Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'przenikanie' .
-
Tak jak w temacie. Proponuję wstawić przenikanie na respie przez 15 sekund przeznaczonych na kupowanie broni. Czasami na respie jest masakra jak ktoś z "pierwszymi" respawnami jest afk albo zamuli. często ma to wpływ na rozgrywkę w danej rundzie. Oczywiście jest też kwestia czy taki plugin nie zamuli serwa :)))
-
Witam chcialbym zwrocic uwage iz wiele osob na mapach staje z awp w jednym miejscu i sie przejsc nie da jak ktos chce isc wiec milo by bylo jakby wgrany byl plugin przenikania gra stala by sie o wiele latwiejsza ludzie by sie nie denerwowali i niewyzywali nawzajem co jest dosc czestym przypadkiem w takich sytuacjach mysle ze zastanowicie sie nad wgraniem takiego pluginu Pozdrawiam
- 14 odpowiedzi
-
- przenikanie
- przez
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Witam, mam taką propozycję aby wgrać plugin na przenikanie graczy z teamu w którym jesteśmy, ponieważ na początku rundy czasami ciężko wyjść z respa bądź ktoś jest AFK, albo plącze się pod nogami itd.
- 2 odpowiedzi
-
- przenikanie
- przez
-
(i 3 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Plugin: team-semiclip Przenikanie/Niewidzialność Opis: Serwer 31 slotowy, na respie łatwo się zblokować, bo albo ktoś nieumiejętnie biegnie, albo afk, albo po prostu dużo ludzi i nie ma jak biec. Plugin aż tak dużo nie waży, coraz częściej wgrywany na serwery, więc myślę że tutaj też można wgrać. Na pewno ułatwi grę ;) http://home-edition.eu/team-semiclip-przenikanieniewidzialno%C5%9B%C4%87-t6299/ http://amxx.pl/topic/123533-team-semiclip-przenikanie-przez-graczy/ http://amxx.pl/topic/21337-semiclip/ http://amxx.pl/topic/3565-semiclip-przenikanie-graczy-przez-siebie/ http://amxx.pl/topic/137093-team-semiclip-lecz-z-jedn%C4%85-rzecz%C4%85/
- 2 odpowiedzi
-
- semiclip
- przenikanie
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Mam taka propozycje, aby mozna był przenikac przez ludzi ze swojego teamu, ponieważ czesto ludzie blokuja i zle sie gra
- 5 odpowiedzi
-
- przenikanie
- przez
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Mam taka małą propozycję aby wgrać paro sekundowe lub cały czas przenikanie przez członków swojego team. ponieważ jest ciężko wyjść z swojego respa jak team jest nie ogarnięty lub idzie staje idzie staje. i Team przeciwny wpada i robi teksańską masakrę. Pisze ten wątek ponieważ jak się uda mi to szybko wychodzę + team przeciwny jak blokują się długo wychodzą i robię masakrę :) Myślę że to warte przemyślenia.
- 1 odpowiedź
-
- przenikanie
- własny
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
