-
Postów
175 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
0 -
Darowizny
0.00 PLN
Treść opublikowana przez Karysu
-
Ja tam w sumie też mogę polecić win 10. Pirackie gry też działają i nie ma problemu żadnego z blokowaniem takich programów (kolega powiedział :) )
-
Ja tam sceptycznie nastawiony do tego jestem. Ale nie bardzo wiem na temat edukacji w czasach PRL, więc się nie wypowiadam.
- 37 odpowiedzi
-
- likwidacja
- gimnazjów
-
(i 8 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Pograłbym se na takim w Civilization I. Mam nadzieję, że go ni spali :)
- 1 odpowiedź
-
- taihulight
- chiński
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Hmm.. Za komuny istniała cenzura i świat może wydawał się piękniejszy. Teraz mamy dostęp do informacji i być może dlatego uważamy, że jest chu****. No w sumie jest, ale to nie znaczy że za komuny było lepiej. Ja tak w ogóle jestem za tym, by Polska obrała w końcu jeden kierunek: Albo Socjalizm, albo kapitalizm. Tymczasem mamy teraz i jedno i drugie. Problemem jest tutaj fakt, że jedno z drugim się kłóci i dlatego mamy tutaj taki burdel. Polecam kanał: Prosta Ekonomia, tutaj można się dowiedzieć ciekawych rzeczy :) Nesty, wybacz. Ale twoja ocena wydaje mi się jednak subiektywna ;)
- 15 odpowiedzi
-
- zamieszanie
- sejmie
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
W sumie te programy też nie są wprowadzane bez powodu. Ostatnio dużym problemem jest niż demograficzny w państwach europejskich. Tak jak europa zachodnia stara się to zrobić za pomocą sprowadzania uchodźców, tak w Polsce wyjściem może być program 500+. Nie uważam jednak, że jest to dobry pomysł. Moim zdaniem powinni dopracować jakieś ulgi podatkowe lub coś w tym rodzaju. To prawda, że ten program przyczyni się trochę do wzrostu dzietności, lecz te dzieci będą "niższego sortu". Mam na myśli tutaj to, że bogaty raczej nie będzie zainteresowany taką kwotą, zaś klasa średnia i biedni tak. Program ten jest raczej pomocny dla klasy średniej, która zarabia i może nieść nadzieję dla tego kraju. Mamy tutaj jeszcze biednych (którym również należy się pomoc), lecz dodajmy do tego patologię, która za browca spokojnie se spłodzi te dziecko. Lecz to nie jest żadne rozwiązanie. I dlatego uważam, że ten program to będzie porażka.
- 15 odpowiedzi
-
- zamieszanie
- sejmie
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Counter Strike 1.6 na zegarku z Android Wear, niemożliwe? A jednak
Karysu odpowiedział(a) na TygryS temat w Rozmowy i fragmovie z CS 1.6
Jak na zegarku poszło, to na kalkulatorze za niedługo i CS Go pójdzie... A może już się da? Kto wie? xD -
Polecam taki jeden ciekawy i niewymieniony powyżej film. Threads (1984) Niech nie zrazi Cię rocznik filmu, film jest słabo znany, ale nie jest zły. Opowiada on o konflikcie nuklearnym pomiędzy NATO a Układem Warszawskim, który rozgrywa się z perspektywy zwykłego cywila. Nie pożałujesz jak se obejrzysz :)
-
Najnowsze gry na badziewnym sprzęcie :)
Karysu odpowiedział(a) na Karysu temat w Dobór sprzętu komputerowego
Heh.. Odnośnie tematu to zdecydowałem się jednak na GTX 660. Kolega ma i mi sprzeda, tak więc do końca czerwca powinno być git. Tak w ogóle odkryłem coś zdumiewającego.. Na tym moim "badziewnym sprzęcie", który rozpisałem powyżej uruchomiłem te GTA 5 xD. Mam około 30 fps (czasem są jakieś lekkie lagi 1 sekundowe, lecz dość rzadko), a na wsi normalnie działa. Heh. Ta gra jednak jest nieeebo lepiej zoptymalizowana niż GTA 4. :) EDIT: Oczywiście gram na minimalnych, ale mnie to nie przeszkadza.- 16 odpowiedzi
-
- najnowsze
- badziewnym
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Taa.. Jeżeli byłoby to wprowadzone, to trzeba będzie dodać nowe zasady do regulaminu. Jak dla mnie nawet spoko.
-
Oks. Wypełnione.
- 10 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- praca
- empiryczna
-
(i 4 więcej)
Oznaczone tagami:
-
W Counter Strike 1.6 można grać na Androidzie!
Karysu odpowiedział(a) na TygryS temat w Rozmowy i fragmovie z CS 1.6
Też nad tym myślałem, to było by ciekawe. W sumie sama gra i sterowanie to szajs by był. Ale obserwowanie na spect... Mam nadzieję, że nie byłoby tylko problemów z bindowaniem i korzystaniem z komend z konsoli. -
W Counter Strike 1.6 można grać na Androidzie!
Karysu odpowiedział(a) na TygryS temat w Rozmowy i fragmovie z CS 1.6
Ja tam i tak korzystam z klawiatury bluetooth na smartfonie (na wykładach to tańsze rozwiązanie niż laptop/tablet+klawiatura). Jeszcze tylko mysz dokupić :) -
Przewody USB typ C staną się bezpieczniejsze
Karysu odpowiedział(a) na TygryS temat w Dyskusje wokół komputerów
W dupach się poprzewracalo.. Ja tam wolę już normalny kabel USB i nietrafić za tym pierwszym razem do gniazda, niż ryzykować utrata komputera. Co do USB typu C, to po jaką cholerę w ogóle produkują produkt, który przynosi więcej komplikacji niż korzyści?! A do tego wprowadzenie autoryzacji sprzętu.. Znakomicie, chińskie urządzenia takie jak np. klawiatura, joypad pójdą w odstawkę (może gorszej jakości ale cena nawet czasem 10x mniejsza.). Do tego wprowadzą pewnie więcej "usprawnień" dzięki czemu zabulimy więcej. Viva la WYDAVATION WIĘCETION.- 2 odpowiedzi
-
Doobra. Dopiero dzisiaj na ZM błąd mi się powtórzył. Jak normalnie wygląda ekran: A tutaj ekran z błędem:
-
Ahah xD doobre, można się usmiac
- 2 odpowiedzi
-
- dayz
- standalone
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Mikrofon pojemnościowy? Yyy.. Czym on się różni od zwykłego?
- 6 odpowiedzi
-
- mikrofon
- pojemnościowy
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Najnowsze gry na badziewnym sprzęcie :)
Karysu odpowiedział(a) na Karysu temat w Dobór sprzętu komputerowego
Heh.. Kumpel ma Intel core 2 duo i gtx 660 i GTA v chodzi mu na średnich. Mi zależy nie na grafice a 30 fps, tak jak pisałem w zupełności mi wystarczy. Grunt ze by nie skakało mi do 15-20. Ten procek co teraz mam myślę że się nada, a gtx 550 lub r7 wydają się odpowiednie do zagrania w lepsze produkcję. 20 kwietnia wypłata idzie, więc mam czas na zastanowienie się nad jak najlepszą karta przy optymalnej cenie.- 16 odpowiedzi
-
- najnowsze
- badziewnym
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Tak mówiłem i to prawda. Rzecz w tym, że 2-3 dni temu robiłem reinstall, a błąd i tak się powtórzył. Zdarza się on dość rzadko bo 3-4 razy na tydzień, lecz jest to denerwujące. Tak jak mówił FaaR, zegar końca rundy przesuwa się z dołu na górę, broni klawiszami nie da się przełączyć i coś tam jeszcze było tylko nie pamiętam. Tak więc nie wiem o co kaman. To na pewno nie wina configa, ani plików konfiguracyjnych. Obstawiam samego CS lub aktualizacje karty graficznej. Jak będę mieć ten błąd ponownie to skrina wyślę
-
Najnowsze gry na badziewnym sprzęcie :)
Karysu odpowiedział(a) na Karysu temat w Dobór sprzętu komputerowego
Cóż, rzecz w tym, że robię to małymi krokami nie tylko dlatego, że wolałbym niektóre części zostawić, lec także to, że 1 część do kompa po max 300zł kupuje co pół roku, zatem oszczędzanie nie miałoby najmniejszego sensu. Gdybym tak zrobił pewnie miałbym w kieszeni jakieś 600 zł, lecz dopiero za może rok kupiłbym zestaw, a tak do teraz grałbym w cs 1.6 na software, bo karte graficzna kupiłem dopiero po zakończeniu liceum, czyli w sierpniu. No cóż, takie klimaty :/EDIT: Zresztą ten sprzęt i tak jest po upgrade. Karta graficzna GT 210 w sierpniu (wcześniej zintegrowana), a teraz w grudniu procek, który aktualnie mam (wcześniej Intel Pentium 4 530) i dysk SSD 120GB. Za te rzeczy w grudniu dałem 250 zł :)- 16 odpowiedzi
-
- najnowsze
- badziewnym
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Najnowsze gry na badziewnym sprzęcie :)
Karysu odpowiedział(a) na Karysu temat w Dobór sprzętu komputerowego
Jeżeli o procku mowa, to jak już to albo musiałbym sobie zakupić quad na socket 775 (co w dzisiejszych czasach sensu ni ma, bo to już przestarzałe jest), albo musiałbym se inwestnąć w jakąś dobrą płytę główną np. na socket działający z Intel i3 lub i5. AMD coś mi tak nie pasuje. Kiedyś miałem dawno temu i jakoś mi tak nie podpadł do gustu (czay gdy procek 1,2 GHz to było coś :P). Chociaż może dzisiaj jest inaczej z AMD, jednak fundusz na płytę główną z najnowszym wejściem socket i procesor (nawet najsłabszy na ten socket) dość dużo mnie wyjdzie. Dlatego karta graficzna to pierwszy punkt modernizacji kompa. Cóż kasy za dużo się ni ma, a tą którą się ma zazwyczaj na inne rzeczy idą np. studia- 16 odpowiedzi
-
- najnowsze
- badziewnym
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Najnowsze gry na badziewnym sprzęcie :)
Karysu odpowiedział(a) na Karysu temat w Dobór sprzętu komputerowego
Kurde.. Zawsze myslalem ze takie serie jak 710-730 sa lepsze niz np 660. Ale skoro o uzywkach mowa, to chyba zastanowie sie jednak nad nimi. Mam nadzieje, że to wypali i np., 7 days to die lub GTA 5 pójdzie na minimalnych :)- 16 odpowiedzi
-
- najnowsze
- badziewnym
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
E tam gadanie. Chłopaki zrobili i wg. Mnie jest nawet spoko. Lepszy taki projekt niż żaden, przynajmniej można na czymś bazować, coś poprawić i takie tam. Fajna robota chłopaki i dobrze, że się do tego w ogóle zabraliscie :)
