Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'mapa' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Centrum Dowodzenia
    • Regulaminy
    • Ogłoszenia i informacje
    • Organizacja naszego projektu
    • Rekrutacja na naszym projekcie
    • Konkursy na naszym projekcie
    • Promuj i wesprzyj nasz projekt
    • Lista wszystkich usług
    • Zapytaj nas
  • Strefa Fragowiczów
    • Przydatne dla Fragowiczów
    • Wspólna integracja
    • Kącik redakcyjny
    • Kącik twórczości
    • Kącik hydepark
  • Strefa kar, skarg i zgłoszeń
    • Formalności - kary
    • Forum
    • Counter-Strike 1.6
    • Counter-Strike: Source
    • Counter-Strike: Global Offensive
    • Counter-Strike 2
    • TeamSpeak i Discord
  • Strefa naszych serwerów
    • ★ CS 1.6 ★ Lista serwerów
    • ★ CS:S ★ Lista serwerów
    • ★ CS:GO ★ Lista serwerów
    • ★ CS 2 ★ Lista serwerów
    • ★ Lista różnych serwerów ★
    • ★ Serwery głosowe ★
  • Strefa gier i sprzętu
  • Strefa pozostałych działów
  • Info
  • Ogłoszenia
  • [CS 1.6] Gracze serwera ZOMBIE INFECTION Aktywność
  • Ekipa Mocnego Pierdolnięcia Wszystko
  • ASG - AirSoftGun Forum ASG
  • Mirage 4L Homie Manewry
  • Wariaty Zeu$a Do odstrzału
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI POLECANE DRZEWKA
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI ELITARNE POJAZDY
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI PRZEMYŚLENIA
  • Byłem tutaj - strefa publiczna Byłem tutaj
  • Surf Classic Rekord fragów (ss)
  • Fragowi wyznawcy filozofii "XD" Tematy
  • Śnięte słowa mesjasza ner7usa Wielkie psalmy
  • Śnięte słowa mesjasza ner7usa Bogate donacje słowne
  • Miauczki *.* Miau Miau
  • shooters Tematy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Imię


Miasto


Zainteresowanie


Nick na sieci


Ulubiony serwer


Gram na serwerach


Skąd dowiedziałeś się o naszej sieci serwerów


System


Procesor


Karta graficzna


Pamięć RAM


Fotel


Monitor


Myszka


Klawiatura


Słuchawki


Mikrofon


Smartfon


X


Facebook


Instagram


TikTok


Snapchat


Discord


Twitch

  1. Witam, zbudowałem mape dust2 w grze minecraft, zapraszam do oceny, podzielenia się waszą opinią, nie ukrywam żę troszkę sie przy tym napracowałęm!
  2. Siema Mam problem od dłuższego czasu z długim ładowaniem się map. Jeśli gram na uproszczonym only Dust II wszystko jest w porządku gdy grana jest ta sama mapa, ale jeśli zmienię na Mirage bądź każda inna niż wcześniej grana to ładuje się 4-6 minut. Uciążliwe to jest podczas meczu jeżeli zapomnę zresetować CS (włącz/wyłącz) i nie zdążę załapać się na rozgrzewkę. Komp nie jest jakiś słaby, FPS ustawione na 400. Jakieś pomysły?
  3. Praca jednego z graczy Counter-Strike’a: Global Offensive zyskuje na popularności w Warsztacie Steam. Stworzył on mapę, która kompletnie zmienia grę za sprawą możliwości podnoszenia podłożonej bomby. Zasady Counter-Strike’a: Global Offensive (a przynajmniej większości jego trybów) są stare jak świat i niezmienne od czasów kultowej „jeden-szóstki”. Terroryści starają się podłożyć bombę w wyznaczonym miejscu, a jednostka specjalna usiłuje ich powstrzymać. Większość rund przeprowadzanych w ten sposób kończyła się „walką o bombsite”, gdzie drużyna atakująca broniła podłożonego ładunku przed nacierającymi antyterrorystami. A co by było, gdyby tykającą bombę można było po prostu podnieść i wynieść z zagrożonego obszaru? Dzięki pracy gracza o pseudonimie Useless Mouth nie musimy już dłużej gdybać. Jego mapa pozwala na rozgrywanie meczów właśnie w taki sposób. Zawijam kable i lecę Mapa Cliff dostępna jest w Warsztacie Steam i nabiera popularności. Do tej pory została pobrana już prawie 7 tysięcy razy. Modyfikacja nie umknęła również uwagi społeczności Reddita. Czym Cliff różni się od typowych aren CSGO? Przede wszystkim aspektami dotyczącymi podkładania bomby. Na klasycznych mapach można to zrobić tylko w wyznaczonych bombsite’ach. Tutaj terroryści mogą zrobić to wszędzie. Zwycięstwo zapewni im jednak tylko wybuch w wyznaczonych miejscach, muszą więc uważać, by przypadkiem się nie pomylić. Największą różnicą jest to, że na tej mapie bombę podnosić mogą również antyterroryści. Tym samym rozbrojenie bomby przestaje być jedyną drogą do wygranej. Wyniesienie „paczki” poza bombsite również zapewni im wiktorię. Niemniej jednak będzie to zwycięstwo okupione stratami – za wyniesienie bomby jest mniejsza nagroda pieniężna niż za jej rozbrojenie. Poniżej znajduje się materiał przedstawiający mapę Cliff w pełnej krasie: Nie tylko bomba Innymi cechami wyróżniającymi mapę Cliff są szeroko pojęte zabawy światłem. Arena stworzona przez Useless Mouth jest dosyć ciemna, więc z pomocą przyjdą tu przymocowane przy karabinach latarki. Do rozświetlania ciemnych przestrzeni będą mogły posłużyć również granaty zapalające oraz koktajle Mołotowa, które, w odróżnieniu od zwykłych trybów gry, nie wywołują tu wyłącznie tekstur ognia zadających obrażenia. Płomienie dają również światło. Dodatkowo zmianie ulega tu ekonomia gry – na Cliffie przegrywająca drużyna oprócz bonusu finansowego będzie otrzymywać co jakiś czas skrzynki z przedmiotami i pieniędzmi. Te zapasy mają pomóc w przypadku znacznej przewagi jednej ze stron. Nie da się ukryć, że modyfikacje rozgrywki wprowadzone na tej arenie budzą ciekawość. Jeśli sami chcecie wypróbować ową mapę, znajdziecie ją w Warsztacie Steam. źródło
  4. RUINER

    [KOSZ] nowa mapa

    Siema!) Chcyal by dla ty zrobic oferta, znalazlem mape dla servera 1.6 ZM. To najlepsza mapa co ja gralem w swojm zycie, jeszcze pamietam byl mlodym gralem na nej. Nazywa zm_dead_house 3. Po prostu popatz na nej, zainstaluj. Jesli to dodasz, nie pozalujesz. Milego dnia!
  5. Siema mam problem z mapą de_arizona mianowicie wyskakuje mi błąd, gdy próbuję wejść jest napis "Cannot continue without model ?es/de_arizona_glow.spr disconnecting" Próbowałem usunąć pliki to wtedy były problemy z kolejnymi i tak w kółko..
  6. Kwiatuuu

    [KOSZ] Mapy, Mikrofon

    Witam, mam propozycję dodania paru map, Oraz wprowadzenia mikrofonu powyżej 16 lat lub chociaż mutacji, gdyż bardzo przeszkadza głos młodych graczy, rozumiem informację od nich ale nadużywanie jego jest irytujące. Pozdrawiam Greatriver Remix R2 surf_bigloop_go_r3
  7. SZNYCEL

    [KOSZ] Mapa 1hp

    Co myślicie o dodaniu mapki 1hp na serwer? ?
  8. Sultan

    [KOSZ] Awp_Backyard

    Cześć , piszę już trzeci raz o tym samym (tym razem w dobrym miejscu i mój post chyba nie zostanie usunięty) . Otóż stworzyłem mapę Awp_Backyard , jak sama nazwa wskazuje jest to mapa przeznaczona do gry z Awp . Stworzyłem ją z myślą o serwerze Only awp Fragujemy.pl Linki do mapy : http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=420567336&searchtext=awp_backyardi http://csgo.gamebanana.com/maps/185319 . Napiszcie co o niej sądzicie a być może kiedyś zostanie dodana na serwer na okres próbny . Testowałem ją z innymi graczami i przyjemnie się na niej grało . Przez mapę przechodzą dwie rzeki które atakują tak znienawidzonch rasherów którzy bywają na serwerze . Pozdrawiam Sultan .
  9. Nazwa: Kuleczky Workshop: http://steamcommunit...s/?id=354420274 Download: http://www72.zippyshare.com/v/75229632/file.html Nówka mapka na awp, jeszcze nigdzie nie śmigana :) Wgrajcie w workshopu jeżeli to możliwe, to będę ją aktualizował
  10. Dziś nie mogłem wejść na serwer bo takie coś mi wyskoczyło: Couldn't find map maps/de_anarchy.bsp, server will download the map Error: server failed to transmit file 'maps/de_anarchy.bsp' Error: could not load file maps/de_anarchy.bsp Model maps/de_anarchy.bsp not found and not available from server Cannot continue without model maps/de_anarchy.bsp, disconnecting. Nie wiem czy ktoś też coś takiego miał czy to jest tylko wina po mojej stronie.
  11. Gdy human lub zombie niszczy kładkę to wyświetla nam się kto zniszczył i mam pytanie czy nie dałoby rady zrobić też tak aby podczas odpalania kładki wyświetlało nam się kto odpalił? Wiadomo by było kto np. odpalił kładkę bez większej ilości humanów lub bez pojawienia się zombie.
  12. Znowu jest problem z mapą awp_pro po skończeniu się rozgrzewki na tej mapie wywala wszystkich graczy i zmienia się mapa na inną po ponownym dołączeniu.
  13. tomeczektfo

    [KOSZ] Problem z mapą

    Nie wiem gdzie napisać więc piszę tu. Jeśli źle to przepraszam i proszę o przeniesienie do odpowiedniego działu.
  14. Asholt

    [KOSZ] PROBLEM Z MAPĄ

    Mam problem odnośnie mapy, gdy klikam F11 wyświetla się znacznik gdzie się znajduję, oraz napisy. Sama mapa, jest przezroczysta, ma ktoś pomysł jak to naprawić? (Wgrywanie nowej mapy nic nie dało, reinstall też.)
  15. Witam :D Mam takie małe pytanko. Dlaczego na mapie awp_battle nie ma awp? :D tyylko trzeba sb kupic awp ;d Ci co kasy nie maja chodza z pistoletami.. troszke bez sensu :D
  16. witam nie wszystkim działa ta mapka może z 7 osób ją odpala mi wyskakuje błąd sprites/Star01.spr i podejrzewam że innym to samo takze jak można to poprawić lub usunąć i wgrać coś innego zamiast niej to było by dobrze :) pozdrawiam :) :) :)
  17. Shawn ”FMPONE” Snelling, który odpowiedzialny jest za stworzenie takich map jak chociażby de_cache, czy de_season opublikował właśnie swoje najnowsze dzieło. Podczas tworzenia de_santorini, bo o tym dziele mowa, FMPONE inspirował się wyglądem greckiej wyspy Santoryn. Shawn Snelling na swojej nowej mapie wykorzystał kolory, dzięki którym wszystko jest bardzo przejrzyste i nietrudno dostrzec przeciwników. Twórca uważa, że dzięki zastosowanym barwom de_santorini idealnie nadaje się do potyczek turniejowych. Póki co mapa ta nie została jednak wprowadzona do oficjalnej puli. Mapę de_santorini ściągnąć możecie stąd, a poniżej znajdziecie kilka screenów z tej lokacji. źródło: http://cybersport.pl/
  18. Bocik

    [KOSZ] Mapa

    Siemka! Chciałbym zaproponować dodanie nowej mapy - de_dusferno2 Jak nazwa wskazuje jest to połączenie map de_inferno i de_dust2. Obie mapy są dość lubiane, myślę więc, że ich połączenie spotka się z aprobatą graczy. Oto link do mapki: http://maps.cs-bg.info/maps/cs/2498/ Czekam na wasze głosy :)
  19. Ennemy

    [KOSZ] Nowa Mapa

    Proponuje dodać nową mapę o nazwie "de_cpl_mill" Myślę, że mapa się sprawdzi . Co wy na to?
  20. Foolsey

    [KOSZ] Nowa Mapa

    Siemka, co wy na to, a by wprowadzić jedną nową mapkę na Server "de_nuke1337" Myślę, że to nie jest wielki problem :)
  21. SQN

    [KOSZ] mapa militia

    proponuje usunac mape cs_militia a zamiast jej dodac jakas nowa. powod: jest na niej tylko 20 miejsc a czesto po uzyciu nuke zmienia wlasnie na nia. map jest wiele wiec nie powinno byc problemu z wyborem innej na miejsce militi.
  22. proponowałbym wgrać mapke rats ale nie taką zwykłą którą każdy zna lecz de_office_rats
  23. LubieKARtofle

    [KOSZ] Mapa DayZ

    Hej. Chciałbym się spytać was czy moglibyście podać mi mapkę tą co jest na serwerze DayZ? Pytam się, ponieważ z bratem na lanie chcieliśmy se pograć, ale w ogóle nie umiemy znaleść żadnej mapki. Pozdrawiam Kartofel
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności