Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'fragujemycom' .
-
Aktualizacje i zmiany na forum W tym temacie będą umieszczane najświeższe informacje z życia forum, czyli zmiany, dodatki będą przekazywane na bieżąco!
- 108 odpowiedzi
-
- aktualizacje
- zmiany
-
(i 3 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Gamemenu Fragujemy.com Download: https://mega.nz/file/4sNTlQhS#W3Tmgkl6lJWlmD5d66iU0g1htJ51irjELlY5pERFfLM https://krakenfiles.com/view/22k3BPEx6y/file.html Plik Gamemenu.res wklejamy w folder resource, znajdujący się w folderze cstrike xxx\Steam\SteamApps\twoje_konto\counter-strike\cstrike\resource Aktualizacja: 12.12.2024 @ Nowy fragowicz @Fragowicz @ Emerytowany Fragowicz @ Elitarny fragowicz @ Premium
- 7 odpowiedzi
-
- 59
-
-
-
- gamemenu
- fragujemycom
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
odswieżam temat ? linki nie trybikują
- 1 odpowiedź
-
- 1
-
-
- gamemenu
- fragujemycom
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Ogólna reklama Fragujemy.com Poniżej znajdziesz reklamę naszego projektu fragujemy. Link -> https://fragujemy.com/uploads/fg_img/FG_Other/fg_advert_poster.png
- 6 odpowiedzi
-
- fragujemy.com
- fragujemycom
-
(i 3 więcej)
Oznaczone tagami:
-
niby nic trudnego do edycji a jak bardzo się przydaje :). Lap +
- 23 odpowiedzi
-
- gamemenu
- fragujemycom
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Ranking sieci serwerów wg cssetti.pl ^^ klikając w zdjęcie powiększy się Pozdrawiam Paciaciakowa.
- 32 odpowiedzi
-
- 5
-
-
- pozycja
- fragujemycom
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
siema, mam zamiar wrzucania gameplay z serwera ZM na yt , z opisem serwera strony itp ,takie lekko promujace mysle ze pare osob poluka, co wy na to? jak cos wrzuce dam tu linki
-
1. Pierwsza Gra w grupie oczywiście vs Cebulaki. 2. Coś nie pykło na bocie:
- 9 odpowiedzi
-
- 2
-
-
Aktualizacja sklepu - Fragujemy.com v3.2.0 Nastąpiła długo oczekiwana aktualizacja sklepu. Wnosi ona wiele istotnych poprawek błędów, na które skarżyli się nasi gracze Fragujemy.com. M.in. można bez problemu zmieniać już usługę samemu z nicku na STEAM:ID, formularz poprawnie przyjmuje zamówienia etc. Szczegóły poniżej: Płatności: Obsługa kilku płatności SMS na raz (można przypisywać płatności SMS do wybranego serwera). Formularze: Obsługa hasła dla STEAM ID ACP: Dodawanie własnych usług Ogólne: Zmieniono flagi dostępu dla IP+HASŁO z "d" na "da" Formularze: Dodano pole NICK dla STEAM ID Płatności: Dodano obsługę taryf 0.5, 10, 20 dla płatności SMS Dotpay UCP: Naprawiono wybór rodzaju usługi przy przypisywaniu jej do konta FTP: Naprawiono pobieranie portu dla FTP przy szukaniu duplikatu wpisów Style: Zmiany w kodzie wyglądu formularzy usług przed i po zakupie ACP: Dodano informację o Kodzie SMS w zakładce Formularze Ogólne: Poprawiono warningi PHP w całym kodzie Formularze: Optymalizacja kodu Javascript w formularzach zakupu Formularze: Poprawki przy sprawdzaniu formularza Licencja: Automatyczna licencja testowa, zmiany w strukturze kodu obsługującego licencję Formularze: Można ustawić czy pole GG ma być wymagane. Ogólne: Przystosowanie sklepu do regulaminu dotpay (zamiast portfel -> punkty itp.)
-
- 6
-
-
- aktualizacja
- sklepu
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Powiem tak najpierw dostałem bana bez powodu wchodzę sprawdzić co i jak udało sie a tu no szacun a nie raczej brak szacunku wspominałem ze administracja wyzywa i lata po txt chyba tak to lecimy dalej ==== [NeoBans] ==== Jestes Zbanowany! ==== Zbanowany nick : MalyskoPL ==== Zbanowane IP : 46.215.110.52 ==== Admin : Bimbasek ==== Powod Bana : Wypierdalaj ==== Wygasa : Nigdy ( od 10/08/2014 - 12 : 06 : http://screenshooter.net/100058808/uiwpmyj masz wspomóc to będzie wiecej slotów na cod nie no żartuje :D przy 21 nie jest pełen server bo banują bez powodu i psuja atmosfere administratorzy więc polecam coś pięknego nie dostałem unbana kupiłem premke troche żal kasy ale oj tam będzie na chleb ;) Czytać fast dobra opowieść pewnie 1/4 miala ten sam problem :D
- 9 odpowiedzi
-
- 4
-
-
- wspomóż
- fragujemycom
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Twój nick podczas gry: KOMURCZAK :) Nick admina podczas gry:Fragujemy.com #01 [4FUN] :: Pukawka.pl Dlaczego składasz skargę: Bo nie wiem skad ten ban Opis sytuacji: strzelam sobie i ban..tyle Dowód: ==== [NeoBans] ==== Jestes Zbanowany! ==== Zbanowany nick : KOMURCZAK : ) ==== Zbanowane IP : 94.42.67.172 ==== Admin : Fragujemy.com #01 [4FUN] : : Pukawka.pl ==== Powod Bana : cheatujesz ==== Wygasa : Nigdy ( od 07/07/2014 - 01 : 02 :
- 2 odpowiedzi
-
- fragujemycom
- 4fun
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Witam Nick w grze:PlynnyPierd Nick adminki:Najarana Anka data:31.05.2014 ss-y:http://speedy.sh/FX6y2/Fragujemy.com-ss-y.rar Wycinek z konsoli:==== [NeoBans] ==== Jestes Zbanowany! ==== Zbanowany nick : PlynnyPierd ==== Zbanowane IP : 89.161.14.222 ==== Admin : Najarana Anka ==== Powod Bana : Wstaw screeny na Fragujemy.com! ==== Wygasa : Nigdy ( od 05/31/2014 - 18 : 52 : 49 ) Screenshot wykonany na graczu PlynnyPierd przez admina Najarana Anka (Data: 05/31/2014 - 18:52:45) Kicked by Console: [NeoBans] Zbanowany Kicked :[NeoBans] P.S. NWM co to za ss-y mi adminka zrobila ale u mnie sa one plikami nieobslugiwalnymi wrzucam to co dostalem.
-
Koniecznie sprawdź nasze serwery, czekamy na Ciebie! [img]http://cs-oporowo.com/images/obrazki/nasze.png[/img] Koniecznie sprawdź nasze serwery, czekamy na Ciebie! [img]http://i57.tinypic.com/2qxyhjk.jpg[/img] [url=http://www.gametracker.com/server_info/193.33.176.84:27015//][img]http://cache.www.gametracker.com/server_info/193.33.177.193:27015/b_350_20_0066FF_0066FF_FFFFFF_000000.png[/img][/url] [b]IP serwera[/b]: [color=#FF0000][b]193.33.176.84:27015[/b][/color] [b]Typ serwera[/b]: 4FUN [b]Forum: [/b][url=http://fragujemy.com/][b]fragujemy.com[/b][/url] [b]Rodzaj Serwera[/b]: Steam/NonSteam [img]http://3mod.pl/uploads/imgs/3mod_1381336032__spacja.png[/img] [img]http://i57.tinypic.com/5k1zqp.jpg[/img] [url=http://www.gametracker.com/server_info/193.33.176.234:27015//][img]http://cache.www.gametracker.com/server_info/193.33.176.234:27015/b_350_20_0066FF_0066FF_FFFFFF_000000.png[/img][/url] [b]IP serwera[/b]: [color=#FF0000][b]193.33.176.234:27015[/b][/color] [b]Typ serwera[/b]: ZOMBIE INFECTION [b]Forum: [/b][url=http://fragujemy.com/][b]http://fragujemy.com/[/b][/url] [b]Rodzaj Serwera[/b]: Steam/NonSteam [img]http://3mod.pl/uploads/imgs/3mod_1381336032__spacja.png[/img] [img]http://i57.tinypic.com/33nuand.jpg[/img] [url=http://www.gametracker.com/server_info/193.33.177.193:27015//][img]http://cache.www.gametracker.com/server_info/193.33.176.84:27015/b_350_20_0066FF_0066FF_FFFFFF_000000.png[/img][/url] [b]IP serwera[/b]: [color=#FF0000][b]193.33.177.193:27015[/b][/color] [b]Typ serwera[/b]: ONLY DD2 [b]Forum: [/b][url=http://fragujemy.com/][b]http://fragujemy.com/[/b][/url] [b]Rodzaj Serwera[/b]: Steam/NonSteam [img]http://3mod.pl/uploads/imgs/3mod_1381336032__spacja.png[/img] [img]http://i60.tinypic.com/2ur5mie.jpg[/img] [url=http://www.gametracker.com/server_info/193.33.177.59:27015//][img]http://cache.www.gametracker.com/server_info/193.33.177.59:27015/b_350_20_0066FF_0066FF_FFFFFF_000000.png[/img][/url] [b]IP serwera[/b]: [color=#FF0000][b]193.33.177.59:27015[/b][/color] [b]Typ serwera[/b]: COD MOD [b]Forum: [/b][url=http://fragujemy.com/][b]http://fragujemy.com/[/b][/url] [b]Rodzaj Serwera[/b]: Steam/NonSteam [img]http://3mod.pl/uploads/imgs/3mod_1381336032__spacja.png[/img] [img]http://i58.tinypic.com/30lgc1y.jpg[/img] [url=http://www.gametracker.com/server_info/193.33.176.62:27015//][img]http://cache.www.gametracker.com/server_info/193.33.176.62:27015/b_350_20_0066FF_0066FF_FFFFFF_000000.png[/img][/url] [b]IP serwera[/b]: [color=#FF0000][b]193.33.177.19:27056[/b][/color] [b]Typ serwera[/b]: GG+DM [b]Forum: [/b][url=http://fragujemy.com/][b]http://fragujemy.com/[/b][/url] [b]Rodzaj Serwera[/b]: Steam/NonSteam [img]http://3mod.pl/uploads/imgs/3mod_1381336032__spacja.png[/img] [img]http://i62.tinypic.com/i3gtmx.jpg[/img] [url=http://www.gametracker.com/server_info/193.33.177.120:27015//][img]http://cache.www.gametracker.com/server_info/193.33.177.120:27015/b_350_20_0066FF_0066FF_FFFFFF_000000.png[/img][/url] [b]IP serwera[/b]: [color=#FF0000][b]193.33.177.120:27015[/b][/color] [b]Typ serwera[/b]: MIX [b]Forum: [/b][url=http://fragujemy.com/][b]fragujemy.com[/b][/url] [b]Rodzaj Serwera[/b]: Steam/NonSteam [img]http://3mod.pl/uploads/imgs/3mod_1381336032__spacja.png[/img] [img]http://i57.tinypic.com/kf5nht.jpg[/img] [url=http://www.gametracker.com/server_info/185.25.149.214:9987//][img]http://cache.www.gametracker.com/server_info/185.25.149.214:9987/b_350_20_0066FF_0066FF_FFFFFF_000000.png[/img][/url] [b]IP serwera[/b]: [color=#FF0000][b]TS3.FRAGUJEMY.COM[/b][/color] [b]Typ serwera[/b]: TeamSpeak 3 [b]Forum: [/b][url=http://fragujemy.com/"][b]http://fragujemy.com/[/b][/url]
- 6 odpowiedzi
-
- 2
-
-
-
WITAM! Mam zamiar stworzyć film prezentujący SIEĆ SERWERÓW fragujemy. Teraz tak sam nic nie zrobię oczywiście :P zajmę się składaniem tego do kupy. Potrzebuję waszej pomocy, czyli waszych akcji. Teraz pytanie jakie akcje? Oczywiście pokazujące mega skilla, ale nie tylko. Potrzebne będą również śmieszne akcje, sytuacje żeby pokazać że na serwerach jest fajna i luźna atmosfera. Kto by się pisał na takie coś? Może macie jakieś propozycje? Zapraszam do współpracy i do dyskusji 7! EDIT! Filmiki, demka podsyłajcie do mnie na PW albo w wiadomości na youtube: http://www.youtube.com/user/NesDBN (tam zapewne będę częściej zaglądał bo wyjeżdżam na 2 dni :D ) 7!
-
Witajcie, Fragujemy.com cały czas prężnie się rozwija i są tacy, którzy próbują nam w tym zaszkodzić, np. cheatując, odnajdując co chwile różne exploity i łamiąc zabezpieczenia. Walka z różnymi zjawiskami w sieciach serwerów jest zacięta, cały czas różni ludzie nasłani przez innych właścicieli stron, serwerów, sieci próbują zniszczyć konkurencję za wszelką cenę. Tak naprawdę prowadzenie sieci od dawna, liczmy rok stała się walką psów o budę. Nie zarzucam oczywiście nieuczciwości wszystkim sieciom serwerów, bo istnieją takie, które rzeczywiście zasługują na pewne uznanie i szacunek, ale nie o tym wątek. Zmierzam do tego, że sieć serwerów to nie jest to samo co jeszcze 2-3 lata temu, a w związku z bardzo dużym skokiem popularności naszej sieci, przybywa i coraz więcej problemów i chamów, którzy próbują nam przeszkodzić w rozwoju. Dlatego cały czas wychodzimy naprzeciw takim zjawiskom i dziś postanowiliśmy zająć się szarą strefą tzw. "cheatów" czyli po prostu oszustów na serwerze DD2. W trosce o tych uczciwych wprowadziliśmy na testy dwa systemu zabezpieczeń, poniżej opis: 1# Alias detector - wykrywa w Waszych plikach CS'a aliasy, skrypty wszelkie, które ułatwiają grę, np. -> CD hack (coś na wzór Wall hacka, z większymi szczegółami) -> Anty flash (nie działa na Ciebie FB) -> Aim script ("namierzacz" głów) -> NoRecoil (likwiduje recoil) -> Przeciwko podmianie SteamID -> Bhop script (auto bunnyhop) i wiele więcej ;) 2# KSG & Key Guardian - wykrywa naciśnięcia klawiszy przez gracza: INS HOME PGUP PGDN END DEL F12 F11 F10 F9 oraz reklamy w nicku i na czacie. Plugin jest dość inteligentny i powinien jeszcze lepiej działać niż dotychczasowa anty-reklama. Dlatego przestrzegam tych, którzy mają różne bindy na w/w klawisze, aby przenieść się na zupełnie inne. Na czacie będzie wszystko napisane kto użył w/w klawisze, bo jak wiemy one odpalają większość hacków. Tymi dwoma zabezpieczeniami powinna się ilość cheaterów zredukować o 80-90% . Jest to w fazie testów, dlatego proszę wszelkie błędy i problemy zgłaszać nam. Jeśli testy wykażą prawidłowość, wprowadzimy to na wszystkie serwery. Tutaj przedstawiam Wam dowód wykrycia nieprawidłowości w skryptach: http://amxbans.fragujemy.com/ban_list.php?bid=14642 - nie oszuka się pluginu. Dlatego uprzedzam każdego cheatera czytającego to, że niech się ma na baczności :) Pamiętajcie, że wszystkie logi posiadam w szczegółach, więc trudno będzie o UB :)
- 26 odpowiedzi
-
- 9
-
-
- fragujemycom
- naprzeciw
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
