Podaję linka do nowej mapki de_tuscan która ma być w nowej operacji ^_^
http://epicplayz.pl/gallery/oficjalna-premiera-mapy-de_tuscan/
Pytanie kieruję do was co sadzicie na temat tej mapki ? ;)
Czy graliście ją w wersji 1.6 bo ja grałem i muszę wam powiedzieć ze bardzo ciekawa ;) Ale i będzie troszkę tłoczno jeśli jakiś admin ją wrzuci na serwer fragowni. :P