-
Postów
175 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
0 -
Darowizny
0.00 PLN
Treść opublikowana przez Karysu
-
No no.. Fajny pomysł. Niedrogi koszt, a jak wiele radości ze sprawienia komuś prezentu (w sumie zasłużonego). :D
-
Nie wiem co o tym wszystkim myśleć... Pomimo tego co piszę, myślę, mówię i głoszę.. Zrobiło mi się przykro patrząc na ten filmik. Sam sobie może teraz zaprzeczę, ale czy naprawdę inni ludzie są gorsi? Czy naprawdę objawy nienawiści ze względu na religię mogą być aż tak podłe. Niby wiemy co się dzieje na świecie: terroryzm, morderstwa, dekapitacje i takie tam wyrządzone głównie przez muzułmanów, ale.. chyba nie wszyscy są źli. Kurde, nawet nie wiecie jak ciężko pisało mi się powyższy tekst, bo właśnie zaprzeczyłem sam sobie. Ale takie właśnie filmy skłaniają do większych refleksji nad takimi rzeczami.
-
Komputer marzeń w wykonaniu czeskiego moddera
Karysu odpowiedział(a) na Adek temat w Dyskusje wokół komputerów
Eh.. Ślinię się na sam widok tych zdjęć :) -
Szklany dysk – nowy format zapisu danych
Karysu odpowiedział(a) na Adek temat w Dyskusje wokół komputerów
Hehe.. Ale jazda. I pomyśleć że dożyję takich momentów :D -
DirectX 12 - czy to będzie rewolucja na PC?
Karysu odpowiedział(a) na spod temat w Dyskusje wokół komputerów
Eh.. Jak tylko se kupie lepsza karte graficzną, to te świnie z Microsoft dobrze wiedzą że będę chciał śmigać na DX12. Skubańce i ten ich win 10 :/ -
Jak dla mnie szkoda zdrowia... Lepiej zapłacić te kilka złotych, niż potem się denerwowac.
-
Hmmm... Może ja zacznę. Jaki był najdziwniejszy temat, jaki Pan poruszał? Chciałbym też zapytać o najdziwniejsze komentarze i oceny Pańskich artykułów. Niech Pan coś o tym opowie :D
-
Nom dokładnie... Nie można posunąć się aż do tego, by usunąć dusta. Ale można by usunąć mapki do siebie podobne. Typu De_dustyaztec.
-
Ok to ja proponuję tak: - Nie można grać 7 ostatnich map - Każdy z nas proponuje po 2 mapki. Bo skoro każdy mówi o nowych mapkach to pora coś poszukać. Wrzucam tutaj 2 mapki, a potem napiszę tu: LINK de_austria de_vallentia
-
No tak.. Eh, tak to jest jak się pisze tuż przed pójściem spać :)
-
Bo ja wiem? Cena granatu zarażającego jest deczko za duża. Pod koniec mapki przeważnie ZM wygrywają. Jestem za jedną z tych dwóch opcji: Obniżenie kosztu pipe nade do (powiedzmy) 7500$-8000$ Podniesienie kosztów na granat do 7500$-8500$ Uzasadniam to tym, że ZM ma zdecydowaną przewagę odnośnie granatu. Granat działa tak, że zaraża od razu i wyrzucony nie koliduje w ogole ze scianami. Pipe Nade, zaś działa na zasadzie przyciągania ZM. Jeżeli taki ZM nie ma "czystej" drogi do Pipe (np. blokuje go skrzynka) to istnieje duże prawdopodobieństwo, że przeżyje. A odnośnie twojej propozycji... 1. Nawet fajne 2. Maska do kitu, chyba że będzie kosztować naprawdę DROGO, i będzie liczona w $$$. Myślę, że powinna oscylować w podobnej cenie co Pipe Nade (chodzi mi o pkt człowieka)
-
Po namyśle i zebraniu odpowiednich funduszy.. Kupiłem LG Spirit. Temat do zamknięcia
-
O kurde! Zapowiada się znakomicie! Mam nadzieję, że tego nie spieprzą i rzeczywiście ta gra będzie tak tajemnicza jak to opisują i pokazują twórcy. No no, chyba się skuszę. Żeby tylko to jeszcze na polski przełożyli to normalnie kupuję za pierwszą wypłatę!
-
Podświetlenie RGB do serii klawiatur
Karysu odpowiedział(a) na Adek temat w Dyskusje wokół komputerów
850 zł? Nawet, nawet za nowy produkt. Wygląda interesująco, ale jednak warto poczekać te 2-3 lata, aż wejdą na rynek nowe klawiatury. Cena powinna znacznie spaść.- 1 odpowiedź
-
- podświetlenie
- serii
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Też jestem takiego zdania, dlatego właśnie szukam odpowiedniego telefonu w odpowiedniej cenie. Sam mam kasy niewiele do przeznaczenia, dlatego mój limit to właśnie 400 zł. A z opinii na internecie ten telefon jest w miarę dobry, dlatego pytam również was o zdanie :D
-
Skybender - projekt Google związany z 5G
Karysu odpowiedział(a) na Adek temat w Dyskusje wokół komputerów
Wow.. technologia idzie naprzód, nie ma co xD. -
Do tej pory słucham z przyjemnością "Uprising" czy "10 do 1". :D
- 20 odpowiedzi
-
- słyszeliście
- zespole
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Takie małe odświeżenie tematu :D - This War of Mine - Terraria - Naruto Shippuuden Ultimate Ninja Storm 3: Full Burst - 7 Days to Die - Civilization IV: A new Dawn - Euro Truck Simulator 2 - MTA San Andreas = Fallout: New Vegas
-
Pytania do naszych graczy - wejdź!
Karysu odpowiedział(a) na Maciej temat w Informacje ze świata gier
Staż gry w CS: 9 lat Twoj name w owej grze: Karysu (2014-teraz) > AdiX7707 (2009-2014) > Adi1544(2007-2009) Ulubione bronie: M4, Deagle, HE. Ulubiona mapa: de_dust2, de_inferno, cs_office, zm_ojciec Co najbardziej cenisz w tej grze: Prostotę, modyfikację, atmosferę, optymalizację, config, popularność, niską cenę. STEAM ON/OFF: ON Sprzęt do gry: Słuchawki z mikrem (sprawne i dobrze działające) za 13 zł, klawiatura + bonus w postaci rocznego zapasu żarcia, myszka (z laserem, aż takim biedakiem nie jestem xD), Monitor Asus 1366x768, CPU Intel Dual Core E8400, Geforce 210, 4 GB RAM Ulubiony gracz: --- -
Jaką kartę graficzną polecicie do mojego PC'ta?
Karysu odpowiedział(a) na G R O S Z temat w Dobór sprzętu komputerowego
Ja mam GeForce 210. Karta dość kosztowna bo po 150 zł. Ale z takimi grami jak CS Go nie ma problemu. Gry działają mi płynnie, lecz niektóre tylko na najniższej grafie (np. 7 days to die, Naruto UNS 3 Full burst itd.) Nawet dobra, sie nie przegrzewa. Filmy na youtube mogę uruchomić do 1080p. Rewelki nie ma, ale daje rade. Chociaż i tak myślę nad zmianą na kartę Geforce GT 720, podobno lepsza w w ogóle. Stosunkowo tania, bo po 230 zł na allegro. -
1. Muza z auta w apokalipsie zombie? Na NIE 2. Ta, info z góry? Na NIE 3. Niby ok, ale czasem są takie akcje jak przepływanie rzeki, albo desant jakis czy co. Na NIE 4. O i to jest znakomity pomysł! Jestem na TAK 5. Eh to w ogóle sensu ni ma. Na NIE 6. Na NIE 7. Glue jest dobre dla pojazdów lądowych i wodnych to fakt. Lecz dla helikoptera powinno być doczepienie. Na TAK 8. Kurde. To jest DAYZ, właśnie o to chodzi by nie trzymać gracza cały czas za rączkę. Powinno być trudno i basta! Przynajmniej taki jest sens tego moda moim zdaniem. NA NIE 9. Hmm.. W sumie to by było jakieś rozwiązanie. Radio obecnie nie jest prawie w ogóle stosowane. NEUTRAL 10.To samo co z pkt. 8. Chodzi o to, by mieć jakąś satysfakcję z gry. Jestem na NIE 11. A skiny akurat by się w sumie przydały. Na TAK
-
Siemaneczko! Mam pewien telefon na oku i nie bardzo wiem, czy jego specyfikacja, wygląd oraz działanie pasują do jego ceny. Co sądzicie o tym telefonie? Czy macie z nim jakieś doświadczenia, lub styczność? Poniżej specyfikację poniżej: Jego cena to około 330 zł. Wg. mnie ta oferta naprawdę się opłaca, ale mam pewne wątpliwości które chciałem tutaj rozwiać.
-
Ja to widzę tak: Obecne klasy najlepiej pozostawić dla obu drużyn. Z drugiej strony można by utworzyć jakieś 2 lub 4 klasy, które będą na potrzebę tego pomysłu. Czyli będą tylko dla CT, lub TT. To tylko moje zdanie.
-
Imię: Adrian Wiek: 19 Od kiedy u nas grasz: Grałem na tej serwerowni do maja, zaś nie pamiętam od kiedy. Potem zrobiłem sobie przerwę i zacząłem ponownie w listopadzie 2015r. Gram na serwerze: CoD, ZM Za co cenisz naszą sieć: Ciekawa atmosfera, ludu pełno nawet późnym wieczorem (no-lify jedne :D). A tak na poważnie cenię tą sieć za ogarniętą i pomocną administrację, ciekawych i czasem przyjaznych graczy no i ogarniętego forum. Dlaczego chciałbyś być stałym bywalcem: A czemu by i nie? No-lifie po godzinach 23-7 rano czasem :D, a dodatkowo siedzę na CoD w godzinach popołudniowych. Oczywiście tera sesja, więc zwolniłem nieco tempo, ale i tak zawsze wejdę, czy to na jedną rundkę, bądź dwie. Inne informacje o sobie: No to tak zaczynając od początku.. Nazywam się Adrian i mam 19 lat, chodzę na uczelnię wyższą o kierunku "bezpieczeństwo narodowe". Interesuję się wojskowością, astronomią, teoriami spiskowymi oraz polityką. Jestem nieco spokojny, ale jak (nie)każdy mam czasem swoje dziwne "odpały". Jestem trochę wygadany i gadam czasem za dużo przez mikro na serwie. Ale jestem w miarę ogarnięty i staram się (w miarę możliwości) być kulturalny. No to ten tego.. Pozdrowienia i miłego dnia (czy jakoś tak :D)
-
[CS:GO] Profesjonalni Gracze, którzy dostali... VAC BANA!
Karysu odpowiedział(a) na atraX.sO temat w Rozmowy i fragmovie z CS 2 & CS:GO
Gram w konterka 1.6 już kupę czasu, a jednak nigdy się za bardzo w ten temat angażowałem (no bo i po co?). Lubie sobie czasem pozmieniać UI, albo tapetę w menu.. Czasem też jakieś modele. Dotychczas nigdy nie grałem na serwerach Only Steam. Jest w ogóle jakieś zagrożenie VAC banem w cs 1.6? Zaznaczam, że cheatów nie używałem nigdy (chociaż na CoD, już mnie kilka razy oskarżano :D ).- 17 odpowiedzi
-
- profesjonalni
- gracze
-
(i 3 więcej)
Oznaczone tagami:
