-
Poszło ;)
-
Dziennik informacji - zmiany od marca do kwietnia
igi66 odpowiedział(a) na GET temat w Komunikaty o projekcie
Dobra robota Nesty ;)- 62 odpowiedzi
-
- dziennik
- informacji
-
(i 3 więcej)
Oznaczone tagami:
-
3 lata istnienia, 2 lata intensywnego rozwoju!
igi66 odpowiedział(a) na GET temat w Komunikaty o projekcie
Nie wierze.Te forum tyle przeszło.Tyle zmian na lepsze.Gratuluje wam Administratorom, że tak dzielnie wytrwaliście.Mam nadzieję, że i ten rok będzie jeszcze lepszy. -
Gratuluje serdecznie Kanrin :)
- 137 odpowiedzi
-
Ja będę wieczorem grał, ja nie ide na Sylwka
-
No cóż, prace są bardzo ładne.Sam się kiedyś tym zajmowałem.:D
-
Prace są super.Może napisze zlecenie żebyś mi wykonał xD.
-
Gratulujemy Nowemu opiekunowi TP CS:GO :D
- 137 odpowiedzi
-
Gierka jest Całkiem spoko.Może zagram.
-
Może nie gram na serwerze ale Głos Oddałem :l
-
[CS:GO] Fajny Bug :DD
igi66 odpowiedział(a) na Var!at*BOOM temat w Rozmowy i fragmovie z CS 2 & CS:GO
Muszą to poprawić bo będzie masakra i radze wam Fragomaniakom nie używać tego bugu gdyż za to jest ban. -
Mapa jest Super.Gratulacje.!! :D
-
Poszło :D
