Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'listopadowe' .
-
Dziennik informacji - zmiany, nowości w sieci do końca 2014 Jest to dziennik informacyjny, w którym znajdziesz informacje o tym, co zostanie zmienione, uwzględnione, jakie pojawią się nowości do końca roku 2014, a także co już zostało zrealizowane. Wykonane: 1) Najlepszą obecnie informacją jest fakt, iż zakupiliśmy licencję ze zebranej kwoty w zbiórce dla naszego TS3. Dziękujemy serdecznie. Ale to nie wszystko! W związku z licencją postanowiliśmy zmienić hosting VPS. Nowy VPS cechuje się dużo wyższą jakością rozmów, wysokim UPTIME, a także lokalizacją PL - Warszawa. Hosting zapewnia również dość dobre rozwiązania względem bezpieczeństwa, np. przed dosami, ddosami i innymi tego typu zagrożeniami - i nie ma się co dziwić, bo koszt takiego VPS'a wcale nie jest taki tani, jak było w przypadku poprzedniego. Reasumując: nowy, wydajniejszy TS3 jest do Waszej dyspozycji. Prosimy o łączenie się do niego za pomocą adresu ts3.fragujemy.com - Ci, którzy wcześniej już się łączyli, zostaną przekierowani na nowy adres IP: 178.217.185.71. Dane całego TS3 zostały przeniesione. Wszelkie kwestie związane z V.I.P'ami zostaną niebawem ustalone. Przypominam: dzięki tej licencji mamy gwarancję utrzymania serwera. Pomóż nam rozwijać serwer od nowa! 2) Następną zmianą na lepsze jest wprowadzenie nowoczesnego, unikalnego serwera GunGame, którego nigdzie nie znajdziecie w Polsce. To nie żart, a oto szczegóły dotyczące serwera: 3) Serwer DD2 cały czas pnie się w górę, zgodnie z zapowiedziami w zmianach październikowych. Widać ewidentnie na wykresach GT, iż rośnie stopniowo w siłę. Dlatego od dzisiaj ( 1.11.2014 ) chcielibyśmy na testy do 6 grudnia wyłączyć roundsound. Nie ma nic lepszego niż działania praktyczne. Oczywiście weźmiemy Wasze opinie pod uwagę, proszę się o to nie bać. 4) Zaktualizowany został sklep do wersji 3.2.0. Poprawione zostały najistotniejsze błędy w funkcjonowaniu panelu tak, aby wygodniej można było się poruszać po całym tym systemie. 5) Serwery po awariach ze strony hostingu musiały przejść szereg gruntowych zmian. FastDL zostało poprawione, dema działają, a gracze naszej sieci otrzymali amnestię w związku z ponowną instalacją Neobans i AMXBansu ( było to konieczne, szczegóły na PW ). W dalszym jednak ciągu serwery muszą zostać ustabilizowane do właściwej pozycji. 6) Matko Bosko został pierwszym pełnoprawnym opiekunem serwera CS:GO DD2. Drugim, pełnoprawnym opiekunem, lecz serwera CS:GO FFA został blackfile. Trzecim opiekunem serwera CS:GO został pijany mistrz. Życzymy sukcesów! 7) Start serwerów, które zostały zaplanowane: CS:GO TP - 24.11.2014 DEATHMATCH - 22.12.2014 MTA - 22.12.2014 8) Nawiązaliśmy współpracę z radiem eSMusic.pl - świetna ekipa, doskonała muzyka, zapraszamy! 9) Nawiązaliśmy współpracę z radiem RadioClubbers.pl - świetna ekipa, doskonała muzyka, Jingle cogodzinne naszej sieci - zapraszamy! 10) Nie zapomnieliśmy o serwerach CS:GO. Wprowadziliśmy szereg poprawek, usprawnień na serwery. Naprawiliśmy istotne błędy, tj. problem z dojściem do serwera, głosowanie za wybraniem mapy, a także blokowanie się graczy po zniknięciu ( w razie problemów, komenda: !nb ). Naprawione zostały również błędy związane z GOTV i nagrywaniem dem. 11) Zmianie uległ system reputacji tj. zmiana poziomów tego systemu, zmiana nazw, przystosowanie systemu do obecnego poziomu forum. Oprócz tego, poprawione zostały rangi nadawane za osiągnięcie danej ilości postów. 12) Serwer COD również pnie się w górę, dzięki wprowadzonym UPDATE 4.1, a zaraz po nim 4.2. Nie poddaliśmy się i wypuściliśmy aktualizację do 4.3. Dzięki temu, poprawiliśmy kolejny błędne, zmiany w klasach premium i wprowadziliśmy optymalizację. 13) Serwer TS3 przeszedł kolejne, gruntowe zmiany. Nie tyle, co kosmetyczne, ale i w systemie zarządzania. Pojawiły się również pakiety premium do kupienia. Szczegóły w tej sprawie znajdziesz w dziale TS3. Oprócz tego, dostępne są kanały premium. 14) Wprowadziliśmy system ViceOpiekunów. Takie funkcje objęli: 4FUN - Josh ZM - MrReaper COD - Kierowca Bombowca GG+DM - Borsaton DD2 CS:GO - Kanrin 15) Serwer DeathMatch - każdy na każdego aktywny! Opis moda: http://fragujemy.com/topic/22746-opis-moda/ - opiekunem serwera będzie Bimbasek! 16) Na serwerze 4FUN w związku z wprowadzeniem darmowego slota dla graczy STEAM powstał problem z łączeniem się na ukrytego slota przez administrację i nie tylko. Dlatego wprowadziliśmy kompromis, bowiem każdy gracz, który dołączy na ukrytego slota, wyrzuci gracza non-steam z największym pingiem. 17) Serwer DD2 cieszyć się może, bowiem zyskał doświadczonego Opiekuna - TygryS'a na stanowisku. Pomóc w obowiązkach ma mu Huntler. Nic tylko czekać, aż serwer będzie w coraz lepszej formie. 18) Serwery przechodziły różne zmiany. Dodaliśmy, usprawniliśmy, wprowadziliśmy zmiany na korzyść graczy. Chociażby amx_ip - nie tylko IP wyświetli się, a także STEAM:ID. Oprócz tego zadbaliśmy o bezpieczeństwo serwerów przez różnymi exploitami. Pozdrawiamy, FGTeam
- 137 odpowiedzi
-
- 37
-
