Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'podkładanie' .
-
Tak f0ki dzisiaj 2 mapy byłeś grzeczny nie było mnie pilnuj się a ostatnio zgłaszałem haha i kazdy z tych wyszli
-
Paraszut.. nie lepiej zostać adminem i samemu dawać bany za wykroczenia? (no tak, pewnie nie masz mutacji i matury i kolegów i siedzisz całymi dniami na SPECT) W ogóle, dlaczego ktoś ma grać według twojego schematu i chodzić ścieżkami które się Tobie podobają(są najłatwiejsze)? To jest ZOMBIE MOD grasz 4fun..
-
ty ekonfidencie, masz problem, że ktoś gra po swojemu? Ma chodzić ścieżkami, które są najłatwiejsze? Albo zamiast wchodzić schodek po schodku, ma kupić grawitkę? Lecz się imbecylko
-
fajne ,super jesteś foki
-
Skończ się ośmieszać i sam siebie rozpisywać. Jak chcesz to jeszcze kilka innych map rozpiszę na Ciebie!!!!
-
odemnie to Ty sie odpierdol
-
What can i say about you??? Nothing :))) dumb kid
-
Dajcie już kurwa tej Martynie spokój xD...
- 1 odpowiedź
-
- podkładanie
- się
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Skarga na: admina Nick podczas gry: Էɑuqoʁᴉuƾ Nick osoby oskarżonej: Damo Dlaczego składasz skargę: Podkładki Data zdarzenia: 17-05-2019 godzina 18:10 Opis zdarzenia: Damo podłożył się co najmniej 4 razy na mapie, niestety ale jestem zmuszony złożyć skargę ponieważ, admini uważają się za bezkarnych, jakiekolwiek przewinienia uchodzą im na sucho a każdy inny gracz jest banowany od tak. Dowód: http://217725.node39.pukawka.pl/hltv-1905171801-zm_anekin_house_v4-1558108860-1558111020.zip Podkładka nr 1 czas na demo: 11:05 Podkładka nr 2 czas na demo 15:38 Podkładka nr 3 czas na demo 32:30 Podkładka nr 4 czas na demo 34:38 Nie składam tej skargi personalnie bo do Damo nie mam nic, chodzi mi tylko i wyłącznie o pokazanie jak admini przestrzegają regulaminu, i jakie są wyciągane z tego konsekwencje a jakie do zwykłego gracza. Chciałbym tylko aby na serwerze przestała być grupa 2 graczy, tych co mogą i żadnej kary nie ma, i tych co nieważne co zrobią to i tak będą ukarani.
-
[Oddzielony] [FAQ] Podkładanie się - co przez to rozumiemy ?
FaaR opublikował(a) temat w Oddzielone posty
Control ma rację też lepiej na five położyć wole lm w korytarzu i postrzelać z zabawą , niż siedzieć tam na górze całą rundę , może przyjdzie zm do wody a jak już przyjdzie to ucieknie wiedząc , że zero szansy na zarażenie humanów z góry.-
- podkładanie
- przez
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Yo Chodzi tu głównie o komunikat który się wyświetla podczas wejścia z paką w pole bombsaidu. Moim zdaniem nie powinien się wyświetlać gdyż Ct dostaje szybciej informacje że paka zaraz będzie podłożona i ( że tam ktoś jest-nawet jak nie chcemy podłożyć paki to i tak info jest że ktoś tam jest), i wszyscy biegną na BS i tym samym terro traci na czasie.
