Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'podstawy' .
-
[CS:GO] Gra w piwnicy po CT na MIRAGE - PODSTAWY
RUPYT opublikował(a) temat w Poradniki do CS 2 & CS:GO
Witam ponownie! Piwnica po CT nie jest zbyt ciekawym tematem, ale może ktoś coś znajdzie dla siebie. Przy okazji dajcie znać, jeśli podobają Wam się mini analizy rund z meczów proteamów. Postaram się robić je częściej -
Drodzy Fragowicze! Jako że serwer wystartował, robię poradnik dotyczący obsługi Discorda, oraz pierwszego wejścia na serwer Fragujemy.com. Definicja Discorda. Aplikacja służąca do rozmów głosowych i komunikacji za pomocą wiadomości tekstowych, ze zdjęciami oraz filmami. Wykorzystuje technologię Voice over Internet Protocol. W maju 2018 roku Discord miał 130 milionów zarejestrowanych użytkowników. Pobieranie Discorda oraz pierwsze wejście do tej aplikacji. Aby pobrać aplikacje wystarczy wejść na Discordapp.com (click), zarejestrować się oraz pobrać aplikacje naciskając "Pobierz dla Windows" Po pobraniu oraz pierwszym uruchomieniu Discorda pojawi się okno z logowaniem. Po zalogowaniu przeniesie cię na stronę główną, tam znajdziesz takie rzeczy takie jak: -Aktywność Śledzenie twojej aktywności w grach online -Biblioteka Wszystkie gry, które posiadasz możesz łatwo przenieść na Discorda -Nitro Możliwość dostępu do wielu gier przez opłatę miesięczną wynoszącą 9,99 USD -Znajomi Lista znajomych, z którymi możesz się kontaktować: W lewym dolnym rogu znajdują się następujące opcje: Wycisz Mikrofon Wycisz Dźwięk Ustawienia użytkownika: Jak wejść na serwer Fragujemy? Wystarczy nacisnąć na zdjęcie poniżej. Na naszym serwerze znajdziesz: Kanały Informacyjne: Regulamin, Ogłoszenia, dołączenia innych użytowników, partnerstwa oraz faq serwerowe Strefę 4Fun Strefę Pomocy (HELP ROOM) Strefę czatów Strefę Kanałów Publicznych Strefę informacji z forum Strefę Statystyk Po prawej stronie znajdują się wszystkie osoby dostępne na serwerze rozdzielone rangami (Od Właściciela do Fragowicza) --- Copyright © Fragujemy.com - zakaz kopiowania! Administrator zastrzega sobie prawo do edycji niniejszego regulaminu w każdym momencie oraz niepodważalnego prawa do wszystkiego zawartego w nim.
-
[align=justify]Witam postanowiłem zrobić poradnik dla początkujących adminów.[/align] Komenda amxmodmenu otwiera nam konsole dla admina. Jeżeli H@ nadał nam go. Żeby nie motać się z wpisywaniem za każdym razem tek komendy możemy ją zbindować. Wpisując w konsole następujący bind: [bind "klawisz" "amxmodmenu"] Każda cyfra na klawiaturze odpowiada numerkowi w amx Wiec zacznijmy po kolej. 1.MENU KICK Pod 1 kryje nam się menu kick <grafika usunieta - reklama> Mamy tutaj pod 1,2 nicki graczy. A pod 0 wychodzimy z amx. Wybierając dany nick otwiera nam się menu powodów (niestety u nas się coś zepsuło i nie mamy takiej możliwości). Wybierając powód automatycznie gracz dostaje kicka czyli zostaje wyrzucony z serwera. 2.MENU BANA Teraz nadszedł czas na menu bana wybierając 2. <grafika usunieta - reklama> Wybierając nick otwiera nam się menu czasów bana. Czyli na ile danego gracza chcemy zbanować. Przechodząc dalej mamy powód, czyli za co chcemy zbanować. Wybierając 1 możemy podać własny powód. 3.MENU UDERZEŃ/ZGŁADZEŃ Jeżeli gracz nie wykonuje celów mapy możemy go uderzyć lub zgładzić. <grafika usunieta - reklama> Na początku wybieramy 8 co chcemy zrobić -Zgładzić -uderzyć zadając 0, 1 lub 5 dmg Potem wybierając nick zadajemy cios. 4.MENU DRUŻYNY Jeżeli chcemy kogoś przenieść z CT do TT lub na odwrót używamy tego odnośnika. <grafika usunieta - reklama> Klikając na 8 zmieniamy drużynę CT lub TT. Teraz wybieramy nick i automatycznie przenosi gracza. 5.MENU ZMIANY MAPY Wybierając 4 automatycznie zmieni nam się mapa na na de_aztec [PORADNIK JEST W 2 CZĘŚCIACH BO JEST LIMIT OBRAZKÓW NA POST] 6.MENU GŁOSOWAŃ Gdy chcemy zrobić głosowanie na zmianę mapy. Wybieramy 4 mapy i klikamy 8 Automatycznie rozpocznie się głosowanie po którym zostaniemy zapytani czy dana mapa nam odpowiada i czy ją zatwierdzamy. 7.MENU ROZMOWY Tego raczej rzadko używamy bo denerwuje to graczy, ale gdy chcemy się przywitać lub prosić o walkę wybieramy 7. Otworzy nam się właśnie to menu. 8.MENU KOMEND KLIENTA W skrócie mamy tu wszystko co możemy zrobić wybierając 8 -Screeny (automatycznie 5 ss-ów) -Nagrać Demko (10min demka po czym ban) -NeoBans (To wyjaśnię w następnym poradniku) -Slap 1dmg (udeżenie 1dmg) -Slay pleyer (udeżenie 0dmg) <grafika usunieta - reklama> 9.WIĘCEJ W AMXMODMENU Tu raczej rzadko zaglądamy bo można trochę poprzestawiać ustawienia serwera. Dlatego nie każdy admin ma do tego uprawnienia. 0.WYJŚCIE I na tym zakończymy. Z mojej strony to wszystko proszę oceniać komentować i klikać na taką mało jedynkę z plusikiem (+1) na dole po prawej stronie. Dziękuje i mam nadzieję że komuś się przyda. NIE WYRAŻAM ZGODY NA KOPIOWANIE, JAKIEKOLWIEK ZMIANY WIZUALNE I TYM BARDZIEJ NA PODPISYWANIU SIĘ POD NIM Poradnik by 3Pe | GiboN
-
Cześć! Jeśli chciałeś lub chcesz się nauczyć programować w batch ten poradnik jest dla ciebie! Wszystko co ci będzie potrzebne to: -Dowolny edytor tekstu może być nawet notatnik. Ale ja polecam Notepad++ -Wygodne stanowisko,herbatka i chęć nauki. Jeśli masz już jakiś edytor tekstu to bierzmy się do roboty! Na początku przepisz ten kod do swojego edytora. @echo off echo Witaj. Jestem komputer. echo. echo Wcisnij dowolny klawisz na klawiaturze pause > nul cls echo Wyczyszczono ekran!! echo. pause > nul Kod ten wyświetla nam tekst oraz wyczyszcza wszystko co znajduje się w ekranie. Dobra skoro już wiesz do czego służy ten kod to teraz wyjaśnienie komend! @echo off - wyłącza pokazywanie komend czyli nie wyświetla np. echo, cls, pause echo - Wyświetla tekst. pause - zatrzymuje program. nul - ukrywa tekst np. po pause. np. pause > nul cls - wyczyszcza wszystko. Pamiętaj są to tylko podstawy więc możesz już zrobić jakiś MINI program
- 1 odpowiedź
