Witam!
Chciałbym złożyć wam propozycję pluginu tymczasowego.
Mianowicie z okazji zakończenia roku 2014 a w wejscie w rok 2015 proponuję plugin fajerwerek na serwery.
Link do pluginu: http://amxx.pl/topic/18599-fajerwerki-30/
Propozycję zamieściłem w dziale dd2, iż na nim gram lecz dotyczy to jak najbardziej wszystkich serwerów :)
Tutaj link do zobaczenia video jak to prezentuje się na serwerze:
Piszcie co o tym myślicie i liczę na szybkie oraz pozytywne rozpatrzenie tej propozycji :)
Pozdrawiam Stasiu ;)