Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'ogólna' .
-
Ogólna reklama Fragujemy.com Poniżej znajdziesz reklamę naszego projektu fragujemy. Link -> https://fragujemy.com/uploads/fg_img/FG_Other/fg_advert_poster.png
- 6 odpowiedzi
-
- fragujemy.com
- fragujemycom
-
(i 3 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Skarga na: - Twój nick podczas gry: `FeNoMeN ! ~ Nick osoby posądzanej: - Dlaczego składasz skargę: Ponieważ Wiele osób narzeka na serwer i osoby odchodzą od niego. Opis sytuacji: Witam Szanowna Administracjo! OD pewnego czasu gram tu na waszej serwerowni, lecz Gnębi mnie pytanie- GDZIE SĄ ADMINI?! Wczoraj przez 2godziny gracz o nazwie "Mikro Mirek" biegał sobie na speed hacku itp. itd. Przez te 2 godziny nie było żadnego admina. Następnie po jakimś czasie znowu na serwerze był "SYF" I masa cziterów, którzy nie dostawali bana. To znak, że na serwerowni jest znikoma ilość Adminów. Praktycznie CIĄGLE na serwerze ktoś używa wspomagaczy, a gracze wychodzą z siebie i siedzą na spectate (Myślę, że nie chcecie tego) Niesamowicie zdziwił mnie fakt, iż osoby składają Podania, a wy je odrzucacie (Myślę że zdajecie sobie sprawę, ilu jest Adminów) Wybaczcie, że wtrącam się W taką sprawę, lecz Admini na prawdę są bardzo potrzebni. Ostatnio składał Podanie Core^, który jest baaardzo ogarniętym graczem i na pewno by pomógł, ponieważ jest często aktywny, lecz je odrzuciliście. Więc zwracam się z OGROMNĄ prośbą (Dla dobra nie tylko serwera, ale też by gracze cieszyli się na serwerze grą, a nie zjadali sobie nerwy) Abyście Zwrócili troszkę większą Uwagę na ten serwer, wchodzili na niego i właśnie oto banowali tych cziterów. Daję sobie rękę uciąć, że zaraz przyjdzie tu kilka osób z 4FUN'a i potwierdzi me słowa. Pozdrawiam. `FeNoMeN ! ~ PS. Każde tu zdanie wypowiedziane nie miało na celu obrażania Was, czy też jakiegoś napominania, jest to po prostu prośba. Dowód: - Uwagi: -
-
Skladam tu ogolna skarge na administracje serwera DD2 -brak admina na serwerze -jezeli sie pojawi to na 2 min a w skrajnych przypadkach 30 sek -dzieciaki wyzywaja sie od najgorszych(skad znaje takie slowa?nie wiem) -admin nie reaguje na wyzwisaka lub obelgi -bany sa rozdawene na slowo!czyli!wchodzi admin na 30sek.5 graczy napisze na say ze owy X gracz ma haxy i leci ban -ogolnie piszac to jest burdel na serwerze! Nie pisze tej skargi bo mi sie tak podoba.Gram w Cs-a juz 7 lat tzn. juz zakonczylem swoja przygode z Csem ale od czasu do czasu pogrywam w wolnych chwilach(NS)konta STEAM poszy pod mlotek.W administrowaniu serwera mam bardzo duze dosiwadczenie bla bla bla....ale to co tu zauwazylem to jakas masakra jest....w jednym zdaniu macie tu Wolna Amerykanka! POZDRAWIAM!!!!
- 1 odpowiedź
-
- 1
-
