Skocz do zawartości
  • Postów

    350
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

Rick Grimes. 乡

Zasłużony Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

    nigdy
  • Wygrane

    1
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez Rick Grimes. 乡

  1. Niedowierzanie! Valve wprowadza do CS:GO tryb Battle Royale i ogłasza, że gra od teraz będzie bezpłatna. Gracze, którzy zagrali w grę przed aktualizacją otrzymają pamiątkowe odznaki lojalności. Valve przedstawiło nowy tryb Battle Royale o nazwie Danger Zone. Jest to szybki tryb walki, oparty na strategii i umiejętności gracza. Co ciekawe w ten tryb będzie można grać solo oraz w ekipie dwu lub trzy osobowej. Oprócz tego Valve, ogłosiło, że od teraz CS:GO będzie grą bezpłatną. Każdy gracz, który zagrał w FPS przed aktualizacją otrzyma oznakę lojalnościową, którą będzie mógł wyodrębnić na swoim koncie. Warto zaznaczyć, że konto każdego gracza zostało dodane do statusu Prime. Do gry została jeszcze wprowadzona nowa skrzynka o nazwie “Danger Zone”. Zawiera ona siedemnaście nowych skinów, które za niedługo pojawią się na naszej stronie w osobnym artykule. Oprócz tego dodamy specjalny artykuł poświęcony wyłącznie aktualizacji i jej zawartości w punktach.
  2. Valve chyba zaczyna bardziej dbać o swoich graczy. Deweloperzy CS:GO ogłosili, że wyczekiwana aktualizacja została przeniesiona o jeden dzień. Kilka dni temu Valve zaskoczyło i postanowiło ogłosić w tajemniczych sposób nową aktualizację do CS:GO, która miała być wprowadzona dzisiaj. Problemem miały być błędy i duża ilość, pracy przed deweloperami. Jednak przy ogłoszeniu problemu została podana informacja kiedy możemy spodziewać się nowej aktualizacji. Ta ma nastąpić w nocy z czwartku na piątek, a nie jak pierwotnie w środę. Na ten moment nie wiemy, co Valve planuje wprowadzić do CS:GO, jednak teorii jest wiele. Najprawdopodobniej do gry wprowadzona zostanie nowa operacja. Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej na ten temat, odsyłamy was do tego artykułu, który opisuje niektóre przypuszczenia. Źródło by https://izaktv.pl/wyczekiwana-aktualizacja-do-csgo-opozniona/
  3. Wystarczył jeden wpis na oficjalnym koncie CS:GO na Twitterze, aby wzbudzić wiele ciekawy pomysłów. Valve postanowiło umieścić wpis – “Co robicie w środę”, więc wielu graczy rozpoczęło burzę mózgów, co deweloperzy wprowadzą nowego do gry. Na samym początku trzeba dodać, że update najprawdopodobniej pojawi się w nocy ze środy na czwartek. Jednak wszystkich zastanawia, co Valve postanawia wprowadzić do gry. Teorii jest wiele, a te najciekawsze postanowiliśmy zebrać dla was w jednym artykule. Warto zaznaczyć, że wszystko rozpoczęło się od tego wpisu. Nowa operacja Od ostatniej operacji Hydra minęło już sporo czasu. Wtedy Valve dodało kilka nowych rzeczy, które spodobały się społeczności CS:GO. Warto zaznaczyć, że jest to jedna z najczęściej omawianych opcji, jednak wszystkiego dowiemy się niebawem. Co ciekawe wraz z nową operacją możemy spodziewać się nowych map oraz zmiany w puli map turniejowych. Oprócz tego spora część graczy bierze pod uwagę wprowadzenie odświeżonego Cache’a. Tick 128 Wraz z odświeżeniem menu gry, wiele osób chciało wprowadzenie nowego tickrate. Jednak według Valve spowodowałoby to za duże obciążenie, a co za tym idzie spadek ilości graczy. Ta odpowiedź nie została dobrze odebrana przez społeczność, która nadal domaga się zmiany tickrate’u. Warto zaznaczyć, że tickrate 128 znajduję się głównie na serwerach społecznościowych oraz wielu platformach do gry w CS:GO. Zmiana w puli map turniejowych Już od jakiegoś czasu wiemy, że trwają pracę nad odnowieniem mapy Cache. Twórca znanych map do CS:GO w filmiku na Youtubie pokazał kilka nowości związanych właśnie z tą mapą. Oprócz tego Jakub “kuben” Górczyński w jednym z wywiadów powiedział: “Mam również przeczucie, że niedługo pokaże się nowa mapa”. Te słowa od razu wzbudziły lawinę pomysłów. Warto również, zaznaczyć, że ostatnia aktualizacja zawierała tylko zmiany na dwóch mapach: Biome oraz Subzero. Tryb Survival To jeden z najgorętszych tematów ostatnich miesięcy. Era battle royale trwa w najlepsze, więc i Valve może skusić się na prowadzenie nowego trybu do gry. Jednak to wymusiłoby deweloperów na lekką rekonstrukcję i dobrą optymalizację gry, a jak dobrze wiemy, nie jest to takie proste. Plotki o takim trybie pojawiły się po przetestowaniu deweloperskiej bety gry, która miała zawierać kilka komend związanych z survivalem. Zmiany w trybie rankingowym Zmiany są potrzebne i nie ma, co tego ukrywać. Wiele graczy odeszło już od trybu rankingowego i przeniosło się na różne platformy. Powodów jest wiele, lecz moim zdaniem najważniejszą, jest brak dobrego antycheat’a. Wielu graczy dostaje “białej gorączki” grając kolejnym mecz na osobę, która używa wspomagaczy. Na dodatek tryb rankingowy jest przestarzały i oprócz odświeżenia rang nic się w nim nie zmieniło. Podsumowanie Teorii jest wiele, jednak nie możemy wykluczać wprowadzenie kilku zmian naraz. Deweloperzy wraz z nową operacją mogliby, wprowadzić tryb survivalu. Warto również dodać, że Danylo “Zeus” Teslenko (zawodnik Natus Vincere) w ostatnim wywiadzie powiedział, że Valve planuję sporo nowości już w przyszłym roku. Ma to być spowodowane tworzeniem nowej gry podobnej do CS:GO. Źródło by https://izaktv.pl/nowa-operacja-czy-128-tickrate-co-juz-jutro-wprowadzi-valve-do-csgo/
  4. Jedna grafika, a ile dostarczyła nam emocji! Epic Games opublikowało pierwszą zapowiedź 7 sezonu. Przed Wami wszystko, co można z niej wyciągnąć! Snowboardzista na ramieniu Zaczynamy od tego, co zauważył chyba każdy. Na ramieniu pokazanej postaci znajduje się snowboardzista. Nie wiadomo, co to może oznaczać. Można się domyślać, że jest to zapowiedź kolejnego skina, może nowy sposób przemieszczania się po mapie? W końcu miałoby to sens, biorąc pod uwagę wcześniejsze informacje o śniegu. Zorza polarna Przejdźmy jednak do tego, co niektórym mogło umknąć. W środku tajemniczej postaci widoczna jest zorza polarna. Gdy przyjrzycie się bardziej, zobaczycie również gwiazdy. (Obrazek niżej) To daje nam podpowiedź, że może burza zmieni się coś innego, niż do tej pory. Może powstanie nocny tryb z prawdziwego zdarzenia, lub zmieni się postrzeganie nocy w samej grze. Budzi się Zagadkowe są również słowa Donalda Mustarda, dyrektora kreatywnego, który nowy zwiastun opisał słowami: Budzi się... Pytanie kto się budzi? Widoczna na grafice postać? Była w jakimś śnie? Może zamarzła w lodzie i z jakiegoś powodu teraz lodowiec rozmarza i uwalnia tę demoniczną postać? Cała grafika jest zdecydowanie bardziej zagadkowa, niż miało to miejsce w poprzednich sezonach. Źródło by https://fortnitepolska.pl/nowy-zwiastun-7-sezonu-w-fortnite
  5. Niedługo andrzejki to = ? 

     

     

     

     

    //// A może ... ?

  6. Od dzisiaj postaram się codziennie pisać co weszło w sklep w fortnite. MAGIC WINGS // Lotnia Cena: 1,200 v-dolców CASTOR // ubiór Cena: 1,500 v-dolców ELMIRA // ubiór Cena: 1,500 v-dolców SPELLSLINGER // Kilof Cena: 800 v-dolców SHADOW OPS // (Ubiór) Cena: 1,500 v-dolców ZANY // (Emotka) Cena: 500 v-dolców VOYAGER // (Lotnia) Cena: 800 v-dolców GLOW STICK // (Kilof) Cena: 800 v-dolców SLOW CLAP // (Emotka) Cena: 200 v-dolców RANGER // (Ubiór) Cena: 800 v-dolców Następna zmiana sklepu z skinami, emotkami, lotniami: 17.11.18r o godzinie 1:00 w nocy!
  7. Valve ponownie wprowadza aktualizację, która ma na celu ulepszenie i poprawki gry. Jednak tym razem deweloperzy postanowili prowadzić jeszcze nowe naklejki. [Naklejki] Dodano nową kapsułę z nowymi naklejkami stworzonymi przez daniDem. [Różne] Panel Amunicji ukrywa już ikony serii zabójstw w trybie uproszczonym. Na ikony z hudu (ikony bomby / zakładników) działają komendy cl_drawhud oraz cl_draw_only_deathnotices. Gracze przechodzą od teraz przez sekwencję śmierci, kiedy rozłączają się z serwera, upuszczając przedmioty zamiast zabierając je ze sobą do nieba. Operatorzy serwerów mogą wyłączyć tę funkcję za pomocą convar mp_disconnect_kills_players 0. Jeśli ktoś z was znajdzie sposób na nadużycie tej funkcji, aby uzyskać dodatkowe przedmioty / pieniądze Valve prosi wysłać e-mail z informacją do [email protected] z tematem “Player disconnect exploit”. [Mapy] Dodano nowe ekrany ładowania dla Biome i Subzero. [Subzero] Poprawiono remdering mapy. Uproszczono górną część bombsite B Dodano podłogę w wentach Zwężono wejście dla terrorystów Poszerzono środek Wprowadzono optymalizację. Źródło by izaktv.pl
  8. Nie chcę brać udziału w Do Odstrzału. :):):)
  9. Trochę fajnie i trochę nie. Nie fajnie jest, że sklepy będą zamknięte (zakaz handlu) strata około 7 mld zł (poniedziałek 12 Listopada). A plusem tego jest, że można odpocząć dla (niektórych nie, hotele, stacje, apteki (dyżurna), szpitale, komunikacja miejska, komisariat Policji. ) Będę otwarte.
  10. Ostatnia aktualizacja do CS:GO wzbudziła wiele pytań z dnia 05.11.18r. Jednak wszystkich najbardziej zastanawia, dlaczego zostały wprowadzone dwie nowe mapy do trybu turniejowego. Mowa tutaj o Biome oraz Subzero. Już od jakiegoś czasu mówi się o zmianach, jakie mają nastąpić w CS:GO. Prowadzący drużyny Natus Vincere Danylo “Zeus” Teslenko w jednym z wywiadów powiedział, że Valve ma wprowadzić sporo nowości już w 2019. Jednak niedawna aktualizacja, która wprowadziła dwie nowe mapy do trybu turniejowego, może sugerować zmiany jeszcze w tym roku. Zmiana najprawdopodobniej nastąpi To, że szykują się zmiany w CS:GO możemy się domyślać po wprowadzeniu panoramy. Deweloperzy chcą, aby do gry wrócili starzy gracze, jednak nie będzie to takie proste. Dla strony Virtus.pro Jakub “kuben” Górczyński trener polskiej formacji powiedział – “Mam również przeczucie, że niedługo pokaże się nowa mapa”. Te słowa mogą określać sporo wariantów, jednak Valve nie może sobie pozwolić moim zdaniem na wprowadzenie nowej mapy do oficjalnej puli map turniejowych. Nawet gdyby tak nastąpiło to wielu graczy, musiałoby nauczyć się gry na nowej mapie, co nie zawsze jest proste, gdy mapa jest niedopracowana w każdym szczególe. Cobblestone Po usunięciu Cobblestone i zastąpieniem go Dust’em wiele osób dostało sporego zdziwienia. Jednak czy ta zmiana wyszła na dobre, ciężko określić, a piaskowa plansza jest rzadziej grana przez profesjonalistów. Co ciekawe ostatnie zmiany, jakie nadeszły kamienną mapę, moim zdaniem trochę popsuły klimat i dotychczasowe taktyki. Warto również zaznaczyć, że to mapa Cobblestone była najczęściej oglądana mapą przez kibiców na Majorze, ale głównie dlatego, iż pamiątka z tej mapy jest najcenniejsza. Najbardziej prawdopodobne jest to, że z puli map turniejowych wypadnie Cache, ponieważ aktualnie prowadzone są pracę nad odnowieniem właśnie tej mapy. Valve, aby nie zakłócać spokoju i harmonii z dużą pewnością mogę napisać, że do puli map wróci właśnie Cobblestone. Biome albo Subzero To nie oszukujmy się, jest lekką abstrakcją, jednak taki ruch zmusiłby wszystkich zawodników do nauki nowej mapy. Oprócz tego spora ilość graczy wróciłaby do gry, aby sprawdzić nową mapę w CS:GO. Jednak taki ruch mógłby być również strzałem w kolano, który spowodowałby duży spadek ilości graczy. Valve mogło również dodać, te dwie mapy dla weekendowych graczy, którym znudziły się poprzednie mapy. Osobiście jestem przekonany, że do tego nie dojdzie, lecz warto wziąć również tę opcję pod uwagę. Na dodatek wprowadzenie takiej mapy musi być mądrze przemyślane. Czy przebudowa Cache jest konieczna? To, że trwa przebudowa mapy Cache, świadczy o jednym. Valve chcę dotychczasowe mapy zrobić lepiej, a co za tym idzie odnowić elementy, aby gra wyglądała bardziej estetycznie. Wielu graczy czeka na inne zmiany takie jak np. wprowadzenie 128 Tickrate na oficjalnych serwerach. Jednak moim zdaniem może to nastąpić dopiero w przyszłym roku, a zmiana mapy w puli map jest jeszcze możliwa w tym roku. O zmianach na mapie Cache dowiedzieliśmy się niedawno od FMPONE (znanego konstruktora map), który udostępnił filmik. VIDEO: https://youtu.be/Wp-6dJUUQaM Podsumowanie Czy zmiana map jest konieczna? Moim zdaniem średnio, ale deweloperzy chcą odnowić CS:GO, ponieważ niedawno wyszły na jaw nie potwierdzone informację o tworzeniu gry podobnym właśnie do produkcji Valve. To również w moim odczuciu uruchomiło wprowadzenie Panoramy, która dobrze odświeżyła wygląd menu. Warto dodać, że ekipa odpowiedzialna za CS:GO chcę z pewnością również odnowić resztę części gry, a co za tym idzie mapy. Mam nadzieję, że w niedalekiej przyszłości dowiemy się o zmianach. Źródło by izaktv
  11. Nowy miesiąc to pora na kolejny update do CS:GO. Tym razem deweloperzy skupili się na usunięciu dekoracji Halloween i dalszej pracy nad mapą Cobblestone. Na dodatek dodano dwie nowe mapy do trybu turniejowego. [Halloween] Halloween dobiegło końca. Dziękujemy za świętowanie! [SCOREBOARD] Dodano znacznik na osi czasu. Oprócz tego na osi czasu zostanie pokazana najwcześniejsza runda, w której mecz może się zakończyć i która z drużyn wygra. Statystyki gracza na tablicy wyników obsługują teraz dowolną liczbę rund. Statystyki nie będą się już resetować za każdym razem. Dodano więcej statystyk w trybach Demolki i Latającego Scouta. [MAPS] Biome i Subzero można grać na matchmakingu! [Cobblestone] Usunięto dekoracje na Halloween. Usunięta pokrywę w korytarzu. prowadząca na B. Otworzono okna od B. Skrócono zasłonę na długiej A. Zmniejszono ilość trumien. Zwiększono ilość drewnianych beczek. Zmieniono ekran ładowania. Źródło by izaktv
  12. Jedna z niegdyś bardzo popularnych map być może już niedługo doczeka się oczekiwanych zmian. Mowa o Cache’u, nad którym pracuje Shawn “FMPONE” Snelling. Amerykański projektant zaprezentował na swoim kanale pierwszy materiał, który zawiera poprawki. Te dotyczą bombsite’u A, gdzie pojawiło się więcej okrągłych zakończeń. Teraz zupełnie inaczej może wyglądać obrona antyterrorystów, którzy zyskali nowe miejsce i nową wizję na wejście główne. Na zmiany powinni także przygotować się strzelcy po stronie atakującej. Oczywiście, o ile poprawki z poniższego materiału zostaną zatwierdzone i wprowadzone do życia. Bardziej prawdopodobną opcją są jeszcze następne zmiany. Video o zmianach na Cache’u: Czyżby będziemy grać wkrótce na nowej mapie? Niestety, musimy czekać. Źródło by izaktv.
  13. Zamykam temat. Powód: już jest po Halloween.
  14. Witaj!
  15. W dzisiejszym dniu została wprowadzona mała aktualizacja do gry Counter-Strike: Global Offensive m.in: [Obserwator] Naprawiono czerwony pasek zdrowia, który się nie aktualizował. Naprawiono czaszkę oznaczającą martwego gracza. [HALLOWEEN] Zaktualizowano ekran ładowania dla upiornego de_Cobblestone. Naprawiono model ducha. [MISC] Przywrócono możliwość ustawienia jasności w grze. Naprawiono długie nazwy zestawów muzycznych, które powodowały obcięcie StatTrak MVP. Naprawiono błąd, przez który nie można było wysyłać dużych map do warsztatu. źródło by izaktv.
  16. Nick na TS3: Kappirano Wiek: 20 Godziny funkcjonowania na serwerze TS3: W tygodniu od 20 do 23. A w weekendy od 19 do 24. Będę czasami na telefonie. Argumenty przemawiające za tym, dlaczego chciałbyś posiadać tę funkcję: Pełniłem już funkcję jako admin ts3 na innej sieci. I mam duże doświadczenie. Bardzo lubię pomagać osobom. Jestem miły, spokojny, pomocny i aktywny. Dużo osób mnie zna na ts. Pozostałe informacje / uwagi do podania: Spędzam dużo czasu na ts.
  17. Rick Grimes. 乡

    [KOSZ] Witam

    Witaj!
  18. [HAPPY HALLOWEEN] - W trybach gier casual, demolition i flying scoutsman, gracze teraz nawiedzają świat jako duchy. Spoooooky! - Duchy mogą: - Widziane tylko przez inne duchy i obserwatorów. - Zastosuj Graffiti na świecie. - Oddziałują na interakcyjne rekwizyty (piłki, szkło, rośliny doniczkowe itp.). - Zmień kurczęta w kurczęta z zombie. - Posiadanie botów za ich pomocą. - Dwie dyniowe piłkarskie kule odradzają się teraz w losowych miejscach na mapie podczas Halloween. - Lepsza zdolność kurcząt do unikania chodzenia prosto w ściany. - Kurczę teraz odradzają się we wszystkich meczach poza konkursem podczas Halloween. - Kurczaki wpadły w upiorny duch Halloween. - Kto włożył całą tę kukurydzaną kukurydzę do mojej broni ?! [MAPS] Biome: - Naprawiono błąd z mapy, - Naprawiono kilka zablokowanych miejsc na mapie, - Naprawiono kilka błędnych kolizji, - Zaktualizowano radar do nowego stylu. Subzero: - Drobne optymalizacje - Drobne poprawki czytelności - Naprawiono kilka spawnatchowych matek - Naprawiono przycinanie tekstur odtwarzających niewłaściwy dźwięk w A Pit - T-Water już nie zabija graczy - Zaktualizowany przegląd radaru Cbble: Halloween jest tutaj, więc dlaczego nie wypróbować jakichś super przerażających zmian w układzie? - Usunięto łącznik między długimi A i przejściem podziemnym - Zablokowany długi kąt widzenia od długiej strony A CT w kierunku dziedzińca - Zmniejszono wysokość drzwi w Przejściu podziemnym - Dodano okno w przejściu podziemnym - Usunięto pochylone drzwi prowadzące do przejścia podziemnego - Usunięto dużą część starego podwórza w Bombsite A - Przeniesiono strefę Bombsite A w kierunku rampy - Usunięto dostęp do większości obszaru odrodzenia T - Przenieś w górę T pozycje odradzania - Dodano rozwijane rekwizyty w rozwijanym menu - Dodano osłonę w korytarzu prowadzącym do platformy Bombsite B - Dodano upiorny motyw Halloween [UI] - Dodano obraz zastępczy dla nieznanych map warsztatowych. - Naprawiono przypadek nieprawidłowego przechowywania rekordów żywych graczy. - Naprawiono regresję losowego losowania mapy. - Naprawiono zakładkę głosowania bez początkowego fokusa. - Naprawiono problem z ignorowaniem wczesnych głosów w niektórych przypadkach. - Naprawiono przypadek, w którym koniec meczu migotałby w przyszłych kolejnych meczach. - Naprawiono kursor myszy pojawiający się natychmiast po zakończeniu meczu. - Naprawiono przypadek złego perf z wysokimi maksymami. [MISC] - Limity czasu są teraz zapisywane i przywracane w rundach kopii zapasowych. Napisane przez Kappirano.
  19. 300- około 350 fps. Na medium na meczach turniejowych, a na serwerowych około 230/250 .
  20. Dobry artykuł. Plusik + ❗
  21. Fajny tydzień to fajny miesiąc. ?

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności