Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'przedmiotów' .
-
Valve zaktualizowało swój regulamin o zapis, z którego wynika, że firma nie będzie już zwracać przedmiotów przejętych przez oszustów. Gracze korzystający ze Steam mieli według firmy dość czasu, by zapoznać się ze wszystkimi ostrzeżeniami, więc powinni sami sprawdzać, czy osoba, z którą przeprowadzają daną transakcję jest zaufana. Valve już jakiś czas temu wypowiedziało wojnę oszustom, którzy podstępem przejmowali konta i zgromadzone na nich przedmioty innych użytkowników. Firma wprowadziła blokadę wymiany dla użytkowników, którzy nigdy nie wydali w sklepie minimum 5 dolarów. Miało to odstraszyć oszustów, którzy do tej pory zwykle wykorzystywali puste konta, których usunięcie nie było dla nich żadną stratą. Niestety nadal zdarzają się osoby, które żerują na naiwności innych graczy. Valve nadal chce karać takie osoby, ale jednocześnie nie będzie oddawało utraconych przedmiotów poszkodowanym. Do tej pory istniała taka możliwość, ale właściciele platformy Steam postanowili zmienić regulamin. Czytamy w nim m.in., że wszystkich oszustw można uniknąć stosując się do prostych zaleceń. To użytkownik powinien być pewny przeprowadzając transakcję, że druga strona nie chce od niego wyłudzić informacji, czy przedmiotów. Właściciele platformy Steam twierdzą, że ilość informacji udostępnionych przez nich na temat oszustw, a także zaleceń mających na celu niedopuszczenie do nich, była tak duża, że użytkownik powinien wiedzieć, jak się zachować. Co więcej, zwrot przedmiotów najczęściej dokonywany był przez ich duplikowanie (bo skradziony przez oszusta dawno znajdował się na kolejnym koncie, którego nie można było wykryć), a to wpływa na cały rynek. Nie jest tajemnicą, że im więcej danych produktów, tym stają się one tańsze. źródło: http://pclab.pl/
- 11 odpowiedzi
-
- 3
-
-
Siemanko, Aktualny system przenoszenia przedmiotów do swojego ekwipunku na przykład gdy kogoś zabijemy jest dość nudzący i przy dużej ilości przedmiotów przeciwnika - długo to trwa. To samo gdy chcemy przenieść sobie przedmioty z jakiegoś namiotu do innego - zajmuje to dużo czasu. Dlatego właśnie wychodzę z propozycją zmiany skryptu przenoszenia przedmiotów. Wygląd ekwipunku rzecz jasna mógłby zostać taki, jaki jest, jednak gdzieś w nim mogło by zostać umieszczone w okno, w które możemy wpisać ilość przedmiotów, które chce się przełożyć. Załóżmy - chce przełożyć z namiotu do namiotu 8 magazynków, w okno wpisuje '8' i tym samym z namiotu mogę wyciągnąć 8 magazynków i potem tą samą ilość włożyć do namiotu.
- 4 odpowiedzi
-
- 2
-
-
- masowe
- przenoszenie
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
