Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'porządku' .
-
Siemka, od kilku dni, kiedy gram na serwerze Arena 1v1 dzieje się taka dzicz. Ludzie się wyzywają, kampią, prowokują, a dzisiaj kolega pojawił się na serwerze z bezczelnym aimbotem. Czy ta sieć serwerów już powoli umiera, czy po prostu jesteście tak niechętni do przyjmowania nowych administratorów na stanowiska? Jeszcze rok temu rzadkim widokiem był brak jakiegokolwiek administratora na serwerze. dzisiaj dziwię się jak, jakikolwiek zjawi się na arenie. Zapraszam do dyskusji członka administracji i wyjaśnienia małej aktywności administratorów na serwerze. Poniżej przesyłam dwa screeny z dzisiejszej gry, na jednym statystyki cheatera i jego nick, na drugim kulturalną dyskusję dwóch graczy,
- 2 odpowiedzi
-
- 2
-
-
- pilnowanie
- porządku
-
(i 5 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Policjanci szukają mężczyzny, który wtargnął na wybieg dla niedźwiedzi przy zoo. Jak przekonują funkcjonariusze, może on odpowiadać z art. 51 kodeksu wykroczeń, który mówi o zakłócaniu porządku publicznego. ___________________________________________________________________________ - Prowadzimy czynności w celu ustalenia sprawcy wtargnięcia na wybieg - powiedziała w środę rano Paulina Onyszko z rejonowej komendzie na Pradze Północ. Jak zaznaczyła, we wtorek wpłynęło do policji zawiadomienie od dyrekcji zoo. Zostało przekazane do referatu do spraw wykroczeń. – Na razie policjanci będą prowadzili czynności w sprawie z art. 51 kodeksu wykroczeń. Chodzi o zakłócanie porządku publicznego. Grozi za to grzywna, areszt lub ograniczenie wolności – wyjaśnia Onyszko. Dodaje też, że w trakcie postępowania i zbierania informacji, może się okazać, że w grę będzie wchodziła również inna kwalifikacja. Policja będzie też sprawdzać, czy monitoring miejski nie zarejestrował mężczyzny w czasie ucieczki. "Zabawy" z niedźwiedziem Do zdarzenia doszło w niedzielę ok. godz. 10.30. Dyrektor zoo, w rozmowie z Kontaktem 24 wspomniał o dwóch mężczyznach, którzy wtargnęli na wybieg. Jak informuje Monika Niżniak, rzeczniczka straży miejskiej, z relacji świadków wynikało, że na wybieg wszedł jeden mężczyzna, a drugi został na zewnątrz. Jednego zaatakowała i raniła samica, która znana jest z agresywnego zachowania. Mężczyźnie udało się jednak uwolnić i wraz z kolegą uciec. źródło: http://www.tvn24.pl
- 1 odpowiedź
