Skocz do zawartości
  • Postów

    73
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

igi66

Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez igi66

  1. igi66

    [KOSZ] Głosuj na serwer!

    +1
  2. igi66

    [KOSZ] Głosuj na serwer!

    Poszło ;)
  3. Nie wierze.Te forum tyle przeszło.Tyle zmian na lepsze.Gratuluje wam Administratorom, że tak dzielnie wytrwaliście.Mam nadzieję, że i ten rok będzie jeszcze lepszy.
  4. Gratuluje serdecznie Kanrin :)
  5. Ja będę wieczorem grał, ja nie ide na Sylwka
  6. No cóż, prace są bardzo ładne.Sam się kiedyś tym zajmowałem.:D
  7. Prace są super.Może napisze zlecenie żebyś mi wykonał xD.
  8. +5 :D
  9. Gratulujemy Nowemu opiekunowi TP CS:GO :D
  10. Gierka jest Całkiem spoko.Może zagram.
  11. Może nie gram na serwerze ale Głos Oddałem :l
  12. Muszą to poprawić bo będzie masakra i radze wam Fragomaniakom nie używać tego bugu gdyż za to jest ban.
  13. Mapa jest Super.Gratulacje.!! :D
  14. igi66

    [KOSZ] Głosuj na serwer!

    Poszło :D
  15. Huraaa.TygryS na pewno podoła zadaniu gdyż jest ogarnięty tak jak Huntler.Gratulacje Chłopaki!!!
  16. Imię:Igor Wiek:16 Od kiedy u nas grasz:Na serwerach od 4 miesięcy z przerwami. Gram na serwerze:Only De Dust 2 Za co cenisz naszą sieć:Przede wszystkim cenię ją za Ogarniętą Administrację, miłych użytkowników forum jak i serwera.Sprowadził mnie tutaj ciepły klimat ludzi. Dlaczego chciałbyś być stałym bywalcem:Przesiaduję bardzo dużovna Forum jak i serwerze.Ta ranga podkreśliła by to.Zarejestrowany na forum jestem 22 marca 2014 roku.Wiem, że może nie było mnie widać z nieznanych mi powodów.Chciałbym pomagać sieci i serwerowi.Mam dużo wolnego czasu. Inne informacje o sobie:Jestem Igor.Mam 16 lat.Interesuję się pilką nożną.W wolnych chwilach przesiaduję na forum i serwerze.Mam zamiar kupić CS:GO.
  17. Dobra Passa :D Wrzucaj więcej.:p
  18. Zajebiste FragMovie Po prostu: Podniecenie
  19. Miałem 4 serwery MineCraft.Byłem nie raz H@ bądź Adminem. Potrafię obsługiwać się: WorldEdit, WorldGuard, AutchMe, EssentialsSpawn, Factions, W sumie, to nie wiem po co wypisuje skoro znam prawie wszystkie oprócz HealthBar
  20. Gratulacje :D
  21. Nic Specjalnego ale podoba mi się.Po co wpisywać Ip jak można klik i jesteś na serwerze.Leci +
  22. igi66

    [KOSZ] Kupie CS:GO [PILNE]]

    Siemaneczko.Chętnie zakupie CD-Key CS:GO Bądź ,,Konto Steam z CS:GO" Cena do uzgodnienia. Jestem w Stanie zapłacić SMS lub PaySaveCard. Kontakt: *GG-51727389 *PW Forum *Pod tematem.
  23. igi66

    [KOSZ] Głosuj na serwer!

    Poszła Łapka.
  24. Nie no na prawdę,bardzo dobra robota,widać,że chcesz jak najlepiej dla Forum.Oby tak Dalej!!! ;)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności