-
Proszę o odblokowanie mikrofonu nie wiem gdzie dokładnie napisać odwołanie od bana. Pisałem już na tej stronie ale nie wiem czy w dobrym miejscu.
- 2 odpowiedzi
-
- proszę
- odblokowanie
- (i 9 więcej)
-
Serwer, na którym nadano karę: wpisz serwer, na którym otrzymałeś karę Rodzaj kary: ban / mute Powód kary: wpisz tu powód otrzymanego bana lub muta Data nadania kary: wpisz tu przybliżoną datę oraz orientacyjną godzinę zdarzenia Nick z gry: wpisz tu swój nick na serwerze Opis zdarzenia: opisz nam krótko i zwięźle sytuację przed otrzymaniem kary - niewłaściwe jest tu obrażanie kogokolwiek; w przypadku, kiedy opis będzie zbyt długi i obraźliwy, odwołanie może zostać odrzucone Czy przyznajesz się do popełnionego czynu: tak - jeśli masz coś na sumieniu, lepiej się przyznaj / nie
-
witam na waszych serwerach nie działa mi mikrofon jak sprawdzam w banach to nie ma mnie tam ze dostałem bana na mikro j . jesli czegos nie widze to prosze o odblokowanie mi mikrofonu ktos mi sie ostatnio włamywał na konto i moze przez to mnie zmutowaliscie .
-
Nie wiem gdzie to pisać i jak ale chciałbym żeby admin mi odblokował mikrofon bo nie działa a został zablokowany bo często gra mój syn i dużo gada i mu go zablokowano
-
Postów
4 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
butanox
Fragowicz-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
0 -
Darowizny
0.00 PLN
