propozycję odnośnie robienia screenów przez admina. Otóż wrzucałem już tu kilkakrotnie screeny, za każdym razem robił mi je inny admin. Teraz jest godzina 00:30 chciałem sobie zagrać nockę na serwerze, a wnioskuję że żaden admin do rana bana mi nie ściągnie ( obym się mylił ). Czy istnieje możliwość, aby dany admin podczas robienia screenów na serwerze widział, że np. temu graczowi już ktoś ssy zrobił ?