Treść opublikowana przez igi66
-
Poszło ;)
-
Dziennik informacji - zmiany od marca do kwietnia
igi66 odpowiedział(a) na GET temat w Komunikaty o projekcie
Dobra robota Nesty ;)- 62 odpowiedzi
-
- dziennik
- informacji
-
(i 3 więcej)
Oznaczone tagami:
-
3 lata istnienia, 2 lata intensywnego rozwoju!
igi66 odpowiedział(a) na GET temat w Komunikaty o projekcie
Nie wierze.Te forum tyle przeszło.Tyle zmian na lepsze.Gratuluje wam Administratorom, że tak dzielnie wytrwaliście.Mam nadzieję, że i ten rok będzie jeszcze lepszy. -
Gratuluje serdecznie Kanrin :)
- 137 odpowiedzi
-
Ja będę wieczorem grał, ja nie ide na Sylwka
-
No cóż, prace są bardzo ładne.Sam się kiedyś tym zajmowałem.:D
-
Prace są super.Może napisze zlecenie żebyś mi wykonał xD.
-
Gratulujemy Nowemu opiekunowi TP CS:GO :D
- 137 odpowiedzi
-
Gierka jest Całkiem spoko.Może zagram.
-
Może nie gram na serwerze ale Głos Oddałem :l
-
[CS:GO] Fajny Bug :DD
igi66 odpowiedział(a) na Var!at*BOOM temat w Rozmowy i fragmovie z CS 2 & CS:GO
Muszą to poprawić bo będzie masakra i radze wam Fragomaniakom nie używać tego bugu gdyż za to jest ban. -
Mapa jest Super.Gratulacje.!! :D
-
Poszło :D
-
Huraaa.TygryS na pewno podoła zadaniu gdyż jest ogarnięty tak jak Huntler.Gratulacje Chłopaki!!!
- 137 odpowiedzi
-
Imię:Igor Wiek:16 Od kiedy u nas grasz:Na serwerach od 4 miesięcy z przerwami. Gram na serwerze:Only De Dust 2 Za co cenisz naszą sieć:Przede wszystkim cenię ją za Ogarniętą Administrację, miłych użytkowników forum jak i serwera.Sprowadził mnie tutaj ciepły klimat ludzi. Dlaczego chciałbyś być stałym bywalcem:Przesiaduję bardzo dużovna Forum jak i serwerze.Ta ranga podkreśliła by to.Zarejestrowany na forum jestem 22 marca 2014 roku.Wiem, że może nie było mnie widać z nieznanych mi powodów.Chciałbym pomagać sieci i serwerowi.Mam dużo wolnego czasu. Inne informacje o sobie:Jestem Igor.Mam 16 lat.Interesuję się pilką nożną.W wolnych chwilach przesiaduję na forum i serwerze.Mam zamiar kupić CS:GO.
-
[CS:GO] To może teraz... Kanrin szaleje w CS:GO ;p
igi66 odpowiedział(a) na Kanrin temat w Rozmowy i fragmovie z CS 2 & CS:GO
Dobra Passa :D Wrzucaj więcej.:p -
Zajebiste FragMovie Po prostu: Podniecenie
-
[KOSZ] Jakimi pluginami umiecie sie posługiwać??
igi66 odpowiedział(a) na NervousReckless temat w Kosz
Miałem 4 serwery MineCraft.Byłem nie raz H@ bądź Adminem. Potrafię obsługiwać się: WorldEdit, WorldGuard, AutchMe, EssentialsSpawn, Factions, W sumie, to nie wiem po co wypisuje skoro znam prawie wszystkie oprócz HealthBar -
Gratulacje :D
- 137 odpowiedzi
-
Nic Specjalnego ale podoba mi się.Po co wpisywać Ip jak można klik i jesteś na serwerze.Leci +
- 23 odpowiedzi
-
- gamemenu
- fragujemycom
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Siemaneczko.Chętnie zakupie CD-Key CS:GO Bądź ,,Konto Steam z CS:GO" Cena do uzgodnienia. Jestem w Stanie zapłacić SMS lub PaySaveCard. Kontakt: *GG-51727389 *PW Forum *Pod tematem.
-
Poszła Łapka.
-
Nie no na prawdę,bardzo dobra robota,widać,że chcesz jak najlepiej dla Forum.Oby tak Dalej!!! ;)
