Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'będzie' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Centrum Dowodzenia
    • Regulaminy
    • Ogłoszenia i informacje
    • Organizacja naszego projektu
    • Rekrutacja na naszym projekcie
    • Konkursy na naszym projekcie
    • Promuj i wesprzyj nasz projekt
    • Lista wszystkich usług
    • Zapytaj nas
  • Strefa Fragowiczów
    • Przydatne dla Fragowiczów
    • Wspólna integracja
    • Kącik redakcyjny
    • Kącik twórczości
    • Kącik hydepark
  • Strefa kar, skarg i zgłoszeń
    • Formalności - kary
    • Forum
    • Counter-Strike 1.6
    • Counter-Strike: Source
    • Counter-Strike: Global Offensive
    • Counter-Strike 2
    • TeamSpeak i Discord
  • Strefa naszych serwerów
    • ★ CS 1.6 ★ Lista serwerów
    • ★ CS:S ★ Lista serwerów
    • ★ CS:GO ★ Lista serwerów
    • ★ CS 2 ★ Lista serwerów
    • ★ Lista różnych serwerów ★
    • ★ Serwery głosowe ★
  • Strefa gier i sprzętu
  • Strefa pozostałych działów
  • Info
  • Ogłoszenia
  • [CS 1.6] Gracze serwera ZOMBIE INFECTION Aktywność
  • Ekipa Mocnego Pierdolnięcia Wszystko
  • ASG - AirSoftGun Forum ASG
  • Mirage 4L Homie Manewry
  • Wariaty Zeu$a Do odstrzału
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI POLECANE DRZEWKA
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI ELITARNE POJAZDY
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI PRZEMYŚLENIA
  • Byłem tutaj - strefa publiczna Byłem tutaj
  • Surf Classic Rekord fragów (ss)
  • Fragowi wyznawcy filozofii "XD" Tematy
  • Śnięte słowa mesjasza ner7usa Wielkie psalmy
  • Śnięte słowa mesjasza ner7usa Bogate donacje słowne
  • Miauczki *.* Miau Miau
  • shooters Tematy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Imię


Miasto


Zainteresowanie


Nick na sieci


Ulubiony serwer


Gram na serwerach


Skąd dowiedziałeś się o naszej sieci serwerów


System


Procesor


Karta graficzna


Pamięć RAM


Fotel


Monitor


Myszka


Klawiatura


Słuchawki


Mikrofon


Smartfon


X


Facebook


Instagram


TikTok


Snapchat


Discord


Twitch

Znaleziono 19 wyników

  1. Valve zaktualizowało swój regulamin o zapis, z którego wynika, że firma nie będzie już zwracać przedmiotów przejętych przez oszustów. Gracze korzystający ze Steam mieli według firmy dość czasu, by zapoznać się ze wszystkimi ostrzeżeniami, więc powinni sami sprawdzać, czy osoba, z którą przeprowadzają daną transakcję jest zaufana. Valve już jakiś czas temu wypowiedziało wojnę oszustom, którzy podstępem przejmowali konta i zgromadzone na nich przedmioty innych użytkowników. Firma wprowadziła blokadę wymiany dla użytkowników, którzy nigdy nie wydali w sklepie minimum 5 dolarów. Miało to odstraszyć oszustów, którzy do tej pory zwykle wykorzystywali puste konta, których usunięcie nie było dla nich żadną stratą. Niestety nadal zdarzają się osoby, które żerują na naiwności innych graczy. Valve nadal chce karać takie osoby, ale jednocześnie nie będzie oddawało utraconych przedmiotów poszkodowanym. Do tej pory istniała taka możliwość, ale właściciele platformy Steam postanowili zmienić regulamin. Czytamy w nim m.in., że wszystkich oszustw można uniknąć stosując się do prostych zaleceń. To użytkownik powinien być pewny przeprowadzając transakcję, że druga strona nie chce od niego wyłudzić informacji, czy przedmiotów. Właściciele platformy Steam twierdzą, że ilość informacji udostępnionych przez nich na temat oszustw, a także zaleceń mających na celu niedopuszczenie do nich, była tak duża, że użytkownik powinien wiedzieć, jak się zachować. Co więcej, zwrot przedmiotów najczęściej dokonywany był przez ich duplikowanie (bo skradziony przez oszusta dawno znajdował się na kolejnym koncie, którego nie można było wykryć), a to wpływa na cały rynek. Nie jest tajemnicą, że im więcej danych produktów, tym stają się one tańsze. źródło: http://pclab.pl/
  2. Unia będzie zdalnie sterować naszymi samochodami? FUTURO: To nie science fiction. Unia Europejska planuje wprowadzić nakaz montowania w samochodach urządzeń, za pomocą których policja będzie mogła... zdalnie je zatrzmać - podaje newsweek.pl. - Będziemy pracowali nad rozwiązaniem technologicznym, które będzie mogło zostać wbudowane w każdy samochód, który trafi na europejski rynek - brzmi fragment tajnego dokumentu, który wyciekł za sprawą organizacji Statewatch. - Pojazdy uciekające przed policją mogą być niebezpieczne dla obywateli. Kryminaliści będą podejmowali ryzyko, by zbiec po dokonaniu przestępstwa. W większości przypadków policja nie jest w stanie gonić uciekiniera ze względu na brak możliwości bezpiecznego zatrzymania jego samochodu - czytamy dalej.
  3. Dwie z trzech centrali związkowych - ZNP i FZZ - nie przyjęły propozycji rządu dla nauczycieli. Porozumienie podpisała jedynie "Solidarność". Oznacza to, że zaplanowany na 8 kwietnia ogólnopolski strajk staje się faktem. Spotkanie ostatniej szansy odbyło się w Centrum Partnerstwa Społecznego "Dialog". Stronę rządową reprezentowali m.in. wicepremier Beata Szydło, minister edukacji narodowej Anna Zalewska, wiceminister edukacji Maciej Kopeć, minister rodziny, pracy i polityki społecznej Elżbieta Rafalska i szef kancelarii premiera Michał Dworczyk.Natomiast związkową m.in.: prezes Związku Nauczycielstwa Polskiego Sławomir Broniarz, przewodnicząca Forum Związków Zawodowych Dorota Gardias, szef Branży Nauki, Oświaty i Kultury FZZ Sławomir Wittkowicz i przewodniczący Sekcji Krajowej Oświaty i Wychowania NSZZ "Solidarność" Ryszard Proksa. Co proponował nauczycielom rząd? Rządowe propozycje dla nauczycieli to w sumie prawie 15 proc. podwyżki w 2019 r. (9,6 proc. podwyżki we wrześniu plus wypłacona już 5-procentowa podwyżka od stycznia), skrócenie stażu, ustalenie kwoty dodatku za wychowawstwo na poziomie nie mniejszym niż 300 zł, zmiana w systemie oceniania nauczycieli i zmniejszenie biurokracji. Rząd przedstawił także nowy kontrakt społeczny dla grupy zawodowej nauczycieli, obejmujący podwyżki i zmianę warunków pracy. Nauczyciel dyplomowany po wprowadzeniu zmian otrzymałby w kolejnych latach, w wariancie pensum 22 h w 2020 – 6128 zł, 2021 – 6653 zł, 2022 – 7179 zł, 2023 – 7704 zł. W przypadku ustalenia pensum na poziomie 24 h (poziom średniej OECD) nauczyciel dyplomowany mógłby liczyć średnio na następujący wzrost wynagrodzenia 2020 – 6335 zł, 2021 – 7434 zł, 2022 – 7800 zł, 2023 – 8100 zł. Zwiększenie pensum byłoby kroczące i obejmowało cykliczne jego podnoszenie co roku, wraz z przyznaną podwyżką, aż do osiągnięcia pułapu 22 (lub 24) godzin przy tablicy w 2023 roku. Co na to związkowcy? Forum Związków Zawodowych i Związek Nauczycielstwa Polskiego w trakcie negocjacji zmodyfikowały oczekiwania (początkowo upominały się o tysiąc zł podwyżki) i obecnie postulują 30 proc. podwyżki rozłożonej na dwie tury – 15 proc. od 1 stycznia i 15 proc. od 1 września br. Krajowa Sekcja Oświaty i Wychowania NSZZ "Solidarność" negocjowała m.in. podwyżkę wynagrodzeń w wysokości 15 proc. od stycznia 2019 r. oraz zmianę systemu wynagradzania, według którego pensje nauczycieli byłyby bezpośrednio powiązane z przeciętnym wynagrodzeniem w gospodarce narodowej. A Wy co o tym myślicie? Treść "dosłownie" skopiowana w całości: https://wiadomosci.radiozet.pl/Polska/Polityka/Strajk-nauczycieli.-ZNP-FZZ-nie-podpisaly-porozumienia-z-rzadem.-Solidarnosc-zgodzila-sie-na-propozycje
  4. W plikach gry znaleziono teksturę, która ma odpowiadać za wygląd Zalewu Zacieków po niedzielnym evencie. Możemy powoli nabierać pewności, że niedzielny event będzie mocno związany z kostką. Świadczą o tym nie tylko odwołania do niej w plikach, w dźwiękach, ale także nowo wprowadzone tekstury.
  5. Podaję linka do nowej mapki de_tuscan która ma być w nowej operacji ^_^ http://epicplayz.pl/gallery/oficjalna-premiera-mapy-de_tuscan/ Pytanie kieruję do was co sadzicie na temat tej mapki ? ;) Czy graliście ją w wersji 1.6 bo ja grałem i muszę wam powiedzieć ze bardzo ciekawa ;) Ale i będzie troszkę tłoczno jeśli jakiś admin ją wrzuci na serwer fragowni. :P
  6. T-Mobile Polska S.A. i Orange Polska S.A. rozszerzyły współpracę w ramach współdzielenia radiowych sieci dostępowych obu operatorów o częstotliwości 800 MHz i 2600 MHz. T-Mobile Polska S.A. i Orange Polska S.A. podpisały aneks do obowiązującej od 2011 roku umowy o dostępie telekomunikacyjnym w zakresie korzystania z radiowych sieci dostępowych. Dotychczasowe partnerstwo zostało rozszerzone o częstotliwości z zakresu 800 MHz i 2600 MHz rozdysponowane w ostatniej aukcji. Współpraca oznacza, że każdy z operatorów będzie korzystał jedynie własnych częstotliwości, natomiast zakłada wzajemne wykorzystane stacji bazowych obu operatorów do świadczenia usług w technologii LTE z wykorzystaniem tych częstotliwości. W rezultacie oznacza to przyspieszenie programów inwestycyjnych obu spółek. Z punktu widzenia klienta oznacza to szybki wzrost pojemności mobilnego Internetu co przełoży się również na uzyskiwanie większych prędkości usług transmisji danych. Obecna sieć LTE T-Mobile dociera do ponad 98,5% populacji i ponad 88% powierzchni Polski. Dzięki rozszerzeniu współpracy szczególnie ta druga wartości zostanie poprawiona. W ramach aneksu obie spółki podjęły również zobowiązania określające minimalny poziom inwestycji w najbliższych latach. Postanowienia te są gwarancją, że wraz ze zmieniającym się zapotrzebowaniem na usługi świadczone przez obie firmy powstawać będą kolejne stacje, z których sygnał nadawać będą T-Mobile i Orange. Jednocześnie zobowiązania stron gwarantują, że w procesach inwestycyjnych na nowych i dotychczasowych stacjach wykorzystane zostaną najnowocześniejsze technologie, w tym wspierające agregację kilku pasm częstotliwości, co przyczyni się do uzyskania przez klientów jeszcze lepszych parametrów usług. T-Mobile Polska S.A. i Orange Polska S.A. współpracują w zakresie współdzielenia radiowych sieci dostępowych od 2011 roku. Na mocy porozumienia, spółka NetWorkS! zarządza ponad 10 000 stacji bazowych (każda z firm ma ponad 5000 stacji) obsługujących technologie 2G/3G/4G. Dodatkowo obie firmy współpracują w zakresie współdzielenia częstotliwości 900 MHz do świadczenia usług w technologii 3G i 1800 MHz w technologii LTE. Źródło: http://www.chip.pl/
  7. Witam. Mam pytanie, wiadomo o której będzie serwer odpalony w 100% czy nie?
  8. Jest już patch 6.20 a postaci nie ma.
  9. Jest już patch 6.20 a postaci nie ma.
  10. Po zakończeniu rozegranych nie tak dawno ćwierćfinałów letniego splitu EU LCS stało się jasne, że G2 ma już zapewniony wyjazd na tegoroczne Mistrzostwa Świata. W ostatnim czasie natomiast organizacja ta zapowiedziała w jaki sposób planuje przygotowywać się do tego turnieju. Dokładnie rzecz ujmując we wrześniu drużyna ta uda się na trzytygodniowy bootcamp w znajdującym się w Korei Południowej Seulu. Można spodziewać się, że podobnie jak w poprzednich latach na podobny krok zdecyduje się również większość teamów występujących na tej imprezie dzięki czemu G2 poza trenowaniem na Koreańskie i Chińskie zespoły może również na sprawdzenie się na drużyny z przynajmniej większości regionów biorących udział na Mistrzostwach Świata. W samej Korei gracze mają mieszkać w luksusowym hotelu znajdującym się w centrum Seulu, w którym poza elementami niezbędnymi do bootcampu do dyspozycji zawodników oddany zostanie chociażby basen czy siłownia. Jak możemy wyczytać w zamieszczonym na oficjalnej stronie organizacji oświadczeniu wewnątrz tego zespołu liczą iż możliwość trenowania przed tym turniejem w optymalnych warunkach w Korei pozytywnie przełoży się na postawę zawodników na samych Mistrzostwach Świata, dzięki czemu będą oni w godny sposób reprezentować swój region.
  11. Już jakiś czas temu pojawiła się informacja, że rosyjski jungler Danil „Diamondprox” Reshetnikov występujący w poprzednim splicie w barwach europejskiego Unicorns of Love i rosyjskiego Gambit Gaming w związku z przedłużającymi się problemami z wizą będzie w nadchodzącym sezonie najprawdopodobniej występować w Ameryce, a teraz pojawiły się pierwsze doniesienia związane z tym w jakim dokładnie zespole będzie on występować. Według tych pogłosek Rosjanin obecnie negocjuje z Apex Gaming i jeśli obie strony dojdą do porozumienia to zawodnik ten będzie występować w drugim zespole związanym z tą organizacją, który zajmie miejsce Team Dignitas w NA Challenger Series (po tym jak Apex wykupiło miejsce w tych rozgrywkach właśnie od Dignitasu). Póki co niewiele wiadomo na temat tego kto poza Diamondem miałby wchodzić w skład drugiej drużyny Apexu, jednak jak już was wcześniej informowaliśmy organizacja ta od jakiegoś czasu negocjuje również z byłym supportem występującego w NA LCS NRG eSports Kevinem „KonKwon” Kwonem, który dopiero co opuścił swój dotychczasowy team. Reszta zawodników mających tworzyć roster drugiego teamu Apex pozostaje póki co nieznana, jednak w nadchodzącej przyszłości powinniśmy dowiedzieć sięwięcej na ten temat.
  12. Pewnie wiecie, że w ubiegłym tygodniu w Guild Wars 2 pojawił się Spring Update, który oprócz wielu mniejszych nowości wprowadził również specjalnego boosta, którego my nazywamy Jump Eventem. Wszyscy posiadacze dodatku Heart of Thorns otrzymali za darmo… paczkę z 80 lvl’ową postacią, pełnym wyposażeniem i mnóstwem innych bonusów. Od razu też pojawiły się głosy, że ArenaNet chce coś takiego wprowadzić do codziennego użytku, aby każdy, chętny player – bez względu na wykupiony dodatek - mógł sobie nabyć taki awans za pieniądze lub Gemy. Nic z tego Dla jednych to dobra informacja, dla innych… niekoniecznie. Bo jeśli kogoś wymęczyło expienie do level capa, chciałby zagrać nową postacią, ale za cholerę nie chcę mu się tego powtarzać - dlaczego nie umożliwić mu takiej szansy? Jump Event nie zawsze jest przecież wadą, baa, w niektórych MMORPG'ach jest nawet wskazany. http://mmorpg.org.pl/news/zobacz/bez-obaw-guild-wars-2-nie-bedzie-sprzedawac-paczek-z-80-lvl-em
  13. Plotki, które pojawiły się w sieci dotyczące możliwości przejścia Aleksi’a „allu” Jalli’a do Team Liquid okazały się częściowo prawdziwe. Fin w najbliższym czasie będzie bowiem testowany przez północnoamerykańską drużynę – taką informację udostępniono na Twitterze Liquid. O możliwym dołączeniu allu do Team Liquid zaczęło się mówić po tym, jak DaZeD wspomniał o tym na swoim streamie, a następnie zawodnika zaczął śledzić na Twitterze Liquid122. Organizacja postanowiła nie ukrywać tego dłużej i oficjalnie zapowiedziała, że allu jest przymierzany do ich składu CS:GO. allu w Team Liquid może zająć miejsce Jacoba „FugLy” Mediny. Według wielu amerykański zespół potrzebuje porządnego snajpera, jakim bez wątpienia jest Fin. Pozyskanie takiego zawodnika może pomóc Liquid w osiąganiu sukcesów nie tylko w Ameryce Północnej, ale także na międzynarodowych turniejach. Pierwszym sprawdzianem allu będzie mecz przeciwko Dogmen w północnoamerykańskich kwalifikacjach do Road to Las Vegas. Spotkanie to odbędzie się w nocy ze środy na czwartek. Źródło: http://cybersport.pl/43234/allu-bedzie-testowany-przez-liquid/
  14. W miniony weekend na PlayStation 4 pojawiło się osiem tytułów wydanych oryginalnie na PlayStation 2 (wzbogaconych o obraz wyświetlany Przedstawiciele Sony podkreślali wówczas, że to dopiero początek i grono klasyków, które można byłoby uruchomić na najnowszej stacjonarnej konsoli firmy, ma stopniowo się powiększać. Wkrótce dołączyć do nich może pierwszy Max Payne. A przynajmniej tak sugerują informacje, jakie pojawiły się w bazie amerykańskiej organizacji ESRB, której zadaniem jest klasyfikacja wiekowa gier. Pracujący dla instytucji eksperci ocenili niedawno stworzoną przez deweloperów z fińskiego studia Remedy Entertainment produkcję, właśnie w wersji na PS4. Przyznali jej kategorię M, co oznacza, że strzelanka przeznaczona jest dla osób dorosłych – biorąc pod uwagę zawarte w projekcie treści nie jest to jednak jakimś dużym zaskoczeniem. Oczywiście fakt, że Max Payne w wydaniu na PlayStation 4 pojawił się w bazie ESRB, nie musi oznaczać, że tytuł rzeczywiście zawita na „czwórkę”. Jest to jednak bardzo prawdopodobne – organizacja już wcześniej stanowiła wiarygodne źródło o nieujawnionych planach wydawniczych branżowych firm. Kwestią czasu jest więc zapewne zapowiedź przeniesienia pierwszej części przygód nowojorskiego policjanta na PS4. Gra w wersji na PlayStation 4 powinna zostać wzbogacona o obraz wyświetlany w rozdzielczości 1080p i Trofea, które będzie można zdobyć w czasie rozgrywki. Produkcja kosztować powinna od 42 zł do 63 zł – na takim poziomie kształtuje się cena udostępnionych w weekend klasyków. http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=95511
  15. Aleksi „allu” Jalli ogłosił na Twitterze, że w 2016 roku nie będzie zawodnikiem Ninjas in Pyjamas, do którego dołączył w lutym 2015 roku. Ostatnimi czasy wyniki tej formacji nie były zadowalające, więc sporo fanów oczekuje zmian w zespole. Niekoniecznie chcą, by z NiP-em rozstał się allu, ale on jako pierwszy poinformował o zakończeniu współpracy z szwedzką formacją. Nie wiadomo jednak w jakiej drużynie zagra w przyszłym roku, ani kto go zastąpi. Źródło: http://cybersport.pl/42814/allu-nie-bedzie-graczem-nip-u-w-2016-roku/
  16. Nazwa odznaczenia: Przyjazny admin ZM Powód: Hmm, na serwerze jestem rozpoznawalny, żaden gracz nie ma do Mnie zażaleń/pretensji. Myślę, że lubią Mnie gracze :) Uwagi: Nie mam ;)
  17. Typ serwera głosowego: TS3 Nazwa kanału: U Bedzie Dobrze Powód zapotrzebowania: Do wspólnej gry z innymi ludźmi, do rozmów, do mixów cs 1.6 :)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności