Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'spotkanie' .
-
Witam. Zainspirowany przez szubiego postanowiłem wybadać temat czy ktoś byłby chętny na spotkanko w większym gronie graczy i adminów. Spotkanko miałoby się odbyć w centrum polski, 40km od Warszawy w miejscowości Popowo - Parcele w ośrodku http://www.dzwigar.com. Jest to sprawdzony ośrodek gdzie za nocne hałasy nie wyrzucą nas na ulice o 2 w nocy. Domki są w lesie, jest na miejscu bar, możliwość zjedzenia śniadania,obiadu, kolacji. Można pograć w siatkę, ping ponga, rzutki itp. Można zrobić ognisko i grill'a. Do ośrodka można dojechać autobusem z dworca Warszawa Zachodnia za ok 5-6zł. Cena miejsca w domku to 28zł za dobę od każdej osoby trzeba by pobrać dodatkowo po jakieś 10zł na sztućce, węgiel do grill'a i takie pierdułki. Miejscówka jest bardzo dobra, blisko do Zalewu Zegrzyńskiego a dookoła las. Myślałem o jakimś czerwcowym terminie, pod koniec czerwca. Pobyt miałby obejmować przyjazd w piątek i wyjazd w niedzielę. Niby 3 dni ale tak naprawdę ok 48h. Czekam na jakieś opinie i deklaracje. ps. Nie jestem organizatorem tego spotkania wycieczki w myśl prawa, Nie biorę tez żadnej odpowiedzialności jeżeli komuś coś się stanie bo za mocno zabaluje. Spotkanie jest umawiane dla osób 18+.
-
Siemasz! Tak więc chciałem się pochwalić ze gralem nornalnego mma z koleżką i tu nagle spotkanie ze Screamem i jakąś twitcherką. Niestety skonczylo sie 14-16, ugrali. Potwierdzone headmachine. :D
-
Witajcie! Chciałem poinformować WSZYSTKICH, a szczególnie administrację o naszym kolejnym spotkaniu w Krakowie! :) Spotkanie miałoby miejsce w terminie 1-5.07.2015. Umówiliśmy się wstępnie na 1 lipca z Dariem, jego koleżanką z podwórka <3 , Ja będę z Ka, Szubi, FAKUŚ, możliwe że Reiwen się skusi jak zobaczy porządną ekipę :D no i czekamy na dalsze deklarację! Spotkanie jest 1 lipca ponieważ Dario musi w piątek wracać :) ja zostaję w Krakowie do 05.07 więc jestem do dyspozycji :) Mam nadzieję, że zgłosi się porządna ekipa i po raz kolejny pokażemy wszystkim że można się z nami zajebiście bawić! :D
