Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'mikrofon' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Centrum Dowodzenia
    • Regulaminy
    • Ogłoszenia i informacje
    • Organizacja naszego projektu
    • Rekrutacja na naszym projekcie
    • Konkursy na naszym projekcie
    • Promuj i wesprzyj nasz projekt
    • Lista wszystkich usług
    • Zapytaj nas
  • Strefa Fragowiczów
    • Przydatne dla Fragowiczów
    • Wspólna integracja
    • Kącik redakcyjny
    • Kącik twórczości
    • Kącik hydepark
  • Strefa kar, skarg i zgłoszeń
    • Formalności - kary
    • Forum
    • Counter-Strike 1.6
    • Counter-Strike: Source
    • Counter-Strike: Global Offensive
    • Counter-Strike 2
    • TeamSpeak i Discord
  • Strefa naszych serwerów
    • ★ CS 1.6 ★ Lista serwerów
    • ★ CS:S ★ Lista serwerów
    • ★ CS:GO ★ Lista serwerów
    • ★ CS 2 ★ Lista serwerów
    • ★ Lista różnych serwerów ★
    • ★ Serwery głosowe ★
  • Strefa gier i sprzętu
  • Strefa pozostałych działów
  • Info
  • Ogłoszenia
  • [CS 1.6] Gracze serwera ZOMBIE INFECTION Aktywność
  • Ekipa Mocnego Pierdolnięcia Wszystko
  • ASG - AirSoftGun Forum ASG
  • Mirage 4L Homie Manewry
  • Wariaty Zeu$a Do odstrzału
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI POLECANE DRZEWKA
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI ELITARNE POJAZDY
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI PRZEMYŚLENIA
  • Byłem tutaj - strefa publiczna Byłem tutaj
  • Surf Classic Rekord fragów (ss)
  • Fragowi wyznawcy filozofii "XD" Tematy
  • Śnięte słowa mesjasza ner7usa Wielkie psalmy
  • Śnięte słowa mesjasza ner7usa Bogate donacje słowne
  • Miauczki *.* Miau Miau
  • shooters Tematy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Imię


Miasto


Zainteresowanie


Nick na sieci


Ulubiony serwer


Gram na serwerach


Skąd dowiedziałeś się o naszej sieci serwerów


System


Procesor


Karta graficzna


Pamięć RAM


Fotel


Monitor


Myszka


Klawiatura


Słuchawki


Mikrofon


Smartfon


X


Facebook


Instagram


TikTok


Snapchat


Discord


Twitch

Znaleziono 13 wyników

  1. butanox

    [KOSZ] mikrofon

    witam na waszych serwerach nie działa mi mikrofon jak sprawdzam w banach to nie ma mnie tam ze dostałem bana na mikro j . jesli czegos nie widze to prosze o odblokowanie mi mikrofonu ktos mi sie ostatnio włamywał na konto i moze przez to mnie zmutowaliscie .
  2. Nie wiem gdzie to pisać i jak ale chciałbym żeby admin mi odblokował mikrofon bo nie działa a został zablokowany bo często gra mój syn i dużo gada i mu go zablokowano
  3. Witam :( Mam problem, otóż od dzisiaj a dokładniej jak włączyłem cs'a go zorientowałem się, że nie działa mi mikrofon. Sprawdzałem czy działa na ts'sie/skype i działa normalnie. Co proponujecie ?
  4. 15letnipijak_

    [KOSZ] Propozycja

    1. Witam, chciałbym podrzucic pomysł na temat mikrofonu. Według mnie każdy był młody i każdy ma prawo rozmowy na serwerze więc nie powinno być ograniczenia wiekowego. Jednak też aby nie gadać o rzeczach bezsensownych bez przerwy ponieważ nikogo nie obchodzi co kto dzisiaj miał na matematyce. 2. Czasami na serwerze nie ma żadnego admina i przychodzi Toxic Player który zaczyna wyzywać cały serwer jak i wszystkich graczy. Jestem za wprowadzeniem głosowania o wyrzucenie gracza albo zbanowanie na 5 minut.
  5. Kwiatuuu

    [KOSZ] Mapy, Mikrofon

    Witam, mam propozycję dodania paru map, Oraz wprowadzenia mikrofonu powyżej 16 lat lub chociaż mutacji, gdyż bardzo przeszkadza głos młodych graczy, rozumiem informację od nich ale nadużywanie jego jest irytujące. Pozdrawiam Greatriver Remix R2 surf_bigloop_go_r3
  6. Siemka, od 2 dni mam problem z mikrofonem w słuchawkach. Można by powiedzieć, że w ogóle się popsuł. Więc tak, mam straszny szum w mikrofonie, którego wcześniej nie było, mój głos jest strasznie stłumiony oraz jak słucham muzyki na słuchawkach jest straszne ?sprzężenie? nie wiem czy tak to można nazwać. Moje słuchawki to Bloody G501 7.1. Próbowałem już przełączyć do innych USB oraz reinstalacji sterowników i nic nie pomogło. Dodaj SS ustawień: Mogę jeszcze nagrać jakąś próbkę dźwięku jeżeli to pomoże.
  7. JUPITER

    [KOSZ] Mikrofon

    Gdy mówię do majka, dźwięk odbija się w głośnikach, natomiast odbiorca mnie nie słyszy.. Proszę mi nie pisać durnych komentarzy "google" "google nie boli" bo tak się składa, że każda metoda z google.pl mi nie pomaga
  8. Karysu

    [KOSZ] Mikrofon

    Siemaneczko.. Mam takie malutkie pytanko, a mianowicie czy da się korzystać z mikrofonu? A jeśli tak to na jakim klawiszu? Pozdrawiam.
  9. j.w Poszukuję w miarę dobrego mikrofonu pojemnościowego USB.
  10. alias Rhox.103x "Rhox.105x" alias Rhox.105x "+voicerecord 1;alias Rhox.103x Rhox.104x" alias Rhox.104x "-voicerecord 0;alias Rhox.103x Rhox.105x" bind k "Rhox.103x" Użycie skryptu: k Opis: Rozmowa przez mikrofon bez trzymania klawisza.
  11. Za każdym razem gdy chcę użyć mikrofonu, mam 1-2 sekundowego laga i nie mam pojęcia co z tym zrobić (reinstall nie pomaga). Zrobiłem to co niedawno ktoś pisał, mianowicie zmieniłem jakość na studyjną, jednakże to nie pomogło... Plix plox halp me...
  12. Witam ;) Mam problem z counter-strike. Mój problem polega na tym, że po tym jak powiem coś przez mikrofon i "puszcze" przycisk do mówienia to gra mi ścina na 1/2 sekundy. Czy ktoś jest w stanie jakoś pomóc ? Nigdy wcześniej nie miałem takiego problemu;/ Z góry dziękuję za pomoc :) @Edit: reinstall CS ani reinstall steam nic nie pomógł niestety:/
  13. Witam. Wielu ludzi ma problem z mikrofonem. Często jest tak że działa na skype itd. a w CS-ie koledzy mówią nam że przerwa. Można na to zaradzić w kilka minut. Jeśli nie działa reinstalacja mikrofonu/Cs-a to zrób tak: Na początek otwieramy Folder w którym mamy zainstalowany CS. Potem wchodzimy w folder 'cstrike' i otwieramy go za pomocą notatnika. Na samym końcu dopisujemy: voice_maxgain "5" voice_avggain "0.500" voice_scale "5" voice_fadeouttime "0.100" voice_profile "0" voice_showchannels "0" voice_showincoming "0" voice_enable "1" voice_dsound "0" voice_overdrive "2" voice_overdrivefadetime "0.400" voice_recordtofile "0" voice_inputfromfile "0" voice_modenable "1" voice_clientdebug "0" voice_loopback "0" I zapisujemy. Potem naciskamy na nasz Config i otwieramy właściwości. Zaznaczmy tam Tylko do odczytu. Następnie uruchamiamy CS. Wchodzimy w options/audio i zaznaczamy: Koniecznie Pamiętamy o zaznaczeniu i naciśnięciu apply. Bez tego będziemy słabo słyszeć innych. Wchodzimy na serwer i cieszymy się że mikrofon działa.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności