Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'pierwsze' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Centrum Dowodzenia
    • Regulaminy
    • Ogłoszenia i informacje
    • Organizacja naszego projektu
    • Rekrutacja na naszym projekcie
    • Konkursy na naszym projekcie
    • Promuj i wesprzyj nasz projekt
    • Lista wszystkich usług
    • Zapytaj nas
  • Strefa Fragowiczów
    • Przydatne dla Fragowiczów
    • Wspólna integracja
    • Kącik redakcyjny
    • Kącik twórczości
    • Kącik hydepark
  • Strefa kar, skarg i zgłoszeń
    • Formalności - kary
    • Forum
    • Counter-Strike 1.6
    • Counter-Strike: Source
    • Counter-Strike: Global Offensive
    • Counter-Strike 2
    • TeamSpeak i Discord
  • Strefa naszych serwerów
    • ★ CS 1.6 ★ Lista serwerów
    • ★ CS:S ★ Lista serwerów
    • ★ CS:GO ★ Lista serwerów
    • ★ CS 2 ★ Lista serwerów
    • ★ Lista różnych serwerów ★
    • ★ Serwery głosowe ★
  • Strefa gier i sprzętu
  • Strefa pozostałych działów
  • Info
  • Ogłoszenia
  • [CS 1.6] Gracze serwera ZOMBIE INFECTION Aktywność
  • Ekipa Mocnego Pierdolnięcia Wszystko
  • ASG - AirSoftGun Forum ASG
  • Mirage 4L Homie Manewry
  • Wariaty Zeu$a Do odstrzału
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI POLECANE DRZEWKA
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI ELITARNE POJAZDY
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI PRZEMYŚLENIA
  • Byłem tutaj - strefa publiczna Byłem tutaj
  • Surf Classic Rekord fragów (ss)
  • Fragowi wyznawcy filozofii "XD" Tematy
  • Śnięte słowa mesjasza ner7usa Wielkie psalmy
  • Śnięte słowa mesjasza ner7usa Bogate donacje słowne
  • Miauczki *.* Miau Miau
  • shooters Tematy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Imię


Miasto


Zainteresowanie


Nick na sieci


Ulubiony serwer


Gram na serwerach


Skąd dowiedziałeś się o naszej sieci serwerów


System


Procesor


Karta graficzna


Pamięć RAM


Fotel


Monitor


Myszka


Klawiatura


Słuchawki


Mikrofon


Smartfon


X


Facebook


Instagram


TikTok


Snapchat


Discord


Twitch

Znaleziono 9 wyników

  1. Pierwsze highlights'y, wiec proszę bez bez hejtu, dluga droga przede mna przy zabawie w sony vegasie, szczerze mowiac kazdy efekt nalozony, to ogladanie yt i w tym samym czasie dodawanie efektu ;D Do drugiego bardziej się przylożę ;D btw, tak to Morgen jakby ktoś pytał, tylko akcja inna ale lanowo ;P
  2. 10 KWIETNIA 2019 PIERWSZE ZDJĘCIE CZARNEJ DZIURY! Cień czarnej dziury w centrum galaktyki Messier 87 Naukowcy pochwalili się pierwszym w historii zdjęciem czarnej dziury, wykonanym za pomocą Teleskopu Horyzontu Zdarzeń. W osiągnięciu mają swój udział również Polacy. zdjęcie opisujące "jak tego dokonano" Na specjalnej konferencji, która odbyła się 10 kwietnia 2019 roku, przedstawiono pierwsze w historii zdjęcie czarnej dziury oddalonej od Ziemi o około 53 miliony lat świetlnych. Obserwacja tak odległego i skrajnie niedostępnego obiektu była możliwa za sprawą Teleskopu Horyzontu Zdarzeń, który powstał z połączenia ośmiu radioteleskopów rozmieszczonych na czterech kontynentach (na Hawajach, w Arizonie, w Meksyku, w górach Sierra Nevada w Hiszpanii, na chilijskiej pustyni Atakama oraz na Antarktydzie). Połączenie ich do wspomnianej konfiguracji stanowi odpowiednik wirtualnego teleskopu o wielkości naszej planety, który posiada sporą dokładność. Oprócz obrazu udało się wyznaczyć również masę obserwowanego obiektu, która dorównuje masie 6,5 miliarda Słońc. Tak do tej pory wyobrażano sobie wygląd czarnej dziury: W projekcie Teleskopu Horyzontu Zdarzeń udział bierze około 200 naukowców z całego świata. Wśród nich znajduje się dwóch Polaków – prof. Monika Mościbrodzka z Radboud University w Nijmegen w Holandii oraz dr Maciej Wielgus z Black Hole Initiative na Harvard University w USA. PRZYPUSZCZENIA EINSTEINA (około 100 lat temu opisał je w swojej teorii względności) ZOSTAŁY ZWERYFIKOWANE! zrodlo: https://nauka.poinformowani.pl/artykul/11570-opublikowano-pierwsze-w-historii-zdjecie-czarnej-dziury https://www.rmf24.pl/nauka/news-oto-pierwsze-w-historii-zdjecie-czarnej-dziury,nId,2930279
  3. Jedna z niegdyś bardzo popularnych map być może już niedługo doczeka się oczekiwanych zmian. Mowa o Cache’u, nad którym pracuje Shawn “FMPONE” Snelling. Amerykański projektant zaprezentował na swoim kanale pierwszy materiał, który zawiera poprawki. Te dotyczą bombsite’u A, gdzie pojawiło się więcej okrągłych zakończeń. Teraz zupełnie inaczej może wyglądać obrona antyterrorystów, którzy zyskali nowe miejsce i nową wizję na wejście główne. Na zmiany powinni także przygotować się strzelcy po stronie atakującej. Oczywiście, o ile poprawki z poniższego materiału zostaną zatwierdzone i wprowadzone do życia. Bardziej prawdopodobną opcją są jeszcze następne zmiany. Video o zmianach na Cache’u: Czyżby będziemy grać wkrótce na nowej mapie? Niestety, musimy czekać. Źródło by izaktv.
  4. Zmiany przez cały cały rok 2016 na sieci! Witajcie w nowym roku 2016 roku, który będzie najważniejszym i decydującym momentem w rozwoju sieci. Za nim rok 2015. Podsumowanie jego znajdziecie tutaj: http://fragujemy.com/topic/35095-podsumowanie-roku-2015-a-jednocze%C5%9Bnie-4-rocznica-naszej-sieci Co najważniejsze, większość problemów załataliśmy w roku 2015, dlatego 2016 rok to rok pod hasłem "Bez graczy nie ma kołaczy". Oznacza to, że będziemy dbać o jeszcze większy rozwój sieci. Przede wszystkim mamy tu na myśli forum. Więc zaczynamy! 1. Nowa reforma administratorów Mimo tego, że w 2015 roku odbyła się reforma administratorów, gdzie każdy z nich otrzymał kompetencje, brakowało jednoznacznego podziału administratorów na określenie konkretnego dla nich zadania. Czyli sektory administracji nie zostały konkretnie nazwane. Od 2016 roku ten podział wchodzi do życia naszej sieci: a) Administrator opiekuńczy - to ten, który będzie zajmował się konkretnie Opiekunami, odwołaniami i skargami. Będzie także rozpatrywał skargi na Opiekunów sieci. Taką osobą jest @x_warrior. Zajmować się on będzie konkretnie opiekunami CS 1.6 i wszystko, co związane z tego typu grą. Pojawi się jeszcze jeden Administrator opiekuńczy w niedalekiej przyszłości, który przejmie w całości stery nad CS:GO. Obecnie to Właściciel sprawuje piecze nad serwerami, które nie dotyczą CS 1.6. b) Administrator rozwoju i promocji sieci - to ten, który otrzymał za zadanie promowania Fragujemy.com na każdym jej szczeblu. Zajmuje się promowaniem sieci w całości, zachęca graczy do współpracy, bierze pod opiekę graczy z całej sieci, a także zarządza grupą STEAM, fanpage, stałymi bywalcami itd. Może powoływać i awansować ludzi do zarządzania wybranymi aspektami z życia forum, np. wcześniej wspomniana grupa STEAM czy fanpage. Taką osobą będzie @bygi - przy okazji gratulujemy awansu. Jest to nowy administrator od 2016 roku. c) Administrator techniczny - to ten, którego zadaniem będzie pomoc od strony technicznej przy wybranych serwerach sieci. Analizować będzie wszelkie przypadki problemów wspólnie z Właścicielem lub na jego zlecenie. d) Administrator forum - to ten, który zajmuje się konkretnie działalnością forum, ustala kadrę zarządzającą forum, np. Global Moderator czy Moderator i sprawuje nad nimi piecze, promuje forum na każdym szczeblu zwiększając pozycjonowanie. Taką osobą będzie @H4rmus - po owocach go poznamy! 2. Reforma adminowska a) Od 1 stycznia 2016 roku nastąpiła likwidacja wszelkich testów kwalifikacyjnych, które odbywały się do tej pory. Niemniej jednak w trosce o dobro naszej sieci, wprowadzamy miesięczny okres kwalifikacyjny dla wszystkich przyszłych adminów. Nieważne czy to CS 1.6 czy CS:GO, albo MTA. W okresie kwalifikacyjnym nowy admin będzie mógł popełnić maksymalnie 3 przewinienia. Przy 3 przewinieniu to jednak Opiekun zdecyduje czy dać ostatnią szansę czyli ułaskawić nowego admina czy też nie. W czasie trwania okresu kwalifikacyjnego, Opiekun wraz ze swoim Zastępcą zadba o to doglądanie nowego admina na kilka sposób. M.in. będzie mógł go w dowolnym momencie poprosić na serwer TS3 by przeprowadzić test z wiedzy. Jeśli admin nie zaliczy, to Opiekun będzie mógł - niezależnie od ilości przewinień popełnionych do tej pory - ułaskawić go / zawiesić na okres tygodnia / wyrzucić. b) Od 1 czerwca 2016 roku weszły nowe ustalenia w kwestii Specjalnych Warunków wśród Adminów: Brak przyjmowania adminów bezpośrednio z podań na specjalnych warunkach. Minimalny staż admina, który miałby przejść na specjalne warunki to 3 miesiące. Będą musiały istnieć szczególne przesłanki do tego, aby specjalne warunki zaistniały, np. problemy rodzinne, zawodowe, życiowe. Specjalne warunki można zdobyć tylko i wyłącznie na 3 miesiące z możliwym przedłużeniem do maks 6 miesięcy. Koniec z przyjmowaniem admina z innego serwera na specjalnych warunkach - powstanie specjalny do tego tematu, gdzie dany admin będzie mógł zgłosić swoją pomoc innemu serwerowi. Admin na specjalnych warunkach nie będzie otrzymywał żadnych gratisów w postaci V.I.P'a, niezależnie od tego, czy wcześniej dokonał wpłaty jednorazowej. 3. Nowy system banów wre... Mimo tego, iż wprowadziliśmy nowy system banów dla CS 1.6 o nazwie FRAGBans 2.0 niewykluczone, że mogą pojawić się jeszcze błędy podczas jego używania. Dlatego cały czas będziemy modernizować nowy system banów ( również od strony WWW ). Strona WWW: http://bany.fragujemy.com/ 4. Nowy system map na CS 1.6 NOWOŚĆ: łatwa możliwość ustawiania map, które mogą być grane w danych godzinach czasowych ( przedziałów czasowych może być i nawet 5 ); NOWOŚĆ: możliwość automatycznego włączenia specjalnego mapcycle, dostępnego poniżej określonej liczby graczy na serwerze; NOWOŚĆ: jeśli aktualnie mamy włączone już jakieś menu, np. menu V.I.P, to menu wyboru map pojawi się dopiero wtedy, kiedy gracz zamknie menu V.I.P ( bardzo często wielu z Was narzekało, że głosowanie podmieniało Wam możliwość wyboru danych broni ); NOWOŚĆ: po upływie czasu mapy na hud oraz na czacie pojawi się informacja o ostatniej rundzie oraz jaka mapa będzie następna; NOWOŚĆ: możliwość wpisywania przy nominacji skróconych nazw map ( np. zamiast de_dust2 to dust2 ); NOWOŚĆ: dowolne używanie komend przy wymuszaniu głosowania ( wystarczy, że na początku wpiszemy, np. rockthe bądź rtv ); NOWOŚĆ: po wymuszeniu głosowania poprzez użycie komendy rtv, mapa zmieni się po zakończeniu rundy, a nie w trakcie jej trwania; NOWOŚĆ: możliwość ustawienia opcji, aby zablokować komendę rtv, jeśli jakikolwiek admin jest dostępny na serwerze ( zależne od opiekuna ); NOWOŚĆ: możliwość ustawienia opcji, która zapyta wpierw gracza czy chce wziął udział w głosowaniu zanim wyświetli mu się wybór map ( zależne od opiekuna ); NOWOŚĆ: możliwość ustawienia stałego czasu mapy, nawet, jeśli wykonana zostanie komenda sv_restartround ( z myślą o serwerze typu DR ); NOWOŚĆ: możliwość anulowania głosu mimo wcześniejszego zagłosowania na daną mapę; łatwiejszy system nominacji map -> możliwość wyświetlenia listy map za pomocą komendy gal_listmaps / listmaps w konsoli z zabezpieczeniem przed wyrzuceniem gracza z powodu overflowed ( wprowadzenie stronicowanie na wzór amx_help ) -> NOWOŚĆ: możliwość wyświetlenia wszystkich map dostępnych do nominowania przez graczy za pomocą menu w grze ( komenda: nommenu ) liczne zmiany w systemie: -> wydłużenie czasu na wybór map o 2 sekundy; -> skrócenie czasu trwania runoff ( powtórzenia głosowania ); -> głosowanie będzie zawierać mapy losowe, a nie w kolejności alfabetycznej, jak do tej pory miało to miejsce; -> menu wyboru map nie będzie się zamykało, jeśli dana mapa nie osiągnie więcej niż 50% - po kilku sekundach pojawi się ponowne vote ( menu automatycznie zostanie zamknięte po czasie ); -> jeśli dany gracz opuści serwer, a wcześniej nominował mapę, to nominacja mapy zostanie zachowana; -> nowe, kolorowe wiadomości na czacie ( dla urozmaicenia ); liczne poprawki błędów: -> nie będzie już się pojawiał zastopowany czas podczas głosowania; -> niektóre standardowe komendy dostępne w CS 1.6 zostaną zablokowane, np. votemap -> podczas sprawdzania dostępnych map na serwerze poprzez konsole, gracz nie zostanie już wyrzucony -> jeśli dany serwer będzie posiadał wybór tylko 3 map, to system z nominowanych map będzie brał tylko 3 pod uwagę -> jeśli dany gracz jest na spectators lub wszedł na serwer chwilę przed głosowaniem, będzie mógł brać udział w wyborze map -> naprawiony błąd, kiedy losowy gracz mógł nie brać udziału w wyborze map I wiele, wiele więcej... 5. Nowa wersja forum Przejście z IPB 3.4.9 do wersji 4.1.x. Nowy system prywatnych wiadomości na wzór messenegera. Nowe usprawnienia dotyczące profili użytkowników ( m.in. możliwość obserwacji ). Nowe powiadomienia w przeglądarkach o aktywności na forum, np. reputacja, post w temacie. Do tego wszystkiego, forum uzyskało nową szatę graficzną, dzięki czemu wygląd stał się nowocześniejszy. 6. Nowa wersja sklepu Nowy adres sklepu: http://sklep.fragujemy.com/ Obniżka cenowa wszystkich usług w sklepie. Możliwość dokonywania zakupów na serwerze, poprzez komendy /kup lub /sklep. Rozszerzona oferta, m.in. możliwość zakupu fragów oraz klas premium na X dni. 7. Nowy serwer CS 1.6 Serwer ONLY DD2. Oryginalna muzyka z gry CS:GO. Dostępne noże pod komendą /knife z gry CS:GO. Dostępne specjalne rangi, które w zależności od KD RATIO i killi będą dopasowywane. 8. Nowa wersja COD MOD CS 1.6 Powiększenie ilości slotów do 32. Zmiana ilości poziomów z 201 do 401. Silnik COD MOD został napisany od nowa. Nowy system klas z podziałem na drużyny, bez frakcji - łącznie 27 klas! -> klasy stworzone od podstaw, posiadające moce, tj. M18 Claymore czy AirStreak; Nowy system statystyk klas. -> inteligencja, wytrzymałość i kondycja zostały zaprojektowane inaczej; -> moce klas, opierające się na inteligencji, będą prawidłowo pobierane; -> system zadawanych obrażeń został całkowicie przeprogramowany; -> koniec z bugowaniem się kondycji graczy ( wcześniej niekiedy gracze nie mogli się ruszać )! Nowy system EXP'a. -> z każdym poziomem ilość zdobywanego EXP'a będzie rosnąć ( wcześniej utrzymywał się na tym samym poziomie ); -> na podstawie zadanego obrażenia, przydzielana będzie ilość EXP'a ( wcześniej za każde zadane 20 obrażeń, otrzymywaliśmy EXP'a )! -> koniec z podbijaniem poziomów, jeśli zabiliśmy kogoś, kto miał wyższy poziom ( teraz staramy się sami zaspokoić swoją klasę )! -> podczas zdobywania EXP'a, brane pod uwagę jest zabicie lub strzał w HeadShot ( dotychczas za HS był osobny, stały EXP ); -> EXP wyświetlany będzie w sposób dynamiczny ( tekst będzie powoli się obniżał )! Nowy system dodatkowego EXP'a. -> za każdą zemstę na graczu, otrzymasz EXP'a; -> za zabicie 3, 5, 7, 10, 15, 20 graczy pod rząd, zdobędziesz coraz to więcej dodatkowego EXP'a; -> przebudowany system zdobywa doświadczenia za ilość graczy, rozdzielony na dwa ( nie trzy jak dotychczas ) stopnie: half i full players; Nowy system bonusów wypadających z graczy. -> od teraz bonusy są podobne do tych z COD MW3 ( click ) -> od teraz można zdobywać w bonusach pełną amunicję oraz fragi; Nowa waluta na serwerze - FRAGI. Nowy, całkowicie zbudowany sklep na fragi. -> dodane nowe itemy, czyli możliwość respawnu oraz zakupu 5 fragów za $$; -> usunięto możliwość zakupu grawitacji; Nowy V.I.P z nowymi możliwościami! -> 5 unikalnych perków; -> zdobywany EXP jest zdecydowanie większy niż dotychczas; -> będzie zdobywał dwukrotnie więcej fragów niż zwykły gracz; -> będzie mógł posiadać wszystkie granaty, a nawet zestaw do szybszego rozbrojenia paki ( wcześniej nie było to możliwe! ); Szczegóły znajdziesz w temacie ( click ). 9. Nowa wersja menu V.I.P dla CS 1.6 Nowy wygląd ( click ). nowy wygląd V.I.P-ów online ( click ). Dodano dwa nowe FAQ ( click1 / click2 ). Wszystkie komendy teraz będą otwierać menu V.I.P'a. Naprawiony błąd z zamykaniem się menu po wybraniu jakiejkolwiek opcji. Naprawiony błąd z crashami serwerów, gdy gracz sprawdzał V.I.P'y online. Naprawiony błąd kiedy to zwykły gracz mógł wyłączyć sobie menu, a nie posiadał V.I.P'a. Naprawiony błąd związany z uprawnieniami do używania komend typu /menu lub /vip. 10. Reforma serwera ZOMBIE INFECTION CS 1.6 Zmieniono skin dla V.I.P. Naprawiono liczne błędy w silniku ZM. Szczegóły znajdziesz w temacie ( click ). 11. Reforma serwera GG CS 1.6 Zaktualizowano mapcycle. Dodano nowy system map. Dodano nowy system knife - za zabicie przeciwnika z noża, gracz otrzyma 2 pkt. Reforma V.I.P'a: -> więcej HP; -> usunięty GodMode, ale jednocześnie dodano ochronę 1.5 sekundową; Naprawiono liczne błędy w rozgrywce. Szczegóły znajdziesz w temacie ( click ). 12. Reforma serwera DM CS 1.6 Aktualnie serwer przeszedł pierwszą falę zmian: Blokada przechodzenia do innej drużyny ( usprawnienie systemu pod kątem również adminów ). Zmiany w systemie AFK i dynamiki serwera - koniec z niegrającymi graczami. Zmiany w systemie szaleństwa zabijania. Druga fala zostanie przeprowadzona 2017 roku. 13. Reforma serwera DM CS:GO Dodano nowy system QuakeSounds z licznymi poprawkami. Dodano nowy system KillStreak. Brak limitu AWP oraz wysoka jakość, dzięki 128 TR. Szczegóły znajdziesz w temacie ( click ). 14. Reforma serwera ONLY AWP CS:GO Nowy Opiekun serwera. Nowy system map na serwerze. Nowy system informowania o możliwości rashowania. Nowy system blokowania broni i itemów na mapach. Szczegóły znajdziesz w temacie ( click ). 15. Reforma serwera MULTI ARENA CS:GO Jasny podział map ( click ). Dodano nowe tryby rund ( click ). Dodano statystyki z serwera ( click ). Zwiększyliśmy ilość slotów z 24 do 30. Szczegóły znajdziesz w temacie ( click ). 16. Dalsze zmiany na serwerach CS:GO... Nowe MOTD na serwerach CS:GO. CS:GO FFA zyskał długo wyczekiwany roundsound. CS:GO DD2 zyskał nową jakość dzięki zmianie IP ( click ). CS:GO ONLY AWP zyskał nową jakość dzięki zmianie IP. CS:GO TP przekształcił się w CS:GO DEATMATCH. Serwery zyskały nową jakość z racji dostosowania rate'ów. 17. Reforma serwera MTA DayZ Powiększyliśmy liczbę slotów do 80. Nowe, liczne zmiany w ofertach serwera ( click ). Przeprowadziliśmy szereg usprawnień oraz zmian ( click ). -> nowe bronie; -> nowy system baz ; -> nowe respy pojazdów; -> nowe przenoszenie EQ; -> nowe eventy, np. ciężarówka z ammo; -> wiele, wiele innych... Wdrożyliśmy na stałe event hangar. Przyjęliśmy znaczną ilość Pre-Moderatorów i Moderatorów. 18. Inne, drobniejsze zmiany: Nicki typu playercs, unnamed zostały zablokowane na sieci. Nowy system AFK i kick spec na serwerze DD2 CS 1.6. Wprowadziliśmy usługę V.I.P na zawsze ( click ). Większość serwerów została przeniesiona na silnik reHLDS.
  5. Konami zapowiada kolejną odsłonę Pro Evolution Soccer. Chyba nikt zdziwiony nie jest, że zobaczymy w tym roku PES 2017? Żeby jednak nie było, deweloperzy potwierdzili właśnie tę informację, dzieląc się przy okazji kilkoma screenami z nadchodzącej kopaniny oraz listą nowości, jakie zobaczymy w PES 2017. Po pierwsze wymieniono jeszcze bardziej realne prowadzenie piłki. Ponoć poczujemy różnicę w zależności od piłkarza, który akurat ma ją przy nodze. Dokładniejsze mają być też podania, a dzięki ulepszonej fizyce gały, stanie się ona bardziej nieprzewidywalna. Bramkarze mają otrzymać natomiast nowe ruchy, będą zaawansowane taktyki (m.in. tiki-taka) wpływające na rozgrywkę, podczas obrony rzutów rożnych pojawi się możliwość wyznaczenia konkretnych zawodników do pilnowania konkretnych rywali, a sztuczna inteligencja ma sama uczyć się podczas kolejnych rozgrywek, by jeszcze bardziej nam dokopać. Tradycyjnie już dostaniemy setki nowych animacji, poprawione oświetlenie, wygląd murawy, piękniejszych zawodników i stadiony. O całą oprawę wizualna zadba zaktualizowany silnik Fox Engine. PES 2017 zadebiutuje jesienią tego roku na PC oraz konsolach PlayStation 3, PS4, Xbox 360 i Xbox One. To jak, teraz czekamy na oficjalne wieści o FIFA 17?
  6. Witam, chciałbym się zapytać czy na moim komputerze da się zagrać w takie gry jak: Rise of Tomb rider / Wiedźmin / Call of duty black ops 3 / Far cry Primal / Far cry 4, need for speed (2016) i inne. Komputer który używam teraz nie jest taki stary i słaby bo już na nim grałem w takie tytuły jak gta V, dying light, tomb rider 2013 i inne gry.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności